Rüyada “ Bahçe ” Görmek

Bahçe
Rüyada bir bahçede dolaşmak, iç dünyamızla ve düş gücümüzle ilintili bir etkinlik kabul edilir. Rüyayı gördüğünüz dönemde, kendinizden ve yaşamınızdan hoşnut olduğunuzu ortaya koyar

Rüyada bir bahçede dolaşmak, iç dünyamızla ve düş gücümüzle ilintili bir etkinlik kabul edilir. Aynı zamanda bahçe arketipi, huzur duygusunu, zihinsel gevşemeyi ve rahatlığı da vurgular. Güzel ve cazip bir bahçe, rüyayı gördüğünüz dönemde, kendinizden ve yaşamınızdan hoşnut olduğunuzu ortaya koyar. Belki de, yakın gelecekte yaşanacak huzurlu bir dönemin habercisidir. Bakımsız, üzerinde zararlı otlar bitmiş bir bahçeyse, kişiliğimizin bazı yönlerini geliştirmemiz, belki de bazı kötü alışkanlıklarımızdan kurtulmamız gerektiği yolunda bir iç uyarıdır.

Bahçıvan: İyi ve bakımlı bir bahçe, düşlerimizde olumlu bir simge olarak kabul edildiğinden, bahçıvan figürü de buna paralel bir anlayışla değerlendirilir. Dolayısıyla, koruyucu ve gözetici, deneyimli ve bilge birini vurguladığını söyleyebiliriz. Çoğunlukla, düşlerde gördüğümüz bahçıvan, bilgi ve deneyimin ışığında yaşamımızda yeni düzenlemeler yapmamız gerekliliğini ve bunun için belki de, birilerinin yardımına ihtiyaç duyduğumuzu gösterir.

Bahşiş: Rüyada bize hizmet eden bir görevliye bahşiş vermemiz, bir dostumuz ya da yakınımızla karşılıklı olarak birbirimizin desteğine ihtiyaç duyduğumuzu belirtir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.