Rüyada “ Azı Dişi ” Görmek

Azı Dişi
Rüyada azı dişi görmek, afiyette olmaya, uzun ve sağlık içerisinde geçecek bir ömre ve sevdikleriniz ile geçireceğiniz güzel zamanlara yorumlanır.

Rüyada azı dişi görmek, afiyette olmaya, uzun ve sağlık içerisinde geçecek bir ömre ve sevdikleriniz ile geçireceğiniz güzel zamanlara yorumlanır. Bu rüyayı görenlerin hasta ise Allah’ın izni ve inayeti ile şifa bulacağına, yaşadıkları zor günleri geride bırakacaklarına işaret eder. Genel olarak hayra yorumlanmış olan bu rüya, gördüğünüz dişin durumuna görede farklı yorumlar içermiştir. Gördüğünüz rüyada ki dişler sağlıklı ise, güzel ve bereket içinde geçecek bir ömür süreceğiniz olarak tabir edilir. Girilen her ortamda farkınızın ortada olacağına, ufak çaplı sıkıntılar dışında büyük sorunlar görmeyeceğinizi bildirir. Bazen de asil ve kalabalık bir aileye mensup olacağınıza, şans ve kısmetinizin her daim açık olacağına yorulur. Maddi olarak mutlu olacağınız işlerde olup, geçim derdi olmadan yaşamınızı devam ettirmeye yorumlanmıştır. Rüyada azı dişi görmek, ile ilgili fark yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Azı Dişi Görmek Diyanet

Rüyada azı dişi görmek diyanet yorumuna göre, düş sahibinin aile büyüklerine, saydığı ve değer verdiği kişilere işaret eder. Görülen bu rüya köklü bir geçmişe, sevdikleriniz ile beraber geçecek uzun ömre nail olmaya rivayet edilmiştir. Bazen de bu rüya bulunduğunuz konuma, itibar sahibi olmanıza ve şan ve şöhret sahibi olup tanınan biri olmaya yorumlanmıştır.

Rüyada Çürük Azı Dişi Görmek

Rüyada çürük azı dişi görmek, azı dişi görmenin aksine, hayra yorumlanmamıştır. Görülen bu rüya hastalık yaşamaya, uzun süreli sağlık sorunlarının yaşanacağını gösterir. Aile fertleri arasında çıkacak anlaşmazlığa, kavga ve kırgınlıkların olacağını bildirir.

Rüyada Azı Dişi Çektirmek

Rüyada azı dişi çektirmek, üzücü durumlar ile karşılaşmaya, girilen bir işten beklenen sonucun alınamayacağına, hüsran yaşamaya tabir edilir. Görülen bu rüya aile büyüklerinden birinin kaybına, hatalı bir davranış içinde olmak olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Azı Dişlerinin Düştüğünü Görmek

Rüyada azı dişlerinin düştüğünü görmek, yapılan hatalara, yanlış çevre ve arkadaşlar edinmeye işaret eder. Çevreniz tarafından yapılan tüm eleştirilere kapalı olmaya, hem kendinizi hemde sevenlerinizi zor durumda bırakacağınız olarak yorumlanmıştır. Aynı zamanda aileniz üzerine oynanan kötü oyunlara ve sıkıntı içinde geçecek bir döneme yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.