Rüyada “ Baklava ” Görmek

Baklava
Rüyada baklava görmek Rüyada baklava gören kişi her zaman, rızkını çıkarmaya, bereket içinde yaşamaya ve nimetinden hiç kısmadan geçinmeye nail olacak demektir.

Rüyada Baklava Görmek; Rüyada baklava görmek Rüyada baklava gören kişi her zaman, rızkını çıkarmaya, bereket içinde yaşamaya ve nimetinden hiç kısmadan geçinmeye nail olacak demektir. Rüyasında baklava gören kişi uzun zamandır duymak istediği o güzel ve mutluluk verici sözleri duyacak demektir. Diyanet rüya tabirleri baklava görmeyi kısmet nasip olarak yorumlarken kişinin iş hayatında kısmetinin açılacağına ve yakın bir dostundan müjdeli bir haber alacağına yorumlar.

Rüyada Baklava Yemek; Rüyada baklava yemek rüya sahibinin yakın bir çevresinden hayırlı bir haber alacağına ve bu haberin de rüya sahibi için maddi ve manevi anlamda hayra yorulacağına işarettir. Aynı zamanda baklava yemek yeni bir işe yeni bir hayata başlangıç olarak gösterilirken kişiyi iş hayatında kariyerinin yükselerek makam ve mevki yönünden rütbe ve mertebesinin de artacağına işaret olarak gösterilir.

Rüyada Baklava Açmak; Rüyada baklava açmak  ya da baklava yapmak rüya sahibinin uzun ve meşakkatli bir çalışma hayatı olacağına delalet edilir. Bu kişi uzun çalışma hayatı nedeni ile bazı sağlık sorunları da yaşayacak demektir. Kişinin iş hayatında yaşadığı yoğun çalışma temposu  ve kendine vakit ayıramaması kişinin hem kendisine hem de ailesine yeterli ilgiyi alakayı gösterememesi olarak yorumlanırken sağlık konusunda da çalışmaya bağlı olarak beklenmedik hastalıkların geleceğini de işaret eder.Kişi bu çalışma faaliyetine son vererek hem kendisine hemde ailesine karşı yeterli ilgiyi göstermeli ve sağlık konusunda kendine karşı biraz daha duyarlı yaklaşmalı

Rüyada Baklava Satın Almak; Rüyada baklava satın almak  maddi anlamda rüya sahibinin bir işe yöneleceğine ve bu işe bağlı olarak bir takım yatırımlar yapacağına ticaret hayatında yaptığı çalışmaların büyük başarılar elde ederek kişiye maddi ve manevi anlamda bolluk ve bereketi getireceğine işaret edilir.Kişinin ticaret hayatında göstermiş olduğu bu özverili başarısı maddi anlamda kazanç sağlamasının yanında kişinin iş hayatında yükselerek dış kapılara da açılacağına ve sayılan bilinen şirketler arasına gireceğine işaret edilir.

Rüyada Baklava İkram Etmek; Rüyada baklava ikram etmek Rüyasında birine ya da birilerine baklava ikram ettiğini gören kişi temiz ve güzel bir işe girişecek ve sonunda da muvaffak olacak demektir.

Rüyada Pasta Görmek; Rüyada pasta görmek çoğu zaman hayırlı haberlere işarettir. Bir kimse rüyasında pasta görüyorsa bu bir misafir mal servet ya da hayırlı bir haber olarak yorumlanabilir. Bu durumda rüyaların içeriğini en iyi şekilde analiz ederek bu konuda bir yorumlama yapmak çok daha doğru bir karar olacaktır. Ayrıca rüyada pasta görmek bazen beklenmedik bir yolculuğa işarettir. Ancak tüm bu ayrıntıların hayırlı bir şekilde sonlandırılacağı belirtilmiştir. Rüyada görülen pasta çoğu zaman hayrı temsil eder. Bu açıdan pasta rüyalarını yanlış yorumlayıp tedirgin olmak yersiz olacaktır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.