Rüyada “ Ayna ” Görmek

Ayna
Rüyada ayna görmek ve aynaya bakmak, çoğunlukla kendi imajımız ve insanlar üzerinde uyandırdığımız izlenime ilişkin endişelerimizin habercisi olarak düşünülür.

Rüyada Ayna Görmek

  Rüyada ayna görmek; çoğunlukla kendi imajımız ve insanlar üzerinde uyandırdığımız izlenime ilişkin endişelerimizin habercisi olarak düşünülür. Aynada kendimizi nasıl gördüğümüz ve bu görüntüden hoşnut olup olmadığımız önem taşır. Eğer memnunsak ve kendimizi beğeniyorsak, diğer insanların da bizi olumlu değerlendirdiğini ve beğendiğini görmek istiyoruz demektir. Aynadaki görüntümüzden hoşnut değilsek, insanlar üzerinde iyi izlenim bırakamadığımız endişesi yaşıyor olabiliriz. Bazı durumlarda aynaya bakıp kendimizi izlemek, diğer insanlara belli etmeden kendimizi incelemek ve olumsuz yönlerimizi kimse fark etmeden düzeltmek istediğimizi gösterir.

Rüyada Süslü Ayna Görmek

Rüyada süslü ayna görmek; rüyayı gören kimsenin bazı sebeplerden dolayı yakınlarıyla sorunlar yaşayıp tartışmalara neden olacaklarına, bu tartışmaların ayrılıklara sebep olacağına, kişinin yaptığı işler ve aldığı kararlarda sadece kendi çıkarlarını düşünmesinden dolayı çevresi tarafından sevilmeyeceğine işaret edilir.

Rüyada Altın Ayna Görmek

Rüyada altın ayna görmek; rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda yaşadığı sıkıntıların son bulup refaha ereceğine, ailesiyle eski mutlu düzenlerine geri kavuşacaklarına yorumlanır. Rüyasında altın ayna gören kimse Allah yolunda ilerleyen alnını secdeden kaldırmayan dünya nimetlerinden yoksun kimselerdir.

Rüyada Kırık Ayna Görmek

Rüyada kırık ayna görmek; rüya sahibinin çok yakın bir aile dostunu kaybedip  yıkılacağı, acı çekeceği hayatının bir anda alt üst olacağı anlamına gelir. Rüyada kırık ayna gören kimse hayalini kurduğu özlemini çektiği tüm arzularından yoksun hayal kırıkları içinde yaşayacaktır.

Rüyada Ayna Çatlaması Görmek

Rüyada ayna çatlaması görmek; rüya sahibinin ailesine sürekli girip çıkan aile dostu gibi gördükleri bir kimseden büyük zarar göreceklerine bu kişinin yüzünden aile içinde ayrılıkların yaşanıp tartışmaların olacağına kişinin emellerine ulaşacağına yorumlanır. Rüyada ayna çatlaması görmek aynı zaman da maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine ve sağlık sorunlarının baş göstereceğine yorumlanır.

Rüyada Duvarda Ayna Görmek

Rüyada duvarda ayna görmek; rüya sahibinin gerek aile içi gerekse iş hayatında huzurunun hüküm sürdüğüne, kendi içinde yakını olan kimselerin birbirlerine bağımlılığı sayesinde kötü niyetli kimselerin amellerine ulaşmasına izin vermeyeceğine, kişinin dürüstlüğü ve babacan tavırları sayesinde gerek hane içinde gerek ise toplum içinde sevilip sayıldığına yorumlanır. Rüyada masada ayna görmek, eğitim hayatının çok iyi bir şekilde sonlandırılacağı na, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına, sorunların daha akıllıca çözümleneceğine, güvenilir kişilerle yola çıkılacağına işaret eder.

Rüyada Ayna Taşımak

Rüyada ayna taşımak; rüyayı gören kimsenin iş hayatında zarar görmesine sebep olacak haksız suçlamalara maruz kalacak suçlamalara tabi tutulacağına bu sebeplerden dolayı huzursuzluk yaşayacağına işaret eder. Rüyada ayna taşıyan birini görmek, verilmesi gereken bir kararın zamanında verilmemesi yüzünden işle ilgili bir sıralamada geriye düşüleceği, bazı fırsatların kaçırılacağı, daha büyük başarıların kıyısından dönüleceği, yakın bir arkadaşın göstermiş olduğu destek sayesinde bu sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Ayna Silmek 

Rüyada ayna silmek; rüya sahibinin iş hayatında yaptığı projeleri yerine getirmek için gecesini gündüzüne katıp çalışacağına, bu işlerde büyük kazançlar sağlayıp maddi yönden bolluğa ereceğine, imrenilen mutlu huzurlu bir hayat kuracağına işaret eder. Rüyada ayna satın almak ve cebe koymak, yakın bir zaman içinde alınacak hayırlı ve güzel bir haber sayesinde yoğun geçen iş hayatının tüm stresinin bir anda atılacağına refaha ereceğine işaret eder.

Rüyada Ayna Almak

Rüyada ayna almak; rüyayı gören kimsenin sorumsuzca ve bilinçsizce davranışları yüzünden çevresindeki insanlara zarar vereceğine onu seven kişilerin kalplerini kıracağına düşüncesiz davranışları iş hayatında olduğu kadar aile hayatında da olumsuzluklara sebep vereceğine yorumlanır.

Rüyada Ayna Hediye Almak

Rüyada ayna hediye almak; rüyada sevgiliye ayna hediye almak, hayırlı bir karar verileceği, bu kararla birlikte evlilik yolunda büyük bir adım atılacağı, kıskançlığın zamanla azalacağı, ailelerin çok sevineceği bir haber alınacağı ve mal mülk sahibi olunacağı anlamına gelir.

Rüyada Ayna Karşısında Saç Taramak

Rüyada ayna karşısında saç taramak; her yönden mutluluğa, şansa, hayıra ve kısmete yorumlanır. Rüya sahibinin hayalini kurduğu yurt dışına gitme arzusuna kavuşacağına, kendisine sıfırdan yeni bir hayat kurup şansının sayesinde kısa sürede zirveye ulaşacağına, aile için de yakın zaman da müjdeli bir haberle çok mutlu olacağına, sevginin ve mutluluğun yakasını hiç bırakmayacağına işaret eder.

Rüyada Ayna Karşısında Namaz Kılmak

Rüyada ayna karşısında namaz kılmak; rüya sahibinin kendisine kötülük vermek isteyen onun mutsuz olmasını sağlamaya çalışan bir kişiden büyük zarar göreceğine fakat dürüstlüğü sayesinde kişinin oyunlarından kurtulup çevresi tarafından büyük destek görerek maddi anlamda batmaktan kurtulacağına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.