escort alanya

Rüyada “ Bale ” Görmek

Bale
Rüyada bale ya da balerin görmek rüya sahibinin rızkının ve maneviyatın genişleyeceğine maneviyatta ehli değil ise işlerinde mevki sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Bale Görmek

Rüyada bale görmek; kısmetinizin artacağına, aşk hayatınızda eğlenceli ve hareketli günlerin sizi beklediğine, yakın zaman da müjdeli bir haber alacağınıza işaret eder. Rüyada bale görmek kimi rüya alimlerine göre de kısmet sizliğin ve sadakatsızlığın işaret olarak bilinir. Evli kimseler için bu rüya ayrılıkların işareti hamile bir kimse için se bu rüya doğacak çocuğu kaybetmeye yorumlanır. Ünlü rüya alimimiz İmam Darekutni Rahimehullah rüya yorumu hakkında şöyle der;  sizi saran sıkıntılardan, üzüntü ve kederlerden kısa zamanda kurtulup, zarif ve kibar, hassas ve ince bir insanla tanışacağınıza işarettir.

Rüyada Bale Yapmak

Rüyada bale yapmak; yakın zaman da karşınıza çıkacak olan birine aşık olacağınıza fakat bir türlü o kişiye karşı içinizi dökemeyeceğinize hayatınızın bir anda değişeceğine işaret eder. Rüyada bale yapmak aynı zaman da verdiği uğraşların sonunda hasret duyduğu temiz rızka, cefa çektikten sonra elde ettiği daha sağlıklı bir hayata, mağlubiyetten sonra hak edilen az olan kazancının artacağına, beceri sahibi bir kişiye, zorlukların ardından elde ettiği daha çok kazanca, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak beklediği onura işaret eder.

Rüyada Balerin Görmek

Rüyada balerin görmek; üzerinizde ki sıkıntılardan yakın zaman da kurtulacağınızı, duygusal ve zarif biriyle tanışacağınıza işaret eder. Rüyada balerin gören kişi  sevdiğiniz, görmeyi arzu ettiğiniz bir kimse ile çok yakında görüşeceğin ize, arzularınıza kavuşacağınıza işaret eder. Rüyada dans eden balerinler görmek, içinizin çoktandır sebepsiz olarak sıkıldığına ve bu sıkıntınızın yakında yok olacağına, feraha kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada Bale Yapan Birini Görmek

Rüyada bale yapan birini görmek; çektiğiniz sıkıntıların son bulacağına, hayırlı kısmetli bir işe gireceğinize, maddi anlamda büyük servete konacağınıza, rızkınızı artacağına, uğraşlarınız sonucu elde ettiğiniz başarıya ulaşacağınıza yorumlanır. Ünlü rüya alimimiz Abdullah İbn’i Abbas radıyallahu ahuma rüyada bale yapan birini görmeyi zahmetle beklediği mutluluğa, sıkıntıya düşerek özlediği paraya, sıkıntıyla umduğu varlığa, çektiği zorlukların sonunda ulaştığı iyiliğe, zorluklarla mücadele ederek hak ettiği kazanca işarettir der.

Rüyada Balerin Kıyafeti Görmek

Rüyada balerin kıyafeti görmek; iş hayatınızda önemli değişmelerin yaşanacağına kısa süreli  seyahate çıkacağınıza yaptığınız başarılı işler sayesinde kariyer hayatınız da büyük gelişmeler sağlayacağınıza mevki ve makam yönünden yükseleceğinize ve hane içinde bolluğun yaşanacağına işaret eder. Rüyada görülen balerin kıyafeti aynı zaman da sıkıntıya düşmeye, korkulanın olmasına, kötü niyetli bir akraba eliyle fenalık görmeye düşmanlık görülmesine yorumlanmaktadır

Rüyada Balerine Binmek

Rüyada balerine binmek; eli açık bir kimseyle bir araya gelmeye, hoş sohbete, yaşlı bir kimseye, hayırlı helal kazançlar sağlamaya işlerinizin bereketli geçmesine ailenizle olan kırgınlıklarınızı son bulmasına, huzura ermeye, güvende hissetmeye yorumlanır. Rüyada balerine binmek aynı zaman da ümitsizlikten sonra özlediği daha iyi bir hayata, sıkıntıları aşarak istediği temiz rızka, başarısızlıktan sonra hak edilen müjdeye, sıkıntılara göğüs gererek elde ettiği paraya işaret eder.

Rüyada Balerin Olmak

Rüyada balerin olmak; büyük uğraşlar sonucu yapmış olduğunuz bir işte emeğinizin karşılığını alacağınıza, kendinize farklı anlamda değişik eğlenceli aktüaliteler oluşturacağınız, iş hayatınız da kısa süreli eğlence amaçlı tatile çıkacağınıza yorumlanır. Rüyada balerin olmak aynı zaman da  uzun bir bekleyişin sonunda hak edilen saygınlığa, mağlubiyetten sonra kavuştuğu beceriye, zorlukla birlikte istediği rahatlığa, zahmetle birlikte hasret duyduğu paraya, yardım alarak hak ettiği onura işarettir.

Rüyada Kendini Balerin Olarak Görmek

Rüyada kendini balerin olarak görmek; üzerinizde ki sıkıntılardan kurtulacağınızı, eski düzeninize kavuşacağınıza, parasal anlamda kısa süreli sıkıntı yaşayacağınıza fakat bu sıkıntıların uzun sürmeyeceğine, ikili ilişkileriniz de her zaman ön plan da sizin olacağınıza yorumlanır. Rüyada kendini balerin olarak görmek başka bir değişle  içinizin çoktan beri sebepsiz olarak sıkıldığına ve bu sıkıntılarınızın  yakında yok olacağına, feraha kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada Dans Eden Balerin Görmek

Rüyada dans eden balerin görmek; iş hayatınız da yeni hareketli dönemlere gireceğinize şansınızın bir anda açılacağına, haneniz le olan kırgınlıklarınızı son bulacağına, farklı insanlar la aynı ortamda beraber iş yapacağınıza ve bereketiniz in artacağına işaret eder.  Rüyada dans eden birini görmek başka bir değişle umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu zafere, cefa çektikten sonra kavuştuğu ganimete, zorlukların sonrasında umduğu beceriye, ümitsizlikten sonra gözlediği nimete, zorlanarak gözlediği berekete işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.