Rüyada “ Ayrılık ” Görmek

Ayrılık
Rüyada ayrılık görmek insanlarla ters düşmeye, münakaşa etmeye işaret eder. Rüyada ayrılık acısı çekmek beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Ayrılık Görmek

Rüyada ayrılık görmek; pek hayra yorumlanmaz. Kişinin hayatı boyunca yaşayacağı sıkıntılara, maddi zorluklara, düşmana, hane içinde ayrılıkların yaşanmasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler iş hayatında bazı kişilerle anlaşmazlıklara girecek neşesi ve huzuru bozulacak girdiği stres ve sıkıntılı günler kişinin uzun  süre içinden çıkamayacağı bir hal alacağına yorumlanır. Rüyada görülen ayrılık sembolü aynı zaman da hayatın iyiye gitmesi gerekirken, bazı uğursuz ve arsız kişiler nedeni ile tam tersine her gün daha allak bullak bir hale gelmesine delalet eder.

Rüyada Ayrılık Haberi Almak

Rüyada ayrılık haberi almak; rüyada ayrılık haberi aldığını gören kişi iş hayatında ve özel hayatında bazı tatsız olaylarla karşı karşıya kalacak huzuru bozulacak yaptığı bütün işler başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Rüyasında ayrılık haberi alan bir kimse çevresinde ki kişilere karşı temkinli yaklaşmalı attığı adımlarda dikkat etmeli hanesine girip çıkan kişilere karşı eşini uyandırmalıdır. Ayrılık haberi aynı zaman da kişinin  büyük bir günaha ortak olacağına ya da hak yolunu terk edeceğine işaret eder.

Rüyada Ayrılık Acısı Çekmek

Rüyada ayrılık acısı çekmek; rüyayı gören kimsenin basit bir şeyden dolayı büyük stres ve sıkıntıya gireceğine küçük olan şeyleri abartıp dayanılmaz hale getireceğine bu halleri yüzünden ailesiyle olan bağlarının kopacağına işaret eder. Rüyada görülen ayrılık acısı aynı zaman da uğraşlarının sonunda ulaştığı daha iyi bir hayata, umudunu yitirdikten sonra özlediği az olan kazancının artacağına, zorluklarla mücadele ederek özlediği yüksek mertebeye, zorluklarla mücadele ederek hak ettiği haysiyete, sıkıntılarının sonunda beklediği nimete işaret eder.

Rüyada Ayrılmak Görmek

Rüyada ayrılmak görmek; rüyada görülen ayrılmak simgesi iki farklı şekilde yorumlanmıştır. Bu rüya bazen güzel bir dosta, mutlu bir birlikteliğe, hane içinde huzurun ve bolluğun artmasına aşka ve değişime tabir edilirken bazen de sevenlerin uzaklaşmasına, kırgınlığa, kişinin çektiği maddi ve manevi sıkıntıya işaret eder. Bu rüya bir yandan küslüklerin ve kırgınlıkların bitmesi, barış ve sevgi ortamının hakim olması şeklinde değerlendirilir bir yandan da insanlar arasında yaşanacak husumete, düşmanlığa, kıskançlığa ve fesatta delalet eder.

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak

Rüyada sevgiliden ayrılmak; rüyayı gören kimsenin dost sandığı kendisine yakın gördüğü kişilerden göreceği maddi sıkıntıya ve darbeye işaret eder. Bu rüya güvenilmemesi gereken kişilerin varlığı ile açıklanır. Rüya sahibi çok sevdiği, güvendiği, sırtını dayadığı her şeyden üstün tuttuğu bir arkadaşından zarar görecek ve aslında inandığı şeylerin boş olduğunu anlayacaktır. Rüyada sevgiliden ayrıldığını görmek bazen de iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi erkekse şansı açılacak, kadınsa bu rüya, insanlarla olan iletişiminin bazı fikir çatışmaları nedeni ile bozulmasına yorumlanır.

Rüyada Sevgiliden Ayrıldığını Görmek

Rüyada sevgiliden ayrıldığını görmek; düzenli giden iş hayatınızın bazı sebeplerden dolayı sekteye uğrayacağına, maddi ve manevi sıkıntılar yaşayacağınıza, hane içinde küçük sebeplerden dolayı sorunlar yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada sevgiliden ayrıldığını görmek aynı zaman da  üzücü, can sıkıcı olayların gelişmesine ve kişinin duygusal yönden yaşayacağı bunalımları işaret etmektedir. Bu rüya genel olarak ayrılıklara, hayal kırıklıklarına, yorumlanır.

Rüyada Terk Edilmek

Rüyada terk edilmek görmek; bu rüya gerçek anlamını ifade etmekle olup kişinin çevresinden uzaklaşıp sakin bir hayat kuracağı herkesten her şeyden uzak kalacağı bir yaşantı sağlayacağına işaret eder. Rüyada terk edilmek ya da edildiğini görmek aynı zaman da  zorlanarak hak edilen iyiliğe, uğraş vererek kavuştuğu mülke, bir kişiden yardım isteyerek umduğu güce, yenilgiden sonra hasret duyduğu toplu paraya yorumlanır.

Rüyada Terk Etmek Görmek

Rüyada terk etmek görmek; rüyada terk etmek ya da terk edildiğini görmek, kişinin çevresinde onu çekemeyen, başarı sağlamasını istemeyen kötü niyetli insanların varlığına işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler rüya sahibini engel olmaya çalışan, art niyetli kişiler olarak tasvir edilirler. Bu rüya aynı zamanda geçmişe saplanıp kalmış olmanın da işaretidir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.