Rüyada “ Babadan Kaçmak ” Görmek

Babadan Kaçmak
Rüyada babadan kaçmak görmek neye delalet eder. Rüyada babadan kaçmak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada babadan kaçmak görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Babadan Kaçmak Görmek

Rüyada babadan kaçmak görmek; rüyayı gören kimsenin bilinçsiz olarak yaptığı işlerde zarara uğrayarak elindeki mal varlığını kaybedeceğine, ailesine karşı saygısızca davranışları yüzünden ilerde pişmanlık duyacağı sözler sarf edeceğine, kendisine karşı yapılan dikkatleri ve ikazları görmezden gelen rüya sahibinin aile büyükleriyle sürekli münakaşa haline girerek tatsız konuşmalar yapacağına işaret edilir. Rüyada babadan kaçtığını görmek, bazen de art niyetli kimselerden gördüğünüz zarara, huzurunun kaçmasına sebep verecek basit olaylara, iş hayatınızda ve özel hayatınızda başarısızlığa uğramaya yorumlanır.

Rüyada Babadan Kaçarken Yakalanmak Görmek

Rüyada babadan kaçarken yakalandığını görmek; kişinin hayatında bir takım olumsuz olaylarla karşı karşıya kalarak kurulu düzeninin yok olacağına, hane içinde ayrılıkların yaşanarak ev halkı ile sorunlar yaşayacağına, iş amaçlı kısa süreli seyahatlere çıkarak farklı mekanlarda yer alacağına yorumlanır. Rüyasında babasından kaçarken yakalandığını  gören kimseler yaşadığı talihsiz olaylar karşısında sıkıntılara kapılarak hayatlarını alt üst ederler, yaptıkları her işte başarısızlığa uğrayarak yükselmesine engel olacak bir çok nedenle karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Ünlü rüya alimlerimize göre rüyada babadan kaçarken  yakalanmak görmek, hayatınızın başarısızlıklarla dolmasına, fırsat kapılarınızın kapanmasına, sevdiklerinizle ayrı kalmaya, hastalıkların ve kötülüklerin hanenizde boy göstermesine işaret edilir.

Rüyada Babadan Korkup Kaçmak Görmek

Rüyada babadan korkup kaçtığını görmek; rüyayı gören kimsenin hane içinde sevdikleri kimselerle bağlarının koparak huzurunun kaçacağına, iş hayatındaki düşmanlarına karşı mağlup duruma düşerek elindeki maddi varlıklarının da yok olmasına sebep olacağına, hayatının umduğu gibi başarılı ve huzur içinde gitmeyerek, hastalık ve kötülükler için de umutsuzca sürüklenip gideceğine işaret edilir. Rüyada babadan korkup kaçmak görmek, her ne kadar sembol olarak olumsuzluğa ve kötülüğe işaret etsede  bazen kişi için şans getirecek işlere girmeye, başarılı olabilecek bir takım olaylarla karşı karşıya kalmaya, manevi güzelliğe ermeye yorumlanır.

Rüyada Silahlı Birinden Kaçmak Görmek

Rüyada silahlı birinden kaçtığını görmek; rüya sahibinin belalı, pis işlere girip yakın olduğu arkadaşlarından büyük zararlar göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin temkinli davranmaması durumunda kendini kötü insanların arasında bulacağına ve kötü şeyler yaşayacağına rivayet edilir. Rüyada silahlı birinden kaçtığını görmek, iş hayatında büyük felaketlerin yaşanacağına, yapmış olduğunu işleriniz de temkinli davranmanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Birinden Kaçmak ve Gizlenmek Görmek

Rüyada birinden kaçmak ve gizlenmek görmek; rüyayı gören kimsenin hayırlı mutlu olacağı haberler alarak başarı yolunda ilerleyeceğine, iş hayatında şansının yaver giderek maddi olarak kazanç sağlayacak bir çok başarılı işlere imza atacağına, çevresinde kendisini çekemeyen ona sürekli zarar vermek isteyen kimselere karşı önlem alarak yaşanabilecek tüm kötülükleri önceden bertaraf edeceğine işaret edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.