Rüyada “ Bakıcı ” Görmek

Bakıcı
Rüyada bakıcı görmek, güzel gelişmelerin yaşanacağını bildirir. Gören kişilerin hastaysa şifa, borçluysa borcundan kurtulmasına işaret eder.

Rüyada bakıcı görmek, güzel gelişmelerin yaşanacağını bildirir. Gören kişilerin hastaysa şifa, borçluysa borcundan kurtulmasına işaret eder. Yardıma ihtiyaç duyulan bir anda yanınızda bulunacak bir yakına yada dosta rivayet edilir. Çok hayırlı bir rüya olmak ile beraber, beklenmedik anda gelecek müjdeye, uzun süredir gerçekleşmesi istenen bir olayın gerçekleşeceğine delalet eder. Davranışlarıyla, hal ve hareketleri ile kendisinden emin olunan birine, sonsuz güven duyulan yakına yorulur. Rüyada bakıcı görmek, zor zamanlarınızda vefasını eksik etmeyecek arkadaşa, ferah içinde olduğunuz zamanlarda işlerinizin kat ve kat bereketlenmesine yorumlanır. Çekilen sağlık sorunlarının sizinle ilgilenenler sayesinde kısa zaman içinde sona ereceğine, sağlıklı günler yaşamaya yorumlanmıştır. Konu ile alakalı farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Ayrıca aklınızda soru işareti olarak kalan rüyalarınızı bizler ile paylaşarak yorum talebinde bulunabilirsiniz.

Rüyada Bakıcı Görmek Ne Demek

Rüyada bakıcı görmek, üzerinizde maddi ve manevi desteği olan birine tabir edilmiştir. Gören kişilerin bu kişiden her daim razı olmasına, sonsuz güven duyduğunu bildirir. Gören kişileri kıskandıracak aile içi ilişkilere, aile fertlerinin bir birine olan bağlılığı olarak da rivayet edilir. Aynı zamanda bu rüya sizin için değer taşıyan bir eşyayı gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz kişi olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Hasta Bakıcı Görmek

Rüyada hasta bakıcı görmek, çevrenizde bulunan iyi kalpli, temiz ahlak sahibi birine işaret eder. Bu kişiden görülen iyilik ve menfaate tabir edilmiştir. Gördüğünüz bu rüya iş yada özel yaşamınızda çok sıkıntılı bir anınızda destek göreceğiniz, sıkıntılarınızdan kurtaracak birine yorumlanmıştır. Rüyada hasta bakıcı olmak, kısa süreli sağlık sorunları yaşamaya yada aile fertlerinden birinin rahatsızlanacağını bildirir.

Rüyada Çocuk Bakıcısı Görmek

Rüyada çocuk bakıcısı görmek, gerçek yaşamda çekilen sorunlar nedeni ile dertleşecek birine, şefkat beklenildiğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çocukluğuna olan özlemine, her şeye rağmen içinde barındırdığı çocuksu ruha delalet eder. Aynı zamanda masumiyete ve temiz bir kalbe sahip olunduğunu bildirir.

Rüyada Bakıcı Kadın Görmek

Rüyada bakıcı kadın görmek, müjdeye ve beklentilerin kısa zaman içinde gerçekleşeceğine işaret eder. Görülen bu rüya evli iseniz evlatlarınızı gönül rahatlığı ile teslim edeceğiniz birine yorulur. Ayrıca davranışları ile çocuklarınıza iyi bir terbiye ve örnek olarak gösterebileceğiniz biri olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Dadı Görmek

Rüyada dadı görmek, evli kimseler için yıl içinde evlat sahibi olunacağına, hayır içinde olacağınız bir döneme delalet eder. Gördüğünüz bu rüya bolluk e bereket içinde olunmaya, iş ve sosyal çevrede güzel günler geçirmeye rivayet olunur. Sıkıntılı günlerde beklenmeyen birinde destek görmek olarak da yorumlanır.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.