escort alanya

Rüyada “ Baba İle Kavga Etmek ” Görmek

Baba İle Kavga Etmek
Rüyada baba ile kavga etmek, rüya sahibinin kendi bildiğinden başkasına önem vermediğine, hırçın ve asi bir yapısı olmasına işaret eder.

Rüyada baba ile kavga etmek, rüya sahibinin kendi bildiğinden başkasına önem vermediğine, hırçın ve asi bir yapısı olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin egoist davranışlar içersinde olduğuna, girdiği işlerde kimseye danışmadığına, dik kafalı bir yapısı olduğundan kendi kendisine aşırı zarar verdiğine tabir edilmiştir. Rüyada baba ile kavga etmek, düşünmeden atılan adımlara, yapılan hatalara, yanlış kararlar içersinde olup maddi ve manevi zarara uğramaya yorulur. Görülen bu rüya kişinin bencilce davranışlar içersinde olmasına, en yakınlarını dahi görmezden gelmesine delalet eder. Rüyada baba ile kavga ettiğini görmek, kişinin hırslarına yenik düşmesine, insanlar tarafından giderek dışlanacağına yorumlanır. Rüyada baba ile kavga ettiğini görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Baba İle Kavga Etmek Nedir

Rüyada baba ile kavga etmek, kişinin anne ve babasına karşı asi davranışlar içersinde olmasına, sözlerini dinlemediğine rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin bu yüzden işlerinin yolunda gitmediğine, üst üste aksilikler yaşadığına delalet eder. Gören kişinin bir an önce hatalarını bırakarak büyüklerine karşı davranışlarını değiştirmesi gerektiğine tabir edilmiştir.

Rüyada Baba İle Tartışmak

Rüyada baba ile tartışmak, kavga etmek rüyası ile benzer anlamlar içermek ile beraber kişinin, başına buyruk davranış içersinde olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin sık sık aile içi tartışmalar yaşamasına delalet eder. Anneyi babayı üzdüğüne, onları kırdığına yorulur. Aynı zamanda iş yaşamında bereketin kaybolmasına yorumlanır.

Rüyada Babadan Azar İşitmek

Rüyada babadan azar işitmek, kişinin gerçek yaşamda babası ile arasında geçen tatsız bir olaydan dolayı babasını üzdüğüne işaret eder. Gören kişinin babasından özür dilemesi ve kalbini geri kazanması gerektiğine yorulur. Aynı zamanda bu rüya kişinin iş ve özel yaşamına dair yapılan eleştirilere açık olması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Anne Baba İle Kavga Etmek

Rüyada anne baba ile kavga etmek, kişinin ailesine açılmak istediği bir konu hakkında karasız kalamsına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin giriştiği bir işte yakın çevresinin de desteğini alacağına, zorda kaldığı anlarda maddi ve manevi yardım göreceğine yorumlanır.

Rüyada Babayla Kavga Edip Ağlamak

Rüyada babayla kavga edip ağlamak, kişinin kendi kendisine huzur ve mutluluğunu bozacak işlere yönelmesine işaret eder. Kişinin bu olaylardan pişmanlık duyacağına, maddi olarak büyük kayıplar yaşayacağına delalet eder. Görülen bu rüya istenmeyen olayların yaşanmasına, kavga ve kırgınlıkların kişiyi derinden sarsacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.