Rüyada “ Babasının Öldüğünü Görmek ” Görmek

Babasının Öldüğünü Görmek
Rüyada babasının öldüğünü görmek neye delalet eder. Rüyada babasının öldüğünü görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada babasının öldüğünü görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Babasının Öldüğünü Görmek

Rüyada babasının öldüğünü görmek; hayırlara işaret etmeyen bir rüya olarak bilinse de gerçek anlamı itibariyle kişinin kısmeti ve kadere, sağlıklı uzun ömre işaret edilir. Bu rüya sağlık sorunu yaşayıp hastalık geçiren kimseler için kalıcı tedavi yöntemlerinin yapılarak kısa zaman da sağlığına kavuşacağına, hane içinde kırgınlıkların son bularak mutlu bir yaşam sürmeye yorumlanır. Aynı zaman da hayata da işaret edilen bu rüya kişinin uzun ömürlü sağlıklı bir yaşam süreceğine, hastalıklardan uzak mutlu bir hayatı olacağına, hayatını streslerden ve sıkıntılardan uzak eğlenceli hale getirerek yaşamı pozitif yönleriyle ele alacağına işaret edilir. Rüyada babasının öldüğünü görmek, aynı zaman da maneviyata, şehadete ermeye, uzun ömre, kazançlı yatırımlar yapmaya yorumlanır.

Rüyada Babayı Ölmüş Görmek

Rüyada babayı ölmüş olarak görmek; yaşayacağınız sağlık sorunları yüzünden uzun süre iş hayatınızdan ayrı kalarak bir çok gereksinimlerinizi geride bırakacağınıza, bilinçsizce davranışlarınız yüzünden elinizdeki mal varlığınızı kısa zaman da kaybederek sıfırı tüketeceğinize, çok güvendiğiniz, değer verdiğiniz kimselerden gördüğünüz zararlar yüzünden insanlara karşı güvenlerin izin yok olacağına yorumlanır.  Bu rüyayı gören kimseler aynı zaman da aradığı mutluluğu bir türlü bulamayan, yaptığı her işte başarısız olan, hastalıklardan ve kötülüklerden uzak kalamayan kimselerdir.

Rüyada Babasının Öldüğünü Duymak ve Ağlamak Görmek

Rüyada babasının öldüğünü duymak ve ağladığını görmek; mutlu olacağınız bir haber almaya, ayrılıkların son bulmasına, sevdiğiniz kimselerle aynı ortamlarda yer almaya, kısmet kapılarınızın açılarak hanenize bolluk ve bereketin girmesine, beklentilerinizi gerçekleştirerek hayata dahil tüm planlarınızı gerçeğe bindirmeye yorumlanır. Görülen bu rüya aynı zaman da maddi sıkıntılar çeken kimseler için rahata ermeye, elinizin bollaşarak, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, devlet makamında yüksek mertebeye ermeye yorumlanır.

Rüyada Babasının Öldüğünü Duymak Görmek

Rüyada babasının öldüğünü duymak görmek; hane içinde yaşanan kırgınlıklara, kişiler arası yaşanan soğukluklara, kısa süreli iş seyahatlerine çıkarak ailenizle ve sevdiklerinizle ayrı kalmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler hayatları boyunca hep başarısız olacak yaptıkları her işte hüsrana uğrayacak, ellerine geçen fırsatları değerlendiremeyeceklerdir. Rüyasında babasının öldüğünü duyan bir kimse yakın zaman da mutsuz olacağı üzücü bir haberle karşı karşıya kalarak hayat dahil tutunacağı güç kazanacağı çok değerli bir yakınını kaybederek mutsuzluğa kapılır.

Rüyada Ölmüş Babayla  Konuşmak Görmek

Rüyada ölmüş babayla konuştuğunuzu görmeniz; bir kimsenin rüyasında ölmüş babasıyla  hoş, sıcak muhabbet kurarak konuşması  ölen kişinin sizden razı gelerek, gözü kapalı, huzurlu bir şekilde mezarında yattığına, rüya sahibinin ailesine düşkün, sevdiklerinin çıkarları uğruna hareket eden, sevdiklerinin kalplerini kırmak yerine onlara daha güzel, mutlu hayat biçen kimselere delalet ederken görülen bu rüya aynı zaman da helal yollarla kazanılmış mala, alın teri dökmeye, sevdikleri kişilerle hoş sohbete yorumlanır. 

Rüyada Babasının Öldüğünü Haber Almak ve Ağlamak 

Rüyada babasının öldüğünü haber almak ve ağlamak görmek; üzüleceğiniz haber alarak hayatınızın bir anda alt üst olmasına, beklenmeyen suçlamalara maruz kalarak iş hayatınızda ve sosyal hayatınızda saygınlığınızı önemli derecede yok olmasına, ileriye dönük kurmuş olduğunuz planlarınız da yarım kalarak büyük bir sükunete uğrayacağınızı işaret edilir. İslami rüya alimlerine göre yorumlanan bu rüya maddi sıkıntılara düşmeye, hile ve sahtekarlık yoluyla kazanç elde etmeye, insanların helal rızklarına göz dikmeye, kaybettiğiniz tüm güzelliklere yorumlanır.

Rüyada Babasının Kazada Öldüğünü Görmek

Rüyada babasının kazada öldüğünü görmek; rüyanın aksine kişinin başarılı giden hayatına, mutluluk kapısının açık olmasına, hane içinde yaşanan kırgınlıkların sevindirici bir olayla son bularak haneye mutluluk katacak sürprizlerin varlığına işaret edilirken aynı zaman da kişinin devlet makamında üst düzey yetkili bir kimseyle aynı konumda yer alarak başarılması zor olan bir işte başarıyı elde etmeye yorumlanır. Rüyasında babasının her hangi bir kazada öldüğünü gören kimse babaları hayattayken onları mutlu edecek işler yapıldığına ve dua alındığına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. sultan kahriman dedi ki:

  merhaba hocam rūyamda babamin vefat ettigini gordum

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Sultan hanım rüyada sevdiğiniz bir kimseyi ölmüş olarak görmek, hayırlı bir şekilde tabir edilir bu rüyanın manası rüya sahibinin çok sevdiği bir yakını ile tekrar kavuşacağına delalet eder.

 2. Sevgi bayrak dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin rüyamda üvey babamın evde kefene sarılmış olduğunu gördüm

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun inşallah; Rüyada kefen görmek ve rüyada üvey babanızı kefen içinde görmek, rüyada görmüş olduğunuz kişinin gizli ve yanlış işler yaptığına ve bu kişinin yaptığı yada yapacağı işten vazgeçip tövbe etmesine yorumlanır.

 3. aslı dedi ki:

  rüyada babamın öldüğünü gördüm ama konuşuyorduk

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Aslı Hanım Rüyanızın Yorumu
   Rüyada ölmüş babayla konuştuğunuzu görmeniz; bir kimsenin rüyasında ölmüş babasıyla  hoş, sıcak muhabbet kurarak konuşması  ölen kişinin sizden razı gelerek, gözü kapalı, huzurlu bir şekilde mezarında yattığına, rüya sahibinin ailesine düşkün, sevdiklerinin çıkarları uğruna hareket eden, sevdiklerinin kalplerini kırmak yerine onlara daha güzel, mutlu hayat biçen kimselere delalet ederken görülen bu rüya aynı zaman da helal yollarla kazanılmış mala, alın teri dökmeye, sevdikleri kişilerle hoş sohbete yorumlanır. 
   İyi Günler Dileriz.

 4. Ali dedi ki:

  Rüyamda babamın öldügünü gördüm ve cok aglıyordum bagırıyordum aglıyordum bu kotu bişymı

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Ali Bey Rüyanızın Yorumu
   Rüyada babasının öldüğünü duymak ve ağladığını görmek; mutlu olacağınız bir haber almaya, ayrılıkların son bulmasına, sevdiğiniz kimselerle aynı ortamlarda yer almaya, kısmet kapılarınızın açılarak hanenize bolluk ve bereketin girmesine, beklentilerinizi gerçekleştirerek hayata dahil tüm planlarınızı gerçeğe bindirmeye yorumlanır. Görülen bu rüya aynı zaman da maddi sıkıntılar çeken kimseler için rahata ermeye, elinizin bollaşarak, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, devlet makamında yüksek mertebeye ermeye yorumlanır. Görmüş olunan rüya görülenin aksine hayırlı bir rüya olup gönlünüzü ferah tutmanız dileğiyle.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

 5. melek dedi ki:

  merhaba kolay gelsin rüyamda ailemin yanına gidiyorum annem çağırdığı için ancak gittiğimde kimse beni karşılamıyordu daha sonra aradığım aile bireylerimde benimle hep uykulu konuşur gibiydiler kardeşime annemi sorduğumda babamın görüşüne gittiğini söylüyordu ( babam cezaevinde) belki bende yetişirim die tekrar annemi arıyorum annem görüşün bittiğini söylüyor ancak telefonu kapatmadığını farketmediği için ağlamaya çevresindekilere ben kızımı yanımıza çağırdım babasının cenazesi olduğunu nasıl söyleyecem diordu o anda bende o acıyla kendimi balkondan aşağı atıyordum o anda farkediyorum ki biz 20 yıl önce oturduğumuz ilçe ve evdeyiz ( o ev şuan yok yıkıldı ve biz şuan ayrı bir ilde oturuyoruz) aşağıda büyük bi kalabalık vardı herkes donmuş gibi bana bakıyordu ve ağlayarak uyandım hala etkisindeyim. Kötü bir durumu mu simgeliyor çünkü hala etkisindeyim. Şimdiden cevabınız için teşekkürler.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Melek Hanım Rüyanızın Yorumu
   Rüyada babasının öldüğünü görmek; hayırlara işaret etmeyen bir rüya olarak bilinse de gerçek anlamı itibariyle kişinin kısmeti ve kadere, sağlıklı uzun ömre işaret edilir. Bu rüya sağlık sorunu yaşayıp hastalık geçiren kimseler için kalıcı tedavi yöntemlerinin yapılarak kısa zaman da sağlığına kavuşacağına, hane içinde kırgınlıkların son bularak mutlu bir yaşam sürmeye yorumlanır. Aynı zaman da hayata da işaret edilen bu rüya kişinin uzun ömürlü sağlıklı bir yaşam süreceğine, hastalıklardan uzak mutlu bir hayatı olacağına, hayatını streslerden ve sıkıntılardan uzak eğlenceli hale getirerek yaşamı pozitif yönleriyle ele alacağına işaret edilir. Rüyada babasının öldüğünü görmek, aynı zaman da maneviyata, şehadete ermeye, uzun ömre, kazançlı yatırımlar yapmaya yorumlanır.Rüyada babasının öldüğünü duymak ve ağladığını görmek; mutlu olacağınız bir haber almaya, ayrılıkların son bulmasına, sevdiğiniz kimselerle aynı ortamlarda yer almaya, kısmet kapılarınızın açılarak hanenize bolluk ve bereketin girmesine, beklentilerinizi gerçekleştirerek hayata dahil tüm planlarınızı gerçeğe bindirmeye yorumlanır. Görülen bu rüya aynı zaman da maddi sıkıntılar çeken kimseler için rahata ermeye, elinizin bollaşarak, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, devlet makamında yüksek mertebeye ermeye yorumlanır.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

   1. melek dedi ki:

    Çok teşekkür ederim.

 6. merve dedi ki:

  Merhaba hocam babam geçen sene bir rüya görmüştü ruyada kasım ayında öleceğini söylemişler ve bende rüyamda babamın öldüğünû duydum kendi kendime diyorum ki geçen sene kasım da ölmedi ışte bu kasım da öldü diyorum çok ağlıyorum sigara içip acaba ne anlama geliyor yardımcı olun lütfen

 7. hilal dedi ki:

  merhaba rüyamda babam gece saat 12.20 de vefat etti saati net hatırlıyorum. ama ben vefa ettiğini duyduğum sırada odamdaydım ve kapıma dönüktüm. benim kapımın da ta karşınsa tuvalet bulunuyor. babam tam kapıyı kapattı ve annem ve kardeşim hemen babam öldü dediler. ama bizde ne kefen ne mezar ne de ağmak var hiçbiri yok. sonra babamın çalıştığı işteki patron da annemi arayıp anneme zafer öldü başınız sağ olsun dediğini duydum. sonra bir anda sabah oldu sanırım çünkü o ara geçiş kısmında çok bir şey olmadı diye hatırlıyorum sabah da biz kahvaltı edecekmişiz ve kahvaltıya babam her zamanki gelişi gibi geldi ama bu sefer biraz farklıydı yani soyut ama biz görebiliyorduk sanırım çümkü elim onun içiinden geçmişti. biz de sanki hiçbir şey olmamış gbi yemeğe devam ettik ve ona öldüğünü söyleyemedik. ben de rüyamda diyorum ki gece saat 12.20 sularında ölen kişiler ertesi sabah ruhu bizimle son kez durup sonrasında gidecek. biraz farklı ama ben rüyamda bunu anlayamadım rüyada olduğumu. kahvaltı bitti ve biz her zaman babamla yemek bitişi konuşuruz ben bu arada 12. sınıftan yeni mezunum üniversite sonuçlarını beklyorum. babam bana diksyonumla ilgili bilgiler verdi yine bunu görmemi şuna bağladım ben rüyada değilken o akşam yemeği ardında telaffuzumla ilgili biraz bana kitap okuttu sanırım o benim bilinçaltıma işlemiş şimdi rüyama dönüyorum diksiyon konuşmamız bitti ve ben koridorda babamın öldüğünü biliyorsun hilal birazdan gidecek hazırlıklı ol ve son kez bile gör babanı diyordum ve odama girip rüyada mıyım değil miyim diye tüm minik cisimlere dikkatlice bakmaya çalıştım sonra da babam kalkmıştı aslında mutfaktan ama su almıştı buzdolabından sonra tam mutfağa baktım ve babam yok. son kez göremedin dedim ve kendimi salonda buldum babam oradaymış ve gerçekten babamın ruhunun gittiğini o zaman gördüm yani koca adam gözlerimin önünde koltuğun üzerinde kayboldu..

  rüyada kahvaltı ettik dedim ama dışarısı zifiri karanlıktı sanki oruç zamanında sahura kalkmak gibiydi. rüyam eksiği fazlasıyla bu kadardı cevaplarsanız çok ama çok mutlu olurum …

 8. emircan dedi ki:

  Merhabalar rüyamda babamın öleceğini biliyordum manası nedir acaba ?