Rüyada “ Ayva Reçeli ” Görmek

Ayva Reçeli
Rüyada ayva reçeli görmek neye delalet eder. Rüyada ayva reçeli görmek İslami anlamı nedir? Rüyada ayva reçeli diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Ayva Reçeli Görmek

Rüyada ayva reçeli görmek; kişinin yaşadığı talihsizliklerin son bulup işlerinin yoluna gireceğine şans kapılarının açılacağına, yeni işinden birden fazla başarıya imza atıp kariyer yönünden yükseleceğine, ailesiyle olan kırgınlıklarının son bulacağına mutlu huzurlu bir yuvaya sahip olacağına işaret eder. Rüyada ayva reçeli görmek bazen de kişinin başına gelecek olan şansa kısmete, devlet makamında mertebeye ermeye, uzun bir yolculuğa çıkıp farklı mekanlarda bulunmaya, yeni insanlarla tanışıp başarılı işlere imza atmaya delalet eder. Ünlü rüya alimimiz Ebû Sâid’ül Vaaz (r.a.) göre rüyada ayva reçeli görmek; tüccar kimse için karlı işler yapmaya, memur kimse için kariyer sahibi olmaya, makam ve mevkiye, fakir kimse için kurtuluşa ermeye, zengin kimse için kıymetli eşyaya, servete yorumlanır.

Rüyada Ayva Reçeli Yemek

Rüyada ayva reçeli yediğini görmek; iş hayatında mevkiye ermeye, kar getiren kazançlı işler yapmaya, yakın zaman da çok sevdiği bir kimseden maddi destek göreceğine olumsuz olarak ta iş hayatında bağlı olduğu  sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya, cimri bir kişiye, cimri bir tanıdığa, fena niyetli yönetici tarafından zarar görmeye, yalancı bir akrabaya yorumlanır.

Rüyada Ayva Reçeli Yapmak

Rüyada ayva reçeli yapmak; hayırlı bir işe girip büyük kazançlar elde etmeye, çok sevdiğiniz bir yakınınızla bol kazanç getiren bir işe yönelmeye, çok yakında karşınıza çıkan kısmetin izle dünya evine girmeye, hayırlı evlatlara sahip olmaya, akrabalar arası kırgınlıkların ve küslüklerin son bulup mutlu güzel bir yaşantıya yorumlanır.

Rüyada Ayva Reçeli Dökmek

Rüyada ayva reçeli dökmek; sevmediğiniz bir kişiden maddi ve manevi anlamda zarar görmeye, çevrenizdeki insanlara karşı dikkatli davranmanız gerektiğine, ailenize sürekli girip çıkan kişilere karşı dikkatli ve duyarlı olmanız gerektiğine, kötülüklerden ve uğursuzluklardan uzak durup mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğinize yorumlanır.

Rüyada Ayva Reçeli İkram Etmek

Rüyada ayva reçeli ikram etmek; rüya sahibinin değişen hareketli bir yaşantısı olacağına, hüznünün ve mutluluğunun hiç eksilmeyeceğini, her türlü duyguyu fazlasıyla yaşayıp  gözyaşı ve hüznünün hiç eksik olamayacağına yorumlanır. Rüyada reçel ikram etmek ya da reçel sunmak hayırlı bir işin habercisi olup Allah yolunda hayırlı bir kapıyı açacağınıza , işlerinizin rast gidip helal ekmek kazanacağınıza işaret eder.

Rüyada Reçel Görmek

Rüyada reçel görmek; rüyayı gören kişinin kendi halinde yaşayan, kimsenin işine karışmayan, sakin davranışlar sergileyen, nerede ne yapmasını iyi bilen, ağır başlı bir kimse olduğuna gerek iş hayatında gerekse aile hayatında aldığı kararlarda ileriye dönük hareketler edip kırıcı davranışlarda bulunmayan, hak yolunda ilerleyip manevi huzura eren kişilere işaret eder.

Rüyada Ayva Reçeli Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada ayva reçeli görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren ayva reçeli rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Ayva reçeli  sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada ayva reçel görmek kısmettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.