Rüyada “ Bacı ” Görmek

Bacı
Rüyada bacı görmek, dert ve sıkıntılarınızı paylaşabileceğiniz birine işaret eder. Görülen bu rüya saflık ve temiz bir yaşama, müjdeli bir haber almaya delalet eder.

Rüyada bacı görmek, dert ve sıkıntılarınızı paylaşabileceğiniz birine işaret eder. Görülen bu rüya saflık ve temiz bir yaşama, müjdeli bir haber almaya delalet eder. Hayır içeren bir rüya olmak ile beraber, yüz güldüren gelişmelere delalet eder. Allah’ı rahmet ve bereketine nail olmaya, girilen her işte büyük başarılar yaşamaya rivayet edilir. Hoşnutluk duymaya, sıkıntılı anlarınızda yanınızda bulunacak birine tabir edilir. Kişinin şanslı ve uğurlu günler geçirmesine, üzüntü ve kederin üzerinizden dağılacağına yorulur. Bazı alimlere göre ise, bu rüya sizden yardım ve şefkat bekleyen bir yakınınıza yorumlanır. Gördüğünüz bu rüya elinizden geldiğince bu kişiye destek ve yardım içinde olmanız gerektiğini, zor zamanlarında sizden beklenen vefayı bildirir. Rüyada bacı görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz. Ayrıca konu ile alakalı rüya yorumu talebinde bulunabilirsiniz.

Rüyada Bacı Görmek Ne Demek

Rüyada bacı görmek, hoş geçime, aileye olan düşkünlüğe ve aile saadetine işaret eder. Gören kişilerin sorunlu giden bir çok işinin düzene gireceğine, aksiliklerin son bulmasına delalet eder. Akraba ve yakın çevreden itibar görmeye, güzel davranışlara, iltifatlara mahzar olmaya rivayet edilir. Ayrıca gören kişinin neşe içinde kalacağı, solan yüzünün tekrar güller açmasına tabir edilir.

Rüyada Bacı Dövmek

Rüyada bacı dövmek, görülenin aksine güzelliklere delalet eder. Rüya sahibinin kardeşine yada öz kardeşi gibi gördüğü birine karşı hayır ve iyilikler içinde olacağını bildirir. Hayır duası almaya, güzel amellerde bulunmaya rivayet olunurç

Rüyada Abla Görmek

Rüyada abla görmek, hane içinde yaşanan sorunların çözüme ulaşmasına, sıkı sıkıya bağlı aile bireylerine delalet eder. Huzurlu, bereketli, şans ve talihli günler yaşamaya rivayet edilmiştir. Görülen bu rüya aynı zamanda kalabalık aileye mensup olmaya, zor ve meşakkatli zamanlarda kişilerin bir birine olan desteğine yorulur.

Rüyada Abla Olmak

Rüyada abla olmak, kişinin insanlara karşı hoş görü, tevazu sahibi olduğunu bildirir. Gören kişilerin merhametli, düşkün ve fakir olan kişilere karşı elinden geldiğince yardım içinde olduğuna yorumlanır. Ayrıca bu rüya kişinin davranışları sayesinde bulunduğu toplumda saygı ve itibar görmeye delalet eder.

Rüyada Kız Kardeş Görmek

Rüyada kız kardeş görmek, kişinin en sıkıldığı, zor günler yaşadığı anlarda yanında bulunacak bir kardeşe, vefalı bir dosta tabir edilir. Gören kişi erkek ise, işlerinde bolluğa, parasal kazanca işaret eder. Kadın için ise bu rüya üzüntü ve kederin geride kalacağına, güzel günler yaşayacağına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.