Rüyada “ Badem Şekeri ” Görmek

Badem Şekeri
Rüyada badem şekeri görmek, gönlün istediği, gözün gördüğü nimetlerden helalinden elde etmeye işaret eder. Çoğu kişiye nasip olmayacak bir yaşam sürmeye, geniş imkan ve rızıklara sahip olmak olarak da yorumlanır.
Etiketler:

Rüyada badem şekeri görmek, gönlün istediği, gözün gördüğü nimetlerden helalinden elde etmeye işaret eder. Çoğu kişiye nasip olmayacak bir yaşam sürmeye, geniş imkan ve rızıklara sahip olmak olarak da yorumlanır. Ağız tadında, bolluk ve bereket içinde geçireceğiniz bir yaşam ve esenlik içinde olmaya delalet eder. Allah’ın rahmet ve bolluğuna mahzar olmaya, sıkıntı ve kederden uzaklaşmaya rivayet edilmiştir. Keyfin yerinde olmasına, sağlık ve zindeliğe, sevdikleriniz ile geçirilecek güzel zamanlara yorulur. Fakir için zengin olmaya, malın kıymet kazanmasına, tüccar için karlı işlere, çiftçi için güzel hasada yorumlanmıştır. İmam-ı Nablusi‘ye göre rüyada badem şekeri gören kişi, hayatını esenlik ve rahatlık içinde yaşar buyurmuşlardır. Rüyada badem şekeri yediğini gören kişi, tüm dert ve sıkıntısından, taşıdığı gam ve kederden kurtulur. İslami yorumu olarak, helalinden kazanıp, gönlünce harcamaya, paylaştıkça artan mala tabir edilmiştir. Rüyada badem şekeri görmek, ile ilgili yorumları makalemizde bulabilirsiniz.

Rüyada Badem Şekeri Görmek Nedir

Rüyada badem şekeri görmek, düş sahibinin geçim derdi yaşamayacağına, hayatında uzun süreli darlık görmeyeceğine rivayet edilir. Diyanet yorumuna göre zenginliğin, bolluğun, afiyette olmanın ve rüya sahibinin geniş imkanlara sahip olacağının alametini taşır. Cenabı Hakkın dünya nimetlerinden gönlünce nasiplenmeye, aile ve iş yaşamında ki huzurun daim olacağını bildirir.

Rüyada Badem Şekeri Yemek

Rüyada badem şekeri yemek, İhsan görmeye, nadir kimseye nasip olacak mal ve rızka, bolluk ve bereket içinde olmaya delalet eder. İstenilen mutluluğa kavuşmaya, helal ve bol rızık sahibi olunacağına, geçimin kolaylaşmasına yorumlanır. Gönül ferahlığı ve aile saadeti olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Yeşil Badem Yemek

Rüyada yeşil badem yemek, sağlığa kavuşmaya, gam ve kederin geride kalacağına, helal ve temiz rızkın bollaşmasına yorumlanır. Yeşil badem yediğini gören kimse, borçlarından, üzerine yük olan sıkıntılarından bir bir kurtulur. Üzerinizdeki ölü toprağının kalkacağına, eski neşe ve huzurunuza kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Badem Almak

Rüyada badem almak, kısmetin açılmasına, kötü günlerin son bulacağına, şans ve talihin yaver gitmesine tabir edilir. Görülen bu rüya, işlerin canlanmasına, kazançlı günlere, hayır bulmaya delalet eder.

Rüyada Kuru Badem Görmek

Rüyada kuru badem görmek, dostlar arasında bulunmaya, misafire, hoş sohbet içinde olacağınız kişilere tabir edilir. Kuru badem yediğini gören kişi, çevresi tarafından her daim sevilir, davranışlarıyla, sohbetiyle gönüllerde yer edinir.

Rüyada Çikolatalı Badem Yemek

Rüyada çikolatalı badem yemek, sakin ve huzurlu bir yaşam sürmeye, sıhhat kazanmaya işaret eder. Gördüğünüz bu rüya, huzur bulacağınız kişi ve yerlerde olmaya, sizi yok yere üzen ve sıkan yerlerden uzaklaşmaya delalet eder.

Rüyada Badem Kırıp Yemek

Rüyada badem kırıp yemek, uğraş verip çaba gösterdiğiniz işlerden yüksek kar ve başarılar elde edileceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, emeklerinin karşılığını Allah’ın izni ile alır. Beklentileri karşılanır.

Rüyada Kuruyemiş Badem Görmek

Rüyada kuruyemiş badem görmek, güzel ve tatlı söze, takdir edilmeye, hayırlı ameller yapmaya yorumlanır. Kuruyemiş badem gören kişi, çevresi tarafından yaptıkları ile iltifat alır, saygı ve sevgi kazanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.