Rüyada “ Balık Yemek ” Görmek

Balık Yemek
Rüyada balık görmek balık daima kısmet sayılır. Canlı balık görmek, aşkta ve işte şansının açıldığı anlamındadır.

Rüyada Balık Görmek; Rüyada balık görmek balık daima kısmet sayılır. Canlı balık görmek, aşkta ve işte şansının açıldığı anlamındadır. Rüyada balık  görmek, bol miktarda mal, mülk  sahibi olacağına, suda balık avlamak iç açıcı bir haber duyacağına, balık sürüsü görmek yönetici durumuna gelineceğine işarettir. Balık tuttuğunu gören kimsenin eline toplu para geçer. Çok sayıda balık tutmak büyük servet demektir. Suda yüzen balıklarda yaklaşan kısmetlerdir.

Rüyada Balık Yediğini Görmek; Rüyada  balık yediğini görmek yüksek ticari kazançlara, sevecen yaşlı kişiye, refah dolu günlere, üne ulaşılacağına, mal varlığına gelecek berekete, yakında duyulacak sevindirici haber duymaya, sevince kavuşulacağına, problemlerden arınmış yaşayacağına, büyük mertebeye çıkılacağına, akrabalarla birlikte mutlu olmaya, emniyette olmaya delalettir.

Rüyada Balık Yemek; Rüyada balık yemek sağlığını kazanmaya, şöhrete kavuşmaya, refaha kavuşmaya, mutlu olmaya, zahmetsiz kazanılan mülke, sevineceğine, üne ermeye, finansal külfeti olan kişiden uzaklaşmaya, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, hayallerin yerine geleceğine yorulur. Bunlarla birlikte sağlığın tehlike altında olduğuna, korkuya, karışık bir problemle yüz yüze gelineceğine, değer düşmesine delalet eder.

Rüyada Oltayla Balık Tuttuğunu Görmek; Rüyada oltayla balık tuttuğunu görmek  iyi şansa, sağlığını kazanmaya, verdiği sözünü tutacağına, sevince erişileceği ne, taleplerin hayata geçeceğine, üne erişileceği ne, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, hünerli bir insana, kazanılan zenginliğe, yüksek mertebeye geleceğine, hayırlı arkadaşa yorumlanmaktadır.

Rüyada Balık Avladığını Görmek; Rüyada balık avladığını görmek balık tuttuğunu gören kimse toplu para alır. Sayısız balık tutmak büyük servet demektir. Suda yüzen balıklarda yaklaşan kısmetlerdir. Rüyada Suda balık avlamak  sevinçli haber alacağına, rüyada taze balık yakalamak  hayırlı ve faydalı bir iş yapacağına, rüyada küçük boylu ve çok sayıda balık avlamak  yakın zamanda bir harcama yapacağına, rüyada ölmüş deniz balığı görmek  olmayacak hayalleri işaret eder.

Rüyada Büyük Balık Görmek; Rüyada büyük balık görmek bir kimsenin rüyasında büyük balık görmesi; devlet başkanına, küçük balık devletin askerlerine ve deniz de devletin kendisine yorumlanır. Rüyada  büyük ve küçük balıkların bir arada görülmesi sevinç ve üzüntüleri iç içe yaşamaya işarettir. Rüyada büyük balık görmek ayrıca ödüle , başarıya, sevince, müjdeye işarettir.

Rüyada Küçük Balık Görmek; Rüyada küçük balık görmek  güvende hissetmeye, emniyetli olmaya, planların gerçekleşeceğine, samimi bir adama, yeminin tutulacağına, manevi yükü olan bir kimseden uzaklaşmaya, mutlu olmaya, kazançlı yatırımlar yapacağına, güler yüzlü akrabaya, sevenleriyle birlikte eğlenmeye yorulur.  Rüyada küçük balık görmek başka bir değişle rüya sahibinin rahatının bozulacağına, iyi hali yitirmeye, cahil bir düşmana, sağlığın yitirileceği ne yorumlanmaktadır.

Rüyada Büyük Balık Tutmak; Rüyada büyük balık tutmak uzun ömre, tez zamanda duyulacak sevindirici haber almaya, hak edilen kuvvete, maddi külfeti olan tanıdığından uzak durulacağına, hoşgörülü orta yaşlı adama, arkadaşlık ilişkilerinde mutluluğa, devlette makama yükseleceğine, iyi kısmete, şana kavuşmaya, sözüne bağlı durulacağına, güzel işler yapacağına işarettir.

Rüyada Büyük Balık Yemek; Rüyada büyük balık yemek  dini inançlara olan bağlılığa yorumlanır. Rüya sahibi manevi dünyasını geliştirip duygularını daha soyut bir biçimde yaşayacaktır. Rüyayı gören kişinin talihi açılır. Rüyada balık yediğini gören kimse, bir yere davet edilecektir. Önemli insanların yer aldığı bir toplantı ya da yemek gibi yerlere çağrılacaktır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.