Rüyada “ Babayı Dövmek ” Görmek

Babayı Dövmek
Rüyada babayı dövmek, kişinin yaşam tarzına göre farklı anlamlar içeren bu rüya bazen hayra bazen de kişi için şer içeren bir rüya olarak rivayet edilmiştir.

Rüyada babayı dövmek, kişinin yaşam tarzına göre farklı anlamlar içeren bu rüya bazen hayra bazen de kişi için şer içeren bir rüya olarak rivayet edilmiştir. Gören kişinin gerçek yaşamında ailesine karşı asi ve uygun olmayan davranışlar içerisinde olan biri ise, her iki cihanda da huzur içerisinde olmayacağını bildirir. Bu rüyayı gören kişilerin büyük günahlar içinde olmasına, mutlu bir yaşamı olmayacaklarına, tövbe etmedikleri ve hatada ısrarcı olmaları nedeni ile düzenlerinin bozulacağına işaret eder. Aynı zamanda yapılan kötülük ve yanlış çevre içinde olmaya yorumlanan bu rüya yakın çevreden alınan beddua ve lanetlenmeye delalet eder. Gören kişinin bir an önce tövbe edip, yanlışına son vermesi gerektiğine yorumlanmıştır. Bazen de hayra işaret eden bu rüya kişinin edindiği başarı ve bilgi tecrübesi sayesinde, babasının dahi kendisinden fikir almasına yorulur. Rüyada babayı dövmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Babayı Dövmek Diyanet

Rüyada babayı dövmek diyanet yorumuna göre, rüya sahibinin yaşamının kontrolünü elinden kaybetmesine, bataklık içinde olmasına işaret eder. Edindiği hatalı arkadaşlıklar ve zararlı alışkanlıkları nedeni ile huzur bulamayacağına delalet eder. Gerçek yaşamında babası ile arası iyi ve düzgün bir yaşamı olan birinin bu rüyayı görmesi, babası ile yaşayacağı kısa süreli bir tartışmadan sonra babanın yaptığı hatanın farkına varıp, çocuğundan özür dileyeceğine tabir edilmiştir.

Rüyada Babayla Kavga Etmek

Rüyada babayla kavga etmek, aile arası anlaşmazlıkların, ikilik ve sorunların yaşanacağına işaret eder. Gören kişinin anne baba yada aileden biri ile fikir ayrılığı içerisinde olmasına, bu yüzden sık sık yaşanan tartışların kişinin tadını kaçırdığına delalet eder.

Rüyada Babasını Döverek Yaralamak

Rüyada babayı döverek yaralamak, rüya sahibinin babasına karşı yaptığı bir hata yada kırıcı bir söze işaret eder. Babanın bu durumdan etkilendiğine, üzüntü içinde olmasına yorulur. Gören kişinin bir an önce hatasını anlayıp, özür dilemesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Babayı Öldürmek

Rüyada babayı öldürmek, görülenin aksine, kişinin babasına her alanda destek ve yardım içerisinde olmasına işaret eder. Gördüğünüz bu rüya babanızın sizden memnun ve uzun bir ömre sahip olduğuna delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.