Rüyada “ Bacak ” Görmek

Bacak
Rüyada bacak görmek, genel anlamı ile hayırlara vesiledir. Fakat yapılan yorumlar görülen bacağın durumuna göre farklı tabirler içerir.

Rüyada bacak görmek, genel anlamı ile hayırlara vesiledir. Fakat yapılan yorumlar görülen bacağın durumuna göre farklı tabirler içerir. Rüyasında sağlıklı ve güzel bir bacak görmek, uzun ömre, maddi olarak rahata ermeye, istek ve hayallerin gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyada görülen bacak sağlıksız yada hoş olmayan bir görüntüde ise, sağlık sorunları yaşamaya, iş yaşamında zarar görülecek ortamlarda bulunmaya işaret eder. Gördüğünüz rüyada bu yüzden görülen bacağın durumu yapılan yorumda önem arz etmektedir. Alimler tarafından bazen geçim derdinden kurtulmaya, huzur ve neşe içinde olmaya bazı durumlarda ise, sıkıntı çekmeye, dert ve tasa yaşanacağına yorulur. Rüyanızda gördüğünüz bacağın kırılgan olması, geçim derdine düşmeye, şansızlık yaşamaya, demir gibi sert bir cisim olarak görmek, maddi manevi anlamda sağlam olmaya yorumlanmıştır. Rüyada Bacak görmek, ile ilgili yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Aynı zamanda konu ile alakalı rüyalarınızı bizler ile yorumlanması için paylaşabilirsiniz.

Rüyada Bacak Görmek Ne Demek

Rüyada bacak görmek, maddiyata ve kişinin ömrüne yorumlanmıştır. Görülen bu rüya bazen sağlık ve ferahlığa bazen dert ve üzüntü yaşanacağını bildirir. Gördüğünüz bacağın görünüş itibari ile düzgün olması, sağlığa, nimete nail olmaya ve uzun ömre yorulur. Fakat görüntü itibari ile kişiye kötü görünen bacak, sıkıntı yaşanacağına, mali krizlere ve kuvvetten düşmeye yorumlanır.

Rüyada Bacak Kılı Kesmek

Rüyada bacak kılı kesmek, kişinin iş ve özel yaşamındaki buhranlardan kurtulmaya işaret eder. Borçlu birinin bu rüyayı görmesi, borçlarından kurtulmasına delalet eder. Rüyada bacak kılı tıraş etmek, benzer anlamlar içermek ile beraber, güzel geçecek bir seneye, bolluk içinde yaşanacak bir döneme yorumlanır. Aynı zamanda zenginliğe tabir edilmiştir.

Rüyada Bacağın Koptuğunu Görmek

Rüyada bacağın koptuğunu görmek, üzücü olayalar yaşamaya işaret eder. Gören kişinin tek bacağını kopmuş halde görmesi, malda azalmaya, girilen bir işte zarar yaşamaya tabir olunur. Rüyada iki bacağını kopmuş halde görmek, iflasa, çare bulunamayan bir derde, ticari hayatta yüksek kayıplara rivayet edilmiştir.

Rüyada Bacak Bacak Üstüne Atmak

Rüyada bacak bacak üstüne atmak, saklanan bir gerçeğe, yapılan hatalara işaret eder. Dini konulara uzak bir yaşam sürmeye, asi davranışlara ve günaha girmeye delalet eder. Gören kişilerin yaşamlarını sorgulayıp, hatalarını telafi yoluna gitmesi gerektiğini bildirir.

Rüyada Kırık Bacak Görmek

Rüyada kırık bacak görmek, ihanete uğramaya, güven duyulan kişilerden maddi ve manevi zarar görüleceğini bildirir. Yaşam mücadelesine, uğranılan haksızlıklara ve kişinin kendisini yalnız hissedeceği bir dönem yaşamasına yorumlanır.

Rüyada Şişman Bacak Görmek

Rüyada şişman bacak görmek, gösterişten uzak bir hayat sürmeye, kendi halinde biri olunduğuna işaret eder. Görülen bu rüya aile yaşamında bolluk içinde olmaya, işlerde yaşanacak berekete tabir edilir. Rüyada bacağını şiş görmek, maddi olarak sıkıntıdan kurtulmaya, gerçek arkadaşlıklar edinmeye tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.