Rüyada “ Baba Dövmek ” Görmek

Baba Dövmek
Rüyada baba dövmek, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olmayıp kişinin her iki cihanda da iki yakasının bir araya gelmeyeceği olarak tabir edilmiştir.

Rüyada baba dövmek, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olmayıp kişinin her iki cihanda da iki yakasının bir araya gelmeyeceği olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin hayatını yanlış işler peşinde geçirdiğine bu tutumunda ısrar ettiğine işaret eder. Rüyada baba dövmek, kişinin ana baba bedduası aldığına evliyse çocuklarından hayır görmeyeceğine delalet eder. Görülen bu rüya kişinin yaptıkları işlerden pişmanlık duymadığına yapılan hatalara ve yanlışta ısrar ettiğine yorumlanmıştır. Rüyada baba dövmek, kişi için artık yaptıklarından pişman olup tövbekar olması gerektiğine yorulur. Uyarıcı niteliğinde bir rüya olup kişinin günahlarından dönmesi gerektiğine ve bir an önce tövbekar olmasına rivayet olunur. Rüyada baba dövmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Baba Dövmek İslami 

Rüyada baba dövmek islami yorumuna göre, rüya sahibinin ana babaya karşı asi bir yapısı olduğuna ve yanlış ta ısrar etmeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamında hayatın kontrolünü kaybedeceğine yaptıkları hatalar yüzünden huzursuzluk içersinde olacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin bir an önce günah ve yanlışlarından Allah’a yakarıp tövbe etmesi gerektiğine tabir olunur.

Rüyada Babayı Döverek Yaralamak

Rüyada babayı döverek yaralamak, rüya sahibinin babası ile tartışma ve gerginlik yaşayacağına fakat bu durumun fazla uzun sürmeyip kısa sürede düzeleceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaptıkları işlerde yanlış adımları sonucu kendisini ve yakın çevresini hayal kırıklığı yaşatacağına kişinin hatalarından ders çıkarıp bu durumun uzun sürmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Babanın Dövüldüğünü Görmek

Rüyada babanın dövüldüğünü görmek, görülen rüyanın aksine kişinin babasının güç ve kudret sahibi biri olacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kişinin korkularından emin olmasına ticari hayatta başarılara delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin kendini güvende hissetmesine yorulur.

Rüyada Baba Öldürmek

Rüyada baba öldürmek, rüya sahibinin görülenin aksine babasıyla arasının çok iyi olmasına babasıyla her konuda hemfikir olduğuna işaret eder. Bu rüyayı görenlerin babası ile baba oğuldan ziyade iki arkadaş gibi olduklarına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin babasının uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olduğuna tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.