Rüyada “ Azap ” Görmek

Azap
Rüyada azap görmek neye delalet eder. Rüyada azap görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada azap görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Azap Görmek

Rüyada azap görmek, rüyada azap çekmek ya da çektiğini görmek gerçek hayatta çekilen sıkıntıların aşılarak huzura erişileceği ne, kişinin çıkmaz sandığı yolları tek tek geçerek üzerinde olan tüm belalardan kurtulacağına, geçmişte çekmiş olduğu dertlerini geride bırakarak kendine mutlu huzurlu bir hayat çizeceğine işaret eder. Rüyada birine ya da birilerine azap çektirmek ise  hayatınızda birilerine büyük bir kötülük yaptığınıza,  büyük bir ah aldığınıza, kendinizi affettiremez seniz bunun ağırlığını uzun süre taşıyacağınızı simgeler.

Rüyada Azap Meleğini Görmek

Rüyada azap meleğini görmek, rüyada azap meleğinin indiğini yada birinin canını aldığını görmek, kişinin üzerinde büyük kötülüklerin dolaştığına, yakın zaman da hane içerisinde büyük sıkıntıların meydana geleceğine, bir yakınından ölüm haberi alınacağına işaret eder. Rüyada azap meleğinin ölüye selam verdiğini ya da hayırlı bir şey vadettiğini görmek,  rüyayı gören kişinin arzusu ve istediğine kavuşmasıyla azizlik, zenginlik ve feraha kavuşmasıyla tabir edilir.

Rüyada Azap Çektiğini Görmek

Rüyada azap çektiğini görmek, yararlı işler yapacağına, mal varlığına gelecek berekete, arzuların hayata geçeceğine, iyi sağlığını muhafaza etmeye, hoşgörülü yaşlı adama, emniyette yaşamaya, aydınlık geleceğe, ulaşılan güce ermeye, getirili yatırımlar yapacağına, sorunlardan arınmış bir hayatı olacağına, getirili uğraşlara delalet eder. Başka bir değişle de  zulüm görülmesine, kıymet kaybetmeye, saklanan sırların meydana çıkmasına, korkuya olmasına, kötü niyetli kişi tarafından zarar görmeye delalettir.

Rüyada Cehennem Azabı Çektiğini Görmek

Rüyada cehennem azabı çektiğini görmek, rüyada görülen cehennem azabı pişmanlığa ve tövbeye işaret eder. Kişinin geçmişte yaptığı günahlardan pişman olarak Allah’ın huzurunda ellerini açarak tövbe etmesine, hak yoluna dönerek günah olan kötülüklerden uzak durmasına işaret eder.Rüyada cehennem azabı görmek başka bir değişle de kötülük yapan, kul hakkı yiyen Allah’ın günah saydığı yasakları yapmaktan kaçınmayan kişilerin hak yolunu bulması kötülüklerine son verilmesi için görmüş olduğu en güzel rüya şeklidir.

Rüyada Kabir Azabı Çektiğini Görmek

Rüyada kabir azabı çektiğini görmek, hilekar kişiye, üzülmeye, sıkıntılı hayata, fukaralığa, mes’uliyetten dolayı mağdur olunacağına delalettir. Kabir azabı çektiğini görmek işte mertebeye gelineceğine, vefalı eşe, parasal külfeti olan kimseden uzak durmaya, uzun ömre, verdiği sözüne bağlı duracağına, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, güvenli yaşamaya, şana kavuşmaya, dünyalığa gelecek fazlalığa, bir kaç gün içinde öğrenilecek mutlu edici haber duymaya, planların gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada Vicdan Azabı Görmek

Rüyada vicdan azabı görmek, Rüyada herhangi bir meseleden dolayı vicdan azabı çekmek sıkıntılardan, dertlerden kurtulmaya, korkulardan emin olmaya, sevilen ve itibar edilen kimse olmaya işaret eder. Rüyada vicdan azabı çekmek ya da çektiğini görmek yapılan bir işten pişmanlık duyduğunuza, kendinizi affettirmeye çalıştığınıza, Allah katın da yalvararak tövbeye geldiğinize yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.