Rüyada “ Bahşiş ” Görmek

Bahşiş
Rüyada bahşiş görmek, farklı anlamlar içermek ile beraber, çevrenizdeki çıkarcı insanlara işaret eder. Gören kişilerin farkında olmasına rağmen, kişileri üzmemek adına bu davranışlarına göz yummasına delalet eder.

Rüyada bahşiş görmek, farklı anlamlar içermek ile beraber, çevrenizdeki çıkarcı insanlara işaret eder. Gören kişilerin farkında olmasına rağmen, kişileri üzmemek adına bu davranışlarına göz yummasına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin yakınında bulunan kedisinden maddi menfaat içinde olan kişilere tabir edilir. Görülen bu rüya bayanlar için anlaşılması zor biri olmaya, ikili ilişkilerde tartışmacı ve kavgacı bir tutum içinde olmaya rivayet edilir. Bu rüyayı gören kadınların bu yüzden uzun süreli gönül ilişkileri kuramadığına yorulur. Bazen de bu rüya aileden gelen imkanlar ile çalışmadan para harcama tutkusu içinde olan erkek evlada yorumlanır. Ayrıca iş yaşamında başarı elde etmek için, kişinin emek ve çaba içinde olup, çok çalışması gerektiğini bildirir. Rüyada bahşiş görmek, ile ilgili yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Aynı zamanda konu ile alakalı rüyalarınızı bizler ile paylaşabilirsiniz.

Rüyada Bahşiş Görmek Ne Demek

Rüyada bahşiş görmek, gören kişinin maddi durumuna göre yorumlanır. Bu rüyayı gören fakir ve düşkün birinin şansının açılmasına, yeni imkanlar ile durumunu düzeltmesine işaret eder. Mali yönden varlıklı birinin bu rüyayı görmesi zıt anlamı ile ifade edip, maddi sorunlar yaşanacağına delalet eder. Bazı alimlere göre ise, iyi niyetin suistimaline, çıkarcı insanlar ile çevrelenmeye rivayet edilir.

Rüyada Bahşiş Almak

Rüyada bahşiş almak, kişiye iş yaşamında destek verecek beraber yol alacakları birine işaret eder. Mali açıdan varlıklı olan birinden maddi olarak yardım almaya yorulur. Yaşlı birinin bu rüyayı görmesi, miras paylaşımına, genç birinin görmesi, aileden gelecek parasal yardıma yorumlanır.

Rüyada Bahşiş Vermek

Rüyada bahşiş vermek, istenilen bir iş yada olayda aracıları devreye sokmaya işaret eder. Başarı için yasal kurallardan uzaklaşmaya, hırslı birine yorumlanır. Kişinin harama meyletmesine, bencil davranışlar içinde olmaya yorumlanmıştır.

Rüyada Yüklü Bahşiş Almak

Rüyada yüklü bahşiş almak, girişilen işlerde yüksek kazanımlara, şans ve berekete nail olmaya işaret eder. Görülen bu rüya istenilen bir yaşama kavuşmaya, hayallere ulaşmaya delalet eder. Ayrıca bu rüyayı görenlerin ticari ve sosyal yaşamda mevki sahibi olmasına yorumlanır.

Rüyada Düğünde Bahşiş Almak

Rüyada düğünde bahşiş almak, hoş olmayan durumlara düşmeye, zor durumlar yaşamaya işaret eder. Kişinin iş yaşamında sıkıntılı dönemler yaşamasına, itibar kaybına tabir edilir. Zenginken fakirleşmeye, dost bilinen kişilerden vefasızlık görmeye yorulur.

Rüyada Davulcuya Bahşiş Vermek

Rüyada davulcuya bahşiş vermek, hayırlı bir rüya olmak ile beraber, şan ve şöhrete tabir olunur. Gördüğünüz bu rüya çok güzel yerlere ulaşmaya, geniş rızıklar ile nasiplenmeye yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.