escort alanya

Rüyada “ Bal Kabağı ” Görmek

Bal Kabağı
Rüyada bal kabağı görmek, rüya sahibinin yakının da bulunan ve önemli bir sırrı olan bir kişiye delalet eder.

Rüyada bal kabağı görmek, rüya sahibinin yakının da bulunan ve önemli bir sırrı olan bir kişiye delalet eder. Bu rüyayı görenlerin kendinden ziyade bu kişiyle ilgili çok önemli bir sırrı öğreneceğine işaret eder. Rüyada bal kabağı görmek, kişinin hiç beklemediği ihtimal dahi vermediği bu kişiyle ilgili gerçeği öğrenince çok şaşıracağına tabir edilmiştir. Bu sırrın ortaya çıkması durumunda bu kişinin çok zor durumda kalacağına aile ve iş düzeninde büyük problemlerin olacağına yorumlanmıştır. Rüyada bal kabağı görmek, kişinin kararsız kalacağına, bu sırrı saklayıp saklamakta sıkılıp bunalacağına yorulur. Aynı zamanda bu rüya kişinin bu kişiyle olan tüm güven ve tutumlarında yanıldığına rivayet olunur. Rüyada bal kabağı görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Bal Kabağı Görmek Ne Demek

Rüyada bal kabağı görmek, rüya sahibinin yakın çevresinde bulunan bir kişinin önemli bir sırrını duymasına işaret eder. Başkaları tarafından duyulması halinde bu kişinin çok üzülüp adeta yıkılacağına delalet eder. Görülen bu rüya kişinin doğruyu söyleyip bu kişiyi üzeceğine yada bu sırrı saklamak isteyeceği olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Bal Kabağı Yemek

Rüyada bal kabağı yemek, rüya sahibinin maddi imkanlarıyla ilgili olup kişinin hayatını kazancına göre ayarladığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin gelir ve giderlerinin ancak birbirine eşit olduğuna ve zor zahmet ama borçsuz geçimini sağladığına delalet eder.

Rüyada Bal Kabağı Tatlısı Yemek

Rüyada bal kabağı tatlısı yemek, görülen rüya kişinin işlerini düzeltip ağız tadını yerine geleceğine ve maddi olarak rahata ermesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ticari yaşamda doğru attığı adımlarla büyük kazançlar elde edip mal ve mülke sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Bal Kabağı Tatlısı Görmek

Rüyada bal kabağı tarlası görmek, rüya sahibinin bolluk ve berekete nail olacağına fazla emek harcamadan bol rızık elde edeceğine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin maddi ve manevi sıkıntıları aşıp rahat bir yaşama sahip olması olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek

Rüyada kabak çekirdeği görmek, rüya sahibinin dert ve tasadan uzak bir hayata sahip olacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çevresi tarafından imrenilecek bir yaşama nail olacağına delalet eder. Aynı zamanda bol kazançlı yatırımlara tabir olunur.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.