Rüyada “ Balkon ” Görmek

Balkon
Rüyada balkon görmek neye delalet eder. Rüyada balkon görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada balkon görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Balkon Görmek

Rüyada balkon görmek; uzaklık ve hasretlik çekmek olarak tabir edilen balkon rüyası kişinin iş amaçlı uzun süreli yolculuğa çıkarak ailesinden sevdiklerinden ayrı kalacağına, iş hayatı yüzünden hane içinde kırgınlıkların sürekli hale gelerek ayrılıkların ve kopmaların yaşanacağına yorumlanırken kişinin kendisini tek başına balkonda görmesi,  can sıkıcı olaylarla karşı karşıya kalacağına,  kalabalık bir grup la balkonda olduğunu görmesi,  eğlence amaçlı aktivitelere katılacağına yorumlanır.

Rüyada Balkon Kapısı Görmek

Rüyada balkon kapısı görmek; rüyada görülen balkon kapısı kapının şekline göre farklı  şekilde tabir edilir. Kapalı olarak görülen balkon kapısı kısmetlerin izin kapanıp elinize geçen fırsatları değerlendiremediğiniz şeklinde yorumlanırken açık olarak görülen balkon kapısı bir çok hayırlı işte başarılı olup yüksek kazançlar elde edeceğinize, imkanları yerinde ve zamanın da değerlendirerek başarı sağlayacağınıza yorumlanır.

Rüyada Cam Balkon Görmek

Rüyada cam balkon görmek; ferahlık ve huzur olarak belirtilen bu rüya kişinin sıkıntılı giden iş hayatından kurtularak kendisini daha motife edeceği, stresten ve sıkıntıdan uzak , eğlenceli farklı sektörlere atacağına, ailesiyle olan kısa süreli kırgınlıkların son bularak hane içinde huzursuzlukların ortadan kalkacağına yorumlanır. Rüyasında cam balkon gören kimse ailesinin ve sevdiklerinin hayır duaları ile güzel konumlara gelerek mevki ve makam yönünden yükselir, kariyer hayatında bir çok başarılı işlere imza atar.

Rüyada Geniş Balkon Görmek

Rüyada geniş balkon görmek; kişinin sakin, kendi halinde, güzel hayatı olup, tüm dedikodulardan uzak içinde kötülük ve art niyet beslemeyen bir yapıya sahip olacağına, kazançlarını ileriye dönük yatırımlar yaparak harcamak yerine har vurup har savuracağına, malının kıymetini bilmediği için yanlış kurduğu arkadaşlıklar yüzünden elindekilerden de olacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler hayattan bıkmış, insanlardan soğumuş, ileriyi düşünmeyen amaçsız yaşamayı tercih eden kimselerdir.

Rüyada Dar Balkon Görmek

Rüyada dar balkon görmek;  rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda sıkıntıya girerek uzun süreli sıkıntı çekeceğine, duygusal yumuşak yüzlü olmasından dolayı insanların isteklerini geri çevirememiş bile bile yapacağı zararların üstüne yürümüştür. Bu rüyayı gören kimseler düşüncesiz davranışları yüzünden çevresi ve ailesiyle sık sık sorunlar yaşayarak insanların ondan soğumasına uzak durmasına vesile olur.

Rüyada Açık Balkon Görmek

Rüyada açık balkon görmek; rüyada açık, geniş, ferah balkon görmek tüm dertlerinizden ve sıkıntılarınızdan kurtularak hayatı tüm güzellikleriyle yaşayacağınıza, etrafınızda bulunan insanlarla güzel diyaloglar kurarak hayatınızı ve yaşantınızı anlamlı hale getireceğinize, sevdiklerinizle sürekli aktivite ve eğlencelerde bulunarak sosyal hayatınıza renk katacağınız, yaptığınız her işte başarılı olmanız ve insanlara karşı sıcak samimi davranışlarınız sayesinde her kes tarafından sevineceğinize işaret edilir.

Rüyada Çiçekli Balkon Görmek

Rüyada çiçekli balkon görmek; hayırlı rüya olup evlilik, yuva kurma anlamına gelir. Rüya sahibinin kafasında planladığı maddi yetersizliklerden dolayı gerçekleştiremediği bir işi eline geçecek imkanla değerlendirerek faaliyete sokacağına, bu sayede tüm sıkıntılarından kurtularak arzuladığı şekilde hayatını yaşayacağına, şansının her konuda dönerek hayatı sadece güzel yönleriyle yaşayıp zevkini çıkaracağına yorumlanır.

Rüyada Balkondan Düşmek Görmek

Rüyada balkondan düştüğünü görmek; sevdiğiniz bir yakınınızı kaybetmeye, hane içinde huzursuzluk katan insanların varlığına,  uzun süreli yolculuğa çıkarak ailenizle ayrı kalacağınıza, özverili çalışmalarınızın karşılığını alarak kısa zaman da istediğiniz makama ulaşacağınıza yorumlanır.  Rüyasında balkondan düşen bir kimse hak yolundan çıkarak şeytanın vesveselerine boyun eğer, Mevlanın günah kıldığı suçları işleyerek toplum karşısında saygınlığını kaybeder, bilinçsiz olarak yaptığı harcamalar dan dolayı elindeki mal varlığını kaybederek aciz zavallı duruma düşer.

Rüyada Balkon Yıkılması Görmek

Rüyada balkon yıkılması görmek; hayırlı rüya olup kişinin bir çok yeniliklere adım atacağına,  şansının ve kısmetinin açılarak girdiği her işte başarı olacağına, yaptığı bir çok hayırla insanların gönüllerinde taht kurarak sevgisini kazanacağınız yorumlanır. Dini rüya alimlerine göre rüyada balkon yıkılması görmek,  müjdeli haber alarak hayatınızı değiştirecek önemli adımlar atacağınıza, sizin için hayırlı olan bir kısmetiniz le dünya evine gireceğinize,  hayırlı evlada sahip olmaya delalet eder.

Rüyada Balkon Yıkamak

Rüyada balkon yıkadığını görmek; gücün, kudretin sembolü olan bu rüya kişinin iş hayatında bir çok başarılı işleri imza atarak kısa zamanda yükseleceğine. Zengin varlıklı bir kimseden gördüğü maddi ve manevi destek sayesinde tüm isteklerine kavuşacağına, yakın zamanda devlet kapısında bir işi olup eline geçen fırsatı değerlendireceğine yorumlanır. Rüyada balkon yıkamak,  aynı zamanda beklentilerinize kavuşup maddi sıkıntılardan kurtulmaya,  hayırlı kısmetin izle dünya evine girmeye işaret eder.

Rüyada Balkon Görmekle Alakalı Ayrıntılı Tabirler

Rüyada Balkondan Bakmak Görmek; iş hayatında büyük başarılara imza atarak mevki ve makam yönünden yükseleceğine, devlet dairesinde sözü geçen kişi haline geleceğine

Rüyada Balkon Sepeti Görmek; imkansız olarak görülen, bir çok kişinin yapmaya korktuğu bir işte başarılı olarak kısa zaman da adını duyuracağına, yüklü miktarda kazanç elde etmeye

Rüyada Balkondan Atlamak Görmek; bu çevrenizde güvendiğiniz insanlardan göreceğiniz zarara işaret eder. Rüya sahibi aklını ve mantığını kullanmalı iş hayatında duygulara yer vermek yerine mantık çerçevesinde hareket etmeli

Rüyada Balkon Camının Kırılması Görmek; hane halkının birlik ve beraberliğinin bozularak araya ikilemlerin düşeceğine, kıskançlıkların ve çekememezliklerin boy göstereceğine,

Rüyada Çatlak Balkon Görmek; geçmişte tedavi olduğunuz bir rahatsızlığınızın yeniden tetiklenip kısa süreli huzurunuzun kaçacağına, maddi ve manevi sıkıntılar yaşayacağınıza yorumlanır.

Rüyada Balkon Temizlemek; ders niteliği içeren bu rüya kişinin geçmişine sünger çekerek hayatı sil baştan yaşayacağına,  yaptığı hataların farkına vararak kırdığı kalplerden af dileyeceğine yorumlanır.

Rüyada Suyla Balkon Yıkamak Görmek; hayırlı rüya olup kişinin her bakımdan şansının yaver gideceğine yaptığı tüm işlerde başarılı olup kısa zaman da kariyer hayatında yükseleceğine,

Rüyada Balkon Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada balkon  görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren balkon rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Balkon sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada balkon görmek, zenginlik ve mutluluk anlamına gelir.   Bunun tam tersi güzel,  önü açık,  lüks balkon görmek,  münakaşa ve tatsızlık olarak yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.