escort alanya

Rüyada “ Balık Yakalamak ” Görmek

Balık Yakalamak
Rüyada balık yakalamak görmek, rüyada balık tutmak, rüyada büyük balık kaçırmak, rüyada balık görmek, rüyada denizde büyük balık tutmak

Rüyada Balık Yakalamak Görmek

Rüyada balık yakalamak görmek; ailenizde ve iş hayatınızda başarıya kavuşacağınıza hayırlı işler ile uğraşacağınıza ve halk arasında sevilen sayılan kişi olarak yer alacağınıza yorumlanır. Rüyada büyük balık yakaladığını görmek işlerinizde ki başarılarınızın meyvesini vereceği işlerinizde ilerleyeceğinizi yorumlanır. Rüyada balık yakalamak ya da yakalamaya çalıştığını görmek; yeni bir işe girmeye ayrılmış kimseler için tekrar barışıp bir araya gelmeye, şöhret sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Balık Tutmak Görmek

Rüyada balık tutmak görmek, rüya sahibinin bin bir uğraş vererek yaşamı olduğu maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulacağına yorumlanır. Rüyada balık tutmak meşakkatli işlerin olacağı ve bu işlerde hayırlı bol bereketli kazançlar elde edileceğine yorumlanmıştır.

Rüyada Oltayla Balık Yakalamak

Rüyada oltayla balık yakalamak; rızk ve kısmete yorumlanır. Rüyada balık yakaladığını görmek erkek için hayatı sil baştan yaşamaya kaybettiklerini kazanmaya, kadın için şan ve şöhrete, maddi manevi kazanca, kıymetli eşya hediye almaya yorumlanır.

Rüyada Canlı Balık Yakalamak

Rüyada canlı balık yakalamak; maddi sıkıntı ve sorunlarınızın geride kalıp üzüntü ve dertleri geride bırakacağınıza iş hayatında kısa sürede başarıya yükselip maddi ve manevi anlamda refaha ereceğinizi ve hayırlı bir kısmetiniz ile dünya evine gireceğinize yorumlanır.

Rüyada Ala Balık Yakalamak

Rüyada ala balık yakalamak; bol bereketli kazanılan helal mala, hayırlı ve güzel işlere vesile olmaya, yaptığınız her işte mutlu ve huzuru elde etmeye yorumlanır.

Rüyada Çamurda Balık Yakalamak

Rüyada çamurda balık yakalamak; işlerinizin bozulacağına, şansızlığın ve aksiliklerin yakanızı bırakmayacağına yaptığınız her işte aksiliklerle karşı karşıya kalacağınıza fakat önünüzü açık olup feraha ereceğinizi ve kaybettiğiniz tüm maddi ve manevi varlıklarınızı geri kazanacağınıza işaret eder.

Rüyada Buzlu Suda Balık Yakalamak

Rüyada buzlu suda balık yakalamak; hane içinde yaşanan ufak tefek sorunların ve tartışmaların son bulup kişinin manevi anlamda refaha ermesine, şansınızın ve kısmetinizin açılıp yaşanan sorunlarınızın son bulmasına işaret eder.

Rüyada Köpek Balığı Yakalamak

Rüyada köpek balığı yakalamak; iş hayatında sıkıntılı ve stresli günler yaşayıp mevki ve makam yönünden yükseleceğinize engelleyecek kişilerle bir araya gelmeye, işlerinizin bozulup maddi açıdan sıkıntılı günler yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Yunus Balığı Yakalamak

Rüyada yunus balığı yakalamak; rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda çok sıkıntıya düşeceği zaman Hızır gibi bir dost elinin uzatılıp sıkıntılarından kurtulup feraha ereceğine, huzurlu sakin bir hayat kuracağına, kazancının büyük bölümünü hayır amaçlı kullanacağına yorumlanır.

Rüyada Süs Balığı Yakalamak

Rüyada süs balığı yakalamak; işlerinizin yolunda gidip, şansınızın her zaman döneceğine, aldığınız kararlar ve yaptığınız tüm işlerde başarılar elde edip kazancınıza kazanç katacağınıza yorumlanır. Rüyada görülen süs balığı aynı zaman da  zenginliğe mala mülke ve hayırlı kıs metlere işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler bekarsa hayalini kurduğu birisiyle karşılaşır hayatlarını birleştirirler

Rüyada Ağla Balık Yakalamak

Rüyada ağla balık yakalamak; rüya sahibinin iş hayatında ve özel hayatında kısmetlerinin ve şanslarının açılacağına karşısına çıkacak kısmetiyle dünya evine gireceğine ve yakın bir dostundan büyük yardım destek göreceğine işaret eder.

Rüyada Elle Balık Yakalamak

Rüyada elle balık yakalamak; rüya sahibinin iş hayatında başkalarının desteğini görmeden kendi ayaklarıyla yükseleceğine yaptığı başarılı çalışmalar sayesinde toplumun imrenerek baktığı başarılı biri olacağına, kazancının büyük bir bölümünü hayır amaçlı kullanacağına yorumlanır.

Rüyada Denizde Balık Yakalamak

Rüyada denizde balık yakalamak; rüyada denizde yakalanan balık birden fazla ve küçük ise kısmetlerin izin ve şansızın açık olacağına, yakalanan balık büyük ise elinize büyük bir fırsatın geçeceğine yorumlanır. Aynı zaman da denizde balık yakaladığını görmek devlet kapısında işe girip  rahata ermeye işaret eder.

Rüyada Irmakta Balık Yakalamak

Rüyada ırmakta balık yakalamak; iş hayatında attığınız adımlarda doğru hareket edip yanlış ve basit yapılan hatalara yer vermeyeceğinize duygularınızı geride bırakıp mantığınızla hareket edeceğinize yorumlanır.

Rüyada Büyük Balık Yakalamak

Rüyada büyük balık yakalamak; yaptığınız işlerde başarıya kavuşacağınızı ve çalıştığınız iş yerinde mevkiniz in değişeceğine yani yükseleceğine yorumlanır. Rüyada büyük balık yakalamak  kısmetinizin elinize geldiğinin habercisi olarak bilinir. Bu rüyada rüya sahibinin gerçekleştirmek istediği hayallerinin en kısa zaman içerisinde gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada Küçük Balık Yakalamak

Rüyada küçük balık yakalamak; üzüntü ve kederdir. Havuzda veya su birikintisinde ağzını açmış küçük  bir balık gören kimseye hapislik görünüyor demektir. Rüyada görülen küçük balık aynı zaman da ele geçecek olan az miktar maddi varlığa paraya ve değerli eşyaya işaret eder.

Rüyada Zıpkınla Balık Yakalamak

Rüyada zıpkınla balık yakalamak; iş hayatınız da  yaşadığınız stresli ve yoğun çalışmalar yüzünden aldığınız kararlarda basit hataların olmasına neden olacağınıza tutarsız davranışlar sergileyip basit hatalara yer vereceğinize yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Hamdi kara dedi ki:

  Merhaba rüyamda bulanık akarsu kenarında balık tutuyordum tuttugum balıkların suyun içinde kaybolduğunu gördüm ben yakaladık ca alay eder gibi kaçıyor lardı ruyami yorumlar mısınız teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Hamdi Bey rüyanız hayır olsun, rüyada balık tutmak ve rüyada balık kaçırmak elinize gelecek olan maddi kazançlı işleriniz olacağına ve bu işlerden maddi olarak kazanç sağlayamayacağınıza yorumlanır. Aynı zaman da birden fazla iş ile uğraşacağınıza delalet eder. Saygılar

 2. sezgin yiğit dedi ki:

  Merhaba hocam rüyamda göl üzerinde birden fazla olu balığın olduğunu gördüm. Toplamaya çalışıyordum tanımadığım biri nin bu balıklardan uzak dur bunlar senin felaketin olacak diye söyledi. Balıklar ala gözleri kanlıydı anlamı nedir yardımcı olursanız çok sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Sezgin hanım rüyada suda ölü balık topladığını görmek işlerinizde ki başarılarınızın meyvesini vereceği işlerinizde ilerleyeceğinizi yorumlanır. Rüyada balık yakalamak ya da yakalamaya çalıştığını görmek; yeni bir işe girmeye ayrılmış kimseler için tekrar barışıp bir araya gelmeye, şöhret sahibi olmaya işaret eder.

 3. Beytullah Ağaç dedi ki:

  Merhaba hocam rüyamda kardeşimle beraber ırmak kenarında elimizle balık tutmaya çalışıyorduk Balıklar o kadar çok tu ki avuç avuç nerdeyse topluyor duk kardeşim elindeki balıklardan yetinmeyip yetinmeyip küçük kayalıkların altına balık tutmak için girmişti orada eline balık yerine büyük bir su yılanı geçmişti kardeşim onun verdiği korkuyla bağırarak kaçıyor du balık rüyası kısmeti içeren hayırlı bir rüyaya işaret ederken bu rüya içinde yılanı görmek neye delalet eder rüyamı yorumlarmısınız sevinirim iyi günler hocam

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Beytullah bey rüyada balık yakalamak; bin bir uğraş vererek yaşamı olduğu maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulacağına yorumlanır. Rüyada balık tutmak meşakkatli işlerin olacağı ve bu işlerde hayırlı bol bereketli kazançlar elde edileceğine yorumlanmıştır. Rüyada su içinde yılan yakalamak ise azminden ve başarılarından dolayı çevresinde olan onu çekemeyen düşmanlara yorumlanır.

 4. Elif Göktaş dedi ki:

  İyi akşamlar hocam merhaba rüyamda bir birinden farklı renkli balıkların temiz berrak su içinde yüzdükleri ni gördüm su içine yem atıyordum o sırada yabancı kimselerin balıkları zehirlediğini farkettim uyardığımda bu balıkların kötülük getir dığını söylediler bende aldırış etmeden seyretmeye başladım rüyamı aciklarsanız çok sevinirim iyi akşamlar.

 5. ilyas dedi ki:

  merhaba rüyada gölün içinde ölmüş balıkları yakalamaya çalışıyordum.Rüyamın yorumu nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   İyi günler İlyas bey rüyanız hayır olsun rüyada balık yakalamak ya da yakaladığını görmek ailenizde ve iş hayatınızda başarıya kavuşacağınıza hayırlı işler ile uğraşacağınıza ve halk arasında sevilen sayılan kişi olarak yer alacağınıza yorumlanır. Rüyada büyük balık yakaladığını görmek işlerinizde ki başarılarınızın meyvesini vereceği işlerinizde ilerleyeceğinizi yorumlanır.

 6. Elif can ünaldı dedi ki:

  Hocam kolay gelsin rüyamda alabalık yakalıyordum. Alabalık ne anlama geliyor yorumlarmısınız.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Elif hanım sağolun rüyada balık ya da alabalık yakaladığını görmek, rüya sahibinin azminden ve çabasından çalıştığı iş yerinde istediği makama geleceğine yorumlanır. Rüyada balık tutmak hayırlı rızkı ile yorumlanır ve maddi ve manevi rızkınızı artacağı işlerinizde başarılı olacağınıza ve hayırlı bir kısmet ile evleneceğinize delalet eder.

 7. Salih dedi ki:

  Rüyamda dört beş kilo büyüklüğünde levrek baliği yakalamiştim çok sevindim insanlara gösteriyordum. bir zaman sonra balığı kızıma sorduğumda pişirip arkadaşına yedirdiğini söyledi, balığıpişmiş halini bende gördum.Daha sonra elimde derisi soyulmuş küçük bir balık kalmıştı bu duruma üzüldüm.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba rüyanız hayır olsun. Rüyanızın yorumu: Rüyada balık yakalamak görmek; ailenizde ve iş hayatınızda başarıya kavuşacağınıza hayırlı işler ile uğraşacağınıza ve halk arasında sevilen sayılan kişi olarak yer alacağınıza yorumlanır. Görmüş olduğunuz rüyada balığın başkasına verilmesi, elinizdeki kısmetin el değiştirmesine, fakat elde kalan küçük balığın ise teselli adına da olsa ele geçecek maddi yada manevi varlığa yorumlanır.