Rüyada “ Baca ” Görmek

Baca
Rüyada bir çatı ve tüten bir baca görmek, özgürlük ve huzur arayışını gösterir. Aynı zamanda bu, özgürlüğe ulaşmak için gereken enerjiye de sahip olduğunuz anlamına gelir.

Rüyada Baca Görmek ; Rüyada baca rüyada bir çatı ve tüten bir baca görmek, özgürlük ve huzur arayışını gösterir. Aynı zamanda bu, özgürlüğe ulaşmak için gereken enerjiye de sahip olduğunuz anlamına gelir. Tüten baca, sizin evinizin bacası ise , bunun, ev yaşamınızla ve aile ilişkilerinizle ilgili olumlu gelişmelere işaret ettiği söylenebilir.

Rüyada Baca Tüttüğünü Görmek ; Rüyada baca tütmesi rüyayı gören kişinin maddi ve manevi sıkıntılar çektiğini gösterir yalnız bu rüya bu sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğinizi ve rızkımızın artacağına işarettir.

Rüyada Baca Temizlediğini Görmek ; Rüya baca temizliği iyi bir kısmetin geleceğine yorumlanır.Rüyayı gören kişinin tüm sıkıntılarından kurtulacak mir nimetin eline geçeceği ve bu sayede maddi ve manevi huzur bulacağına işarettir.

Rüyada Bacanın Yıkıldığını Görmek ; Rüyada baca yıkılması rüyayı gören kişinin üzerine uğursuzlukların geleceğine işarettir. Aile içinde yaşanacak maddi ve manevi sıkıntılar üzüntüler ve bu yuvanın yıkılacağına yorumlanır.Aynı zaman da rüyayı gören kişinin kardeşleri ile tartışıp arasının açılacağı ve husumetli olacaklarına işaret eder.Bu rüya bir işarettir rüyayı gören kişinin kendisine ve çevresine dikkat etmesi gerektiğini uyarma niteliğindedir.

Rüyada Bacanın Yandığını Görmek ; Rüyada baca yanması rüyayı gören kişinin hayatında aksilikler göreceği ve sıkıntıya gireceğine yorumlanır.Maddi ve manevi sıkıntı çekip rızkının düşeceğine işaret eder.

Rüyada Baca Kurumu Görmek ; Rüyada baca kurumu bu rüyanın iki farklı yorumu yapılmıştır baca kurumun evin içinde görüyor isen hane içine girecek maddi sıkıntılara yorumlanır.Diğer bir yorumu ise baca kurumu eğer boruların içinde ise büyük bir zenginlik geleceğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.