Rüyada “ Bagaj ” Görmek

Bagaj
Rüyada bagaj görmek, iş hayatında gerçekleştirilen çalışmalar için yapılan araştırmaların yeterince incelenmemesi sebebiyle hatalı bir şekilde ilerleneceğine yorumlanır.

Rüyada Bagaj Görmek ; Rüyada ağır ve zahmet verici, büyük bagaj taşımak, kişinin içinde bulunduğu psikolojik gerilimin habercisidir ve çoğu kez yaşamda kaldırabileceğinden fazla yükün altına girmekte olduğuna dikkat çeker. Bu bagajın kaybolması ya da çalınması, üstlenilen aşırı ağır sorumluluk ve görevlerde başarısızlığa uğrama kaygısının ifadesidir.

Rüyada Araba Bagajı Görmek ; Rüyada araba bagajı gören kişinin işleri nasibi kaderi ve kısmeti yönden düzeleceğini ve feraha huzura kavuşacağına yorumlanır.Girmiş olduğu her işte yükselip ilerleyeceğine ve sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Araba Bagajına Binmek ; Rüyayı gören kişinin kısa süre içinde yaşantısında değişiklikler olup hayatının düzene gireceği ve işlerinde başarılı olup sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır.Rüyada görülen bagaj kişinin iş bereket ve kariyerini temsil eder.

Rüyada Valiz Görmek ; Rüyada valiz görmek rüyayı gören kişinin uzun bir yolculuğa çıkacağı ve yükünü aldığına yorumlanır.Rüyada görülen valiz rüya sahibini hayırlı muvaffak olacağı bir işe gireceğini ve bu işlerinde başarılı olup ilerleyeceğine yorumlanır.

Rüyada Valiz Topladığını Görmek ; Rüyada valiz topladığını görmek bir çok rüya yorumunda rüya sahibinin maddi ve manevi sıkıntı içinde olduğuna yorumlanır fakat rüyasında valizini toplaması sıkıntıların ve üzüntülerin geçeceğini feraha huzura kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Çanta Görmenin Esrarı ve Sırrı

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.