Rüyada “ Babet ” Görmek

Babet
Rüyada babet görmek neye delalet eder. Rüyada babet görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada babet görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Babet Görmek

Rüyada babet görmek; kişinin iş hayatında göstermiş olduğu başarılı çalışmalar sayesinde kısa zaman da kendisini göstererek ileriye dönük sağlam adımlar atacağına, yaptığı işlerde başarının yanı sıra maddi anlamda da kazanmış olduğu malını öneli anlamda değerlendirerek gerek  ailesini gerekse kendisini güvence altına alacağına işaret edilir. Başka bir değişle anlatılan bu rüya kişinin kısmet kapılarının açılmasına, kısa süreli seyahatlere çıkmasına, hastalıklardan ve kötülüklerden arınmasına yorumlanır.

Rüyada Babet Ayakkabı Görmek

Rüyada babet ayakkabı görmek; hayatta atacağınız adımların, alacağınız yolların işaretidir. Ayrıca bu ilerlemeleri kaydederken etrafınızda oluşturduğunuz imajı da temsil eder. Rüyada görülen ya da giyilen ayakkabı hayattaki duruşumuzu nasıl koruduğumuzu veya yaşamımızı sürdürürken kendimizi nasıl ifade ettiğimizi temsil eder. Ünlü rüya  Alimlere göre rüyada babet ayakkabı görmek, kişinin güç ve kuvvet kazanmasına, kendisine hizmet edecek kadına, hizmetçiye yorulmak tadır. Bu rüyanın doğru yorumla bilmesi için görülen ayakkabının durumu da göz önünde bulundurulmalıdır.

Rüyada Babet Giymek Görmek

Rüyada babet giydiğini görmek; rüya sahibinin iş hayatında değişiklik yaparak geçmişini bir kenara bırakacağına, farklı mekanlarda yeni insanlarla bir araya gelerek farklı amaçlarda yol alacağına, azmi ve kararlılığı sayesinde içinde bulunduğu zor durumları kısa zamanda atlatarak ileriye dönük kazanç getiren sağlam adımlar atacağına yorumlanır. Rüyada babet giydiğini görmek, aynı zamanda uzun yolculuğa çıkmaya, müjdeli haber almaya, eğlenceye düşkün bir kimseyle aynı ortamda yer almaya işaret eder.

Rüyada Siyah Babet Ayakkabı Görmek

Rüyada siyah babet ayakkabı görmek; rüya sahibinin çok güvendiği, ailesinin içine soktuğu bir kişiden göreceği zarar sonucu ciddi anlamda suçlamalara maruz kalacağına, iş hayatında ve çevresindeki insanlara karşı saygınlığının yok olarak eskiye dönük yaşama sevincinin kalmayacağına yorumlanırken aynı zamanda kişinin eline geçecek fırsat kapılarını değerlendiremeyerek hayatının her köşesinde başarısızlığa uğrayacağına işaret edilir.

Rüyada Beyaz Babet Ayakkabı Görmek

Rüyada beyaz babet ayakkabı görmek; birilerini etkileyecek kasıtlı bir hareket yaptığınızı ve bu hareketin sizin ilerlemenizi yavaşlatabileceğini gösterir. Bazı tabircilere göre bu rüyanın anlamı kadındır. Rüyada beyaz babet ayakkabı görülmesi  ahlaksız ve kötü huylu bir kadınla evlenmeye, hayatınıızın her köşesinde mutsuz olmaya, elinize geçen fırsatları ters tepmeye, yolculuğa çıkmaya yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Babet Ayakkabı Görmek

Rüyada kırmızı babet ayakkabı görmek; evliliğe ve kısmet kapılarınıza işaret eden bu rüya her bakımdan kişinin hayatını renkli hale getirecek, kısmet kapılarının açılmasına vesile olarak kişinin ileriye dönük alacağı kararlarda başarılı olup hayatının büyük bölümünü başarıyla sonuçlandırmasına yorumlanır. Rüyada kırmızı babet görmek, bazen de  sevdiğiniz kimselerden ayrı kalmaya, uzun süreli seyahate çıkmaya, müjdeli haber almaya işaret edilir.

Rüyada Babat Ayakkabı Giymek Görmek

Rüyada babet ayakkabı giydiğini görmek; rüya sahibinde farklı şekillerde yorumlanır. Eğer giyilen babet ayakkabı şık ve parlak ise bu kişinin maddi ve manevi anlamda bolluğa zenginliğe erişeceğine işaret gösterir. Aynı zaman da rüyada babet ayakkabı giymek, kişinin yeni bir iş hayatına adım atacağına ve yeni yeni ortamlara katılacağına işarettir.

Rüyada Renkli Babet Ayakkabı Görmek 

Rüyada renkli babet ayakkabı görmek; görmüş olduğunuz babet rüyalarının içerisinde en hayırlı rüya olup maddi ve manevi anlamda kısmet kapılarınıza işaret eden, hayatınızı dualarla ve secde ederek geçirmenize vesile olan hane içinde yaşanan kırgınlıkların son bularak çevrenizdeki kişilerle dostluk ilişkilerinizin çoğalmasına işaret edilir. Rüyada renkli babet ayakkabı gören ya da giyen bir kimse hak yolundan şaşmayan , alın teri dökerek helal kazanç elde eden, yaptığı işlerle daima insanlar karşısında saygınlığını koruyan kimselerdir.

Rüyada Babet Çorabı Görmek

Rüyada babet çorabı görmek; rüyanın şekline göre farklı şekillerde işaret edilirken görülen babet çorap temiz ve ak pak ise kişinin yaptığı işlerde kazanç sağlayarak hayatının her köşesinde mutlu olacağına, görülen çorap kirli ve eski ise kısmet kapılarınızın kapanarak yaptığınız işlerde başarısız olacağınıza, elinize geçen fırsatları değerlendiremeyerek ileriye dönük bir çok işte başarısız olacağınıza yorumlanır. Rüyada babet çorabı görmek, aynı zaman da şehvetli, kötü niyetli bir kadına işarettir.

Rüyada Babet Görmenin Psikolojik Anlamı

 Bilinçaltınızda hayatınızla ve mesleğinizle ilgili düşündüğünüzü gösterir. Hayatta nasıl ilerlediğin izle ilgili olarak bilinçaltında sürekli düşünceler içerisinde olduğunuzu, görülen sembole bağlı olarak yaşantınızda attığınız adımlar hakkında içinizden neler düşündüğünüzü, neler hissettiğinizi ifade eder. Örneğin kendinizi renkli babet  ayakkabılar giyerken görüyorsanız, yaşam tarzınızdan ve tutumunuzdan çok da memnun değilsiniz demektir. Ayakkabılarınızı değiştirmek istediğinizi ve yeni ayakkabılar aradığınızı görmek hayattaki tutumunuzu değiştirmek istediğinize işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.