Rüyada “ Badana ” Görmek

Badana
Rüyada badana görmek kötülüklerden, kazalardan, melanetlerden ve belalardan uzak olmaya, sakin ve huzurlu günler geçirmeye alamet eder.

Rüyada Badana Görmek ; Rüyada evini badana yaptıranın, yeni elbiseler alacağına inanılır. Düşlerimizde içinde bulunduğumuz mekanın atmosferiyle ilgili en belirleyici simgelerden biri, duvarlardaki badanadır. Renk faktöründen bağımsız olarak, yeni badana edilmiş temiz duvarlar, olumlu duygusal süreçleri ifade ederken, badanası dökülmüş ve bakımsız duvarlar, incinmiş duyguları vurgular. Ancak, badana faktörüyle ilgili net yorumları elde edebilmek için, duvarların rengini belirlemek gerekmektedir. Dolayısıyla bu renk düşünüzde net olarak ortaya çıktıysa, bu kitaptaki “Düş Renkleri” bölümüne bakmanızı salık veririz.

Rüyada Badana Yaptığını Görmek ; Rüyada badana yapmak rüyayı gören kişinin hastalıklardan kurtulacağı maddi sıkıntılardan kurtulacağı ve hanesine huzurun gireceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayatında büyük değişiklikler olacağına da işaret eder.

Rüyada Badana Yapan Birini Görmek ; Rüyada badana yapan birini görmek rüya sahibinin çevresine yakınlık göstereceği yeni arkadaşlar edineceği ve muhabbetli günlerinin olacağına yorumlanır.Aynı zamanda günlük hayatında yaşadığı sıkıntılardan bir nebze kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Badanacı Görmek ; Rüyada badanacı görmek rüya sahibinin maddi kayıp yaşayacağı yada bir hayır işi için harcamalarda bulunacağına yorumlanır.

Rüyada Evi Badana Yaptığını Görmek ; Rüyada evi badana yapmak hayırlı bir rüya olarak görülür.Rüya sahibinin eli bol cömert ve iyi bir kişi olduğu ve çevresine yardım edip sıkıntılı kişilerin darlığını gidereceğine yorumlanır.

Rüyada Evin Dışını Badana Yapmak ; Rüyada evin dışını badana yaptığını görmek geçmişte yaptığı iyiliklerin ona geri döneceğine ve yaptığı her işe layık olacağına yorumlanır.Aynı zamanda rüya sahibinin fedakarlığı ve özveriyi göstermeye rivayet edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.