Rüyada “ Balık Ağı ” Görmek

Balık Ağı
Rüyada balık ağı görmek neye delalet eder. Rüyada balık ağı görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada balık ağı görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Balık Ağı Görmek

Rüyada balık ağı görmek, balıkçılar için sıkıntılı günlerin geleceğine, balık ağına yakalanmak ya da düşmek hastalığa, maddi anlamda mal kaybına, hayrı olmayan bir eşle evlenmeye, hapse girmeye işaret eder. Aynı zaman da rüyada balık ağı görmek helal mal kazanmak için uğraşılan çabaya, iş hayatında yükselişe ermeye hane içerisinde yakın zaman da doğacak olan hayırlı evlada yorumlanır. Rüyada balık ağı bunlarla geçimini temin eden kişi için rızka, diğerleri için hileli bir işe sürüklenmeye yahut hileli bir yöntemle insanları zarara uğratmaya delalet eder.

Rüyada Ağ Görmek

Rüyada ağ görmek, para ve bollukla tabir edildiği gibi kişinin yakın çevresinde ki insanlar tarafından zarar görmeye sahtekarlıkla suçlandırılma ya yorumlanır. Ağ görmek ağın şekline göre birden farklı yorumlarda da tabir edilir Ünlü rüya alimimiz Caferi Sadık’a göre rüyada ağ görmek yakın zaman da yüklü mirasa konacağınıza ailenizle bolluk bereket içerisinde yaşayacağınıza işarettir der.

Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek, genel olarak hayra yorumlanmaktadır. Balık görmek en çok ta kısmetlerin habercisi olarak bilinirken size gelecek olan mal ve mülkler balıkların şekliyle ve renkleriyle belli olur en hayırlı rüyalardır. Ünlü rüya alimimiz Caferi Sadık göre balık görmek altı şekilde yorumlanmaktadır. Bunlar mevki sahibi olmaya, askeri ganimete, yakın zaman da duyulacak olan habere, kısmete, evliliğe, hayırlı evlada işaret eder. Rüyada görülen balık eğer sıcak bir yerde görülmüşse zorluk çekeceğinize, soğuk bir yerde görülmüşse iyi şeylerle karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada Balıkçı Görmek

Rüyada balıkçı görmek, maddi kazancınızın ve servetinizin artacağına, zengin hayırlı bir eşle evlenerek dünya evine gireceğinize, geçmişte yaşamış olduğunuz maddi ve manevi anlamda sıkıntılarınızı geride bırakacağınıza işaret eder. Rüyada balıkçı görmek olumsuz olarak ta  rüya sahibinin aile ve iş hayatındaki insanları üzmesine ve çevresindekilere borçlanmasına işaret eder. Bazı tabircilere göre, rüyada balıkçı görmek, huzursuzluğa işaret eder.

Rüyada Balık Sürüsü Görmek

Rüyada balık sürüsü görmek, kariyerinizin yükselip itibarınızı artacağına, çalışıyorsanız makam yönünden yükseleceğinize, bekar iseniz yakın zaman da kısmetinizin çıkacağına, hane içerisinde müjdeli bir haberin duyulacağına işaret eder. Rüyada balık sürüsündeki balıklar ne kadar fazlaysa kısmetler iniz de o kadar çok olacaktır.

Rüyada Denizde Balıklar Görmek

Rüyada denizde balıklar görmek,  denizde çeşit çeşit balık görmeniz büyük mutluluklar yaşarken, bir diğer yandan bazı durumların canınızı sıkabileceğine işaret eder. Balıklar berrak bir suda yüzüyorlarsa, mutlu günler kapıda demektir. Ayrıca berrak suda yüzen balık aynı zamanda zenginliği de temsil etmektedir. Rüyanızda balıkların size doğru yüzdüğünü görmeniz size gelecek olan kısmetlerin habercisi olarak ta bilinir.

Rüyada Balık Avlamak

Rüyada balık avlamak, sizi maddi ve manevi anlamda çok mutlu edecek haberler alacağınıza, menfaatiniz olan işlere girerek kısa zaman da mevki ve makam yönünden yükseleceğinize, işaret eder. Rüyada birden fazla küçük balığı avladığınızı görmeniz birden fazla kısmetinizin olacağına, iş hayatınızda küçük basamaklar la yükseleceğinize yorumlanır. Balık avladığınız su tatlı fakat balıklar tuzlu ise bazı konularda biraz sıkıntı çekeceğiniz şeklinde tabir edilir. Rüyada büyük balık avlamak  zengin bir kısmetiniz le dünya evine gireceğinize, iş hayatınızda şansınızın yaver gideceğine işaret eder. Rüyada balık avlamak amacıyla denize ağ atmanız, ince eleyip sık dokumadan her söylenene inandığınızı ve bunun size zarar verebileceğinizi simgelemektedir.

Rüyada Balık Yemek

Rüyada balık yemek, ev, araba gibi taşınmaz mallara sahip olacağınızın habercisidir. Bir diğer rüya tabirine göre çocuk sahibi olacaksınız demektir. Rüyada  balık yemek, mülk sahibi olacağınızın habercisi olmaktadır. Aynı zaman da rüyada balık gören kimse kadınsa kısa zaman da hayırlı bir kimseyle evleneceğine, erkekse işlerinde yükselip kariyer sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Büyük Balık Görmek

Rüyada büyük balık görmek, iş hayatınızda yapmış olduğunuz çalışmalar sonucu kazanmış olduğunuz maddi ve manevi anlamda başarıların işaretidir. Rüyada görülen büyük balık  o ülkenin devlet adamına veya başbakanına işaret eder.

Rüyada Küçük Balık Görmek

Rüyada küçük balık görmek, rüyada görülen küçük balık sıkıntı ve kedere işaret eder. Rüyada görülen küçük balıklar suyun temizliğine ve bulanıklığına göre de değişir. su temizse huzurlu sağlıklı günlerin geleceğine, maddi kazancınızın yükseleceğine işaret ederken suyun bulanık görülmesi iş hayatınızdaki durgunluğa, hane içerisinde ki huzursuzluğa yorumlanır.

Rüyada Balık Pazarı Görmek

Rüyada balık pazarı görmek, işlerinizde başarılı olacağınıza, maddi anlamda yüksek miktarda kazançlar elde edeceğinize, iş hayatınızda kısa ya da uzun süreli seyahatlara çıkıp yeni ortamlara girip yeni insanlar la tanışacağınıza işaret ederken olumsuz olarak ta kişinin çok uğraşıp emek harcayarak yapmış olduğu çalışmalarında netice bulamayacağıyla açıklanır.

Rüyada Balina Görmek

Rüyada balina görmek, rüyada balina görülmesi iş hayatında zorlu bir döneme girileceğine maddi anlamda sıkıntıların çoğalacağına, hane içerisinde ve çevrede ki kişiler tarafından sıkıntılı günlerin yaşanacağına işaret eder. Rüyada balina avladığını görmek bazı kimselerin yardımı ile işlerinizin yola gireceğine eski düzeninize kavuşacağınıza yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Onur Koç dedi ki:

    Merhaba rüyamda sandal içinde denize ağ attığımı ağın belli bir süre sonra büyük bir sarsıntıyla parçalandığını gördüm. Ağı çektiğimde yüzlerce küçük balığın yakalanmış sadece büyük balık tarafından yırtılıp açıldığını anladım büyük balığın kaçması neyi ifade eder yorumlarmısınız.

    1. admin dedi ki:

      Rüyanız hayır olsun Onur bey balık görmek genelde kısmet olarak hayra yorumlanır. Küçük balıklar elinize bir den çok kısmetin geleceğine büyük balık kaçırdığınızı görmek ise büyük kısmetlerin izin elinizden kayıp gideceğine işaret eder.