Rüyada “ Badana Yapmak ” Görmek

Badana Yapmak
Rüyada badana yapmak, rüya sahibinin geçmişine dair üzücü ve sıkıntı veren olayları geride bırakıp yeni bir yaşama doğru ilerlemesine işaret eder.

Rüyada badana yapmak, rüya sahibinin geçmişine dair üzücü ve sıkıntı veren olayları geride bırakıp yeni bir yaşama doğru ilerlemesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin dert ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine delalet eder. Rüyada badana yapmak, yaşamını güzel kılacak işler ve arkadaşlıklar içersinde olmasına yorulur. Görülen bu rüya kişinin yeni bir eve yahut yeni bir şehre taşınacağı olarak da tabir edilmiştir. Rüyada badana yapmak, hayırlı bir kısmete, işlerde yenilik ve canlanma yaşanmasına yorumlanmıştır. Bu rüyayı görenlerin eğlenmeye, gezip dolaşmaya hayatın güzelliklerini yaşamayı bilen biri olmasına rivayet olunur. Rüyada badana yapmak, kişinin ailesi ile beraber mutlu ve huzurlu bir yaşama sahip olmasına yorumlanır. Rüyada badana yapmak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Badana Yapmak Ne Demek

Rüyada badana yapmak, kişinin yeniliklere açık biri olmasına ticari yaşamında büyük atılımlardan çekinmeyip cesaretli davranmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaşamına renk gelip eski üzücü olayları geride bırakmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin sevinecekleri müjdeli bir haber almalarına ve hayırlı bir yolculuğa çıkmaya rivayet olunur.

Rüyada Evi Badana Yapmak

Rüyada evi badana yapmak, rüya sahibinin ailesini ve hane huzurunu herşeyin üstünde tuttuğuna işaret eder. Bu rüyayı görenlerin eşine ve çocuklarına karşı çok bağlı olmasına onların mutluluğu için emek ve çaba göstermesine delalet eder. Aynı zamanda hoş sohbete, samimiyete ve yeniliğe tabir olunur.

Rüyada Badana Yapıldığını Görmek

Rüyada badana yapıldığını görmek, kişinin şans ve talihinin açılarak ticari yaşamda büyük başarılar elde edeceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin adım adım yükselerek mevki ve makam sahibi olacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin zenginliğe sahip olup rahat bir yaşama tabir olunur.

Rüyada Beyaz Badana Yapmak

Rüyada beyaz badana yapmak, rüya sahibinin geçmişine sünger çekip yeni bir yaşama yönelmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yeni bir iş alanına yöneleceklerine atılımlar içersinde olup ticarette adından söz ettirip başarılara imza atmaya delalet eder. Aynı zamanda bu rüya hayra ve ilim sahibi olmaya yorulur.

Rüyada Badana Yapan Birini Görmek

Rüyada badana yapan birini görmek, kişinin maddi olarak sıkıntıda olduğu bir anında çevresinden göreceği yardım ve desteğe işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu kişiler sayesinde kendisini toparlayıp borçlarından kurtulacağına rahat bir nefes alıp tekrar düze çıkmasına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.