Rüyada “ Badem ” Görmek

Badem
Rüyada badem ve badem ağacı görmek, bazen acı, bazen tatlı konuşan değişik huylu bir kimse ile arkadaşlık etmek demektir.

Rüyada Badem Görmek ; Kadınsı cazibeyi, kadınların birliği ve mutluluğunu ve yine kadınlarla ilgili olarak sağlığı simgelediği düşünülür. Ayrıca hem zeka gücünü, hem de mistik eğilimleri vurgular. Badem aynı zamanda yeni başlangıçların ve olumlu gelişmelerin de habercisi olarak değerlendirilir.

Dini Rüya Tabiri ; Rüyada badem ve badem ağacı görmek, bazen acı, bazen tatlı konuşan değişik huylu bir kimse ile arkadaşlık etmek demektir.

Rüyada Badem Ağacı Görmek ;  Rüyada badem ağacı görmek sohbetinden hoşnut kalmayacağınız bir dost edineceğimize yorumlanır. Rüyada görülen badem ağacı garip yada cimri bir kimseyi tasvir eder. Hareketlerini anlayamayacağınız bir dost arkadaş bulacağınız ada yorumlanır.

Rüyada Badem Şekeri Görmek ; Çoğunlukla kadınların yaptığı çalışmalarla ilgili düşünülür ve kusursuzluğu simgeler. Elde edilen başarıyla birlikte yaşanacak mutluluğu da vurguluyor olabilir.

Rüyada Badem Yağı Görmek ; Tıpkı bademin mutluluk ve başlayacak güzel bir dönemle ilişkilendirilmesine benzer biçimde badem yağı da aşk, yaratıcılık, doğurganlık ve verimlilik gibi yaşamın pozitif yönlerini vurgular.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Nagehan dedi ki:

    Rüyada badem silkeleyip yerden o bademler toplayıp bir çuvala dolduruyorum yardımcı olan bir kaç kişi de var bir yandan da çabuk olalim daha uçak bileti almam gerekiyor diyiyorum. .

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız Hayır olsun inşallah rüyada badem toplamak ve badem yemek rızk ile alakalıdır yakın bir zaman da rızkı bol bir işe gireceksiniz ve bu iş kısa süreli bereket sağlayacak size. Yapacağınız yolculuk ise hayırlı olan bu işin önünün açık olduğuna size maddi ve manevi kazançlar sağlayacağınıza delalet eder.