Rüyada “ Ayva ” Görmek

Ayva
Rüyada ayva görmek neye delalet eder. Rüyada ayva görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada ayva görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Ayva Görmek

Rüyada ayva görmek, ailenizde geçici bazı hastalıkların yaşanacağına işaret ederken hasta birinin rüyasında ayva görmesi yakın zaman da iyileşerek eski sağlıklı gününe kavuşacağına işaret eder. Rüyada ayva görmek amaçlarına göre farklı şekillerde yorumlanır. Ayva ağacı, kendinden başkasını düşünmeyen bencil insanlara işaret eder. Rüyada ayva sıktığını görmek, ticari maksadıyla yolculuğa çıkmaya ve bu işten kar elde edileceğine işarettir.Rüyada ayva görülmesi bazende iş amaçlı kısa süreli seyahate çıkmaya yorumlanır.

Rüyada Ayva Ağacı Görmek

Rüyada ayva ağacı görmek, kısa zaman da iş amaçlı yolculuğa çıkıp ailesiyle uzaklaşacaklarına, maddi kazancı bol işlere girip kazancını yükseltmeye, kendisine her yönden destek verecek iyi bir kişiyle beraber olacağına, güzel sözlü, hoş sohbet, iyi konuşan ve konuşmasından zevk alınan bir kişi ile de açıklanır. Rüyada ayva ağacı görmek bazen kişinin gideceği yol olarak da tabir edilir. Bu yol uzun, sıkıcı ve rahatsızlık verici olsa da sonunda ferahlık var diye tabir edilir. Sarı ayva iyi değildir, sağlık sorunu anlamına gelir.

Rüyada Sarı Ayva Görmek

Rüyada sarı ayva görmek, rüyada görülen sarı ayva kötülüğe başa gelecek olan sıkıntılara işaret eder. Sarı ayva gören kişi iş hayatında dönüşümü olmayan sıkıntılara girecek yaptığı hatalar kariyerindeki başarısını son bulmasına neden olacaktır Rüyada görülen sarı ayva bazen de yüce bir kadına işaret eder.

Rüyada Yeşil Ayva Görmek

Rüyada yeşil ayva görmek rüyada yeşil ayva görülmesi üstünlüğe, hak edilen başarıya, yakın zaman da konacak olan yüklü mirasa, duyulacak olan müjdeli haberlere, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak ettiği şerefe, maddi yükü bulunan tanımadığı bir kişiden kurtulmaya, ümitsizlikten sonra kavuştuğu sevince, hatalarının ardından hayalini kurduğu itibarlı mertebeye, zorlukla kavuştuğu müjdeye işaret ettiği söylenir.

Rüyada Ayva Reçeli Görmek

Rüyada ayva reçeli görmek, rüyada ayva reçeli görülmesi kişinin alın teri dökmeden elde edeceği mala, kısa zaman da şöhrete ermesine hanesinde bolluk ve bereketin hiç eksilmeyeceği ne, yakın zaman da karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmetiyle dünya evine gireceğine işaret eder.

Rüyada Ayva Çiçeği Görmek

Rüyada ayva çiçeği görmek, uzun süren çabaların sonunda umduğu temiz kazanca, mağlubiyetten sonra elde ettiği başarıya, uğraşlarının sonunda umduğu refaha, sıkıntılara göğüs gererek düşlediği mevkiye, sıkıntıyla ümit ettiği paraya, sıkıntıya düşerek kavuştuğu şöhrete işaret ettiği söylenir. Rüyada ayva çiçeği görmek bazen de kötülüklere, başa gelecek olan talihsiz olaylara, iş hayatında olumsuz yönde ilerlemeye, hanesinde yaşanan sıkıntıların artacağına işaret eder.

Rüyada Ayva Toplamak

Rüyada ayva toplamak, rüyada ayva topladığını görmek bu rüya mutluluk anlamına  geldiği için toplanan ayva sayısı kadar büyük mutluluk verici gelişme yaşanır. Ayva toplamak aynı zaman da kişinin ailesinin genişleyip büyüyeceğine, karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmetiyle dünya evine girip hayırlı bir evlat sahibi olacağına, gelecekteki tüm hayatı boyunca her daim mutluluğu tadacağına işaret eder.

Rüyada Ayva Yemek

Rüyada ayva yemek rüyada ayva yediğini görmek olumlu şekiller de yorumlandığı gibi olumsuz şekilde de dile getirilir. Hamile bir kimsenin rüyasında ayva yediğini görmesi sağlıklı, hayırlı şirin bir bebek dünyaya getirmesine, fakir bir kimsenin rüyada ayva yediğini görmesi, maddi anlamda bolluğa erecek yeni bir işe gireceğine, bazen de bu rüya tabirleri ayva yemenin iyi olmadığını, rüya sahibinin çok düşkün olduğu birinin vefat edeceğini söyler.

Rüyada Ayva Satmak

Rüyada ayva satmak, rüyada ayva sattığını görmek bol kazanca, sağlığa, duygusal yükü bulunan dosttan kurtulmaya, tez zamanda alınacak memnun edici haber almaya, hüner sahibi bir insana iyi uğraşlara gireceğine, külfetsiz elde edilen rızka, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, ilişkisinin yolunda olduğuna, vefakar akrabaya, mala gelecek artışa yorumlanmaktadır.

Rüyada Ayva Ağacından Ayva Toplamak

Rüyada ayva ağacından ayva toplamak, rüyada ayva ağacından ayva topladığını görmek çok gezen, hareketli yaşamayı seven, eğlenceye düşkün kişilere işaret eder. Rüya sahibi, gerek işinden dolayı gerekse sevdiği ve yeni yerler görmek hevesinde olduğu için yerinde durmayan, sürekli gemi, uçak ya da otobüsle seyahate çıkan kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Ayva Kompostosu Görmek

Rüyada ayva kompostosu görmek, kişinin yaşadığı talihsizliklerin son bulup işlerinin yoluna gireceğine şans kapılarının açılacağına, yeni işinden birden fazla başarıya imza atıp kariyer yönünden yükseleceğine, ailesiyle olan kırgınlıklarının son bulacağına mutlu huzurlu bir yuvaya sahip olacağına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.