Rüyada “ Azat Etmek ” Görmek

Azat Etmek
Rüyada azat etmek ya da edilmek Allah tarafından alınacak bir yardıma kurban kesmeye delalet etmektedir. Bu anlamda rüyaların en anlamlısı ve en güzellerinden biridir.

Rüyada Azat Etmek

Rüyada azat etmek; rüyasında azat edildiğini gören bir kimse günahkar sa  pişmanlık duyup tövbe eder kafir bir kimse ise Müslümanlığı seçer kendini dinide adar. Rüyada azat edilmek kurban kesmeye, hasta biriyse yakın zaman da vefat etmeye, borç harç bir kimse ise borçlarından kurtulup feraha ermeye, huzursuz bir evlilik hayatı olan bir kimse ise boşanmaya bu vb bir çok olumsuzlukları olumlu hale getirmeye yorumlanır. Hür bir kimse rüyada azat edildiğini görse ve kendisi de borçlu ise Allah (C.C.) o borcu ödemeye kolaylık halk eder. Eğer günahkar ise, Allah (C.C.) o kimseyi atfeder.

Rüyada Azat Edilmek

Rüyada azat edilmek; günahlardan arınmaya. tövbe etmeye, borçlarınızdan kurtulup feraha ermeye, kurban kesmeye, düzensiz hayatının son bulmasına, inançsız bir kimse için Allah yoluna dönüp günahlarından tövbe etmeye yorumlanır.  Rüyasında azat edildiğini görmek aynı zaman da hayırlı bir evliliğe, mutlu bir birlikteliğe, doğru yoldan sapmamaya, sevecen iyimser bir kimseye delalet eder.

Rüyada Kuşu Azat Etmek

Rüyada kuşu azat etmek; rüya sıkıntılarının sonunda gözlediği daha iyi kazanca, uğraşarak gözlediği refaha, cefa ile birlikte ulaştığı müjdeye, zorlukları aşarak umduğu iyi bir geleceğe, hayırlı haber almaya, bekar bir kimse için hayırlı bir kimseye, iş hayatında önüne çıkan engelleri aşmaya, güzel dostluklar kurup hoş sohbetler etmeye, insanlar karşısında sevecen tavırlarıyla bilinmeye, işaret eder. Ünlü rüya alimimiz Nablusi’ye göre rüyada azat etmek ya da bir kuşu azat etmek kurban kesmeye, boşanmaya, problemlerden uzak bir hayat sürdürmeye, verdiği sözü tutmaya yorumlanır.

Rüyada Köle Azat Etmek

Rüyada köle azat etmek; kötülüklerin ve uğursuzlukların son bulmasına, maddi bolluğa ermeye, iş hayatında mevki ve makam yönünden yükselmeye, kariyer sahibi olmaya, iş hayatında kendi azmi ve emeği sayesinde yükselişe ermeye, hastalıklardan kurtulmaya, hayır amaçlı yatırımlar yapmaya ve dünya nimetlerinden faydalanmaya yorumlanır. Rüyada köle azat ettiğini görmek aynı zaman da zorluklara göğüs gererek hayalini kurduğu daha sağlıklı bir hayata, işte mevkiye gelineceğine, ümitsizlikten sonra kavuştuğu varlığa, zorluklara göğüs gererek gözlediği haysiyete işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.