Rüyada “ Balon ” Görmek

Balon
Rüyada balon görmek yeni bir aşka ve hayırlı bir iş hayatına başlayacağına yorumlanır.

Rüyada Balon Görmek ; Rüya tabirlerinde en genel anlamıyla rüyada görülen balon, eğlencenin ve iyi zaman geçirmenin simgesidir. Duygusallığı, düş gücünü ve iyimserliği gösterir. Bir uçan balonu gökyüzüne doğru serbest bıraktığını görmek, yeni bir fikir ya da başlamak üzere olan projeyi denemek, test etmek için duyulan isteğin işaretidir.

Rüyada Balon Görmek ne manaya gelir ; Tarihin ilk hava yolu taşıtı olan uçan balonlar, düşlerimizde, bilmediğimiz bir alana girip risk üstleneceğimizi gösterir. Aynı zamanda ani ve etkili değişimleri de vurgular. Bir taşıt aracı olarak uçan balonla ilgili diğer bir yorumsa, rüyalarımızda uçan balonun, çok zengin ve genişlemekte olan düş gücümüzü simgelemesidir.

Rüyada Renkli Balon Görmek ; Rüyada renkli balonlar görmek kısa süre içinde yaşayacağınız sevindirici sizi mutlu edici bir aşka yelken açacağınıza yorumlanır.Rüyada renkli balon görmek aynı zamanda mutlu bir hayatın başlangıcı anlamı nada gelir.

Rüyada Siyah Balon Görmek ; Rüyada siyah balon görmek maddi kazancınızın artacağına ve bol rızkımızın olacağına yorumlanır.

Rüyada Balonla Uçtuğunu Görmek ;  Dini rüya yorumlarında rüyada balonla uçtuğunu gören kişi iş hayatında yükselmeler yaşayıp makam ve mevkiye kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Balon Şişirdiğini Görmek ; Rüyada balon şişirmek yada sönmüş bir balonu şişirdiğini gören kişi arzu ve isteklerini geç vakit de ulaşacağına ve maddi sıkıntılar yaşayacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. emine büyükbayraktar dedi ki:

  çokkk teşekkür ederim yaaaaaaaaa

  1. admin dedi ki:

   Rüyanızı bizimle paylaştığınız için biz teşekkür ederiz.Saygılar

 2. dilara büyükbayraktar dedi ki:

  Rüyada balon görmek ve rüyada balon uçurmak nedir? Rüyamda renkli renkli balonlar gördüm ve hepsini teker teker uçuruyordum.Rüyamın yorumunu yapar mısınız.

  1. admin dedi ki:

   Rüyada balon görmek ve rüyada balon uçurmak Rüya tabirlerinde en genel anlamıyla rüyada görülen balon, eğlencenin ve iyi zaman geçirmenin simgesidir. Duygusallığı, düş gücünü ve iyimserliği gösterir. Bir uçan balonu gökyüzüne doğru serbest bıraktığını görmek, yeni bir fikir ya da başlamak üzere olan projeyi denemek, test etmek için duyulan isteğin işaretidir.

 3. kaderhilal dedi ki:

  rüyamda doğum günümmüş arkadaşlarım 1 tane balon hediye ediyorlar,çok mutlu oluyorum,sonra iri yarı bir adam geliyor, oda bana çok büyük bir balon hediye ediyor(rüyamda bu kişinin hediye ettiği balonu basketbol potası olarak görüyorum,ama balon adı).Bu balonlarla fotoğraf çektiriyorum,havaya zıplıyorum,uçuyurmuşum gibi fotoğrafımı çekin diyorum arkadaşlarıma,video çektiriyorum,çok mutluyum ama rüyamda,birisi de bana seccade yapacağına söz veriyor,o kişi birine çok güzel seccade yapmış ,benim begendiğimi görünce sana da yapayım o zaman diyor,mutlu oluyorum,hayır olsun…yorumlarsanız çok sevinirim

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Kader Hanım Rüyanız Hayırlı Olsun Rüyanızın Yorumu
   Rüyada Balon Görmek ; Rüya tabirlerinde en genel anlamıyla rüyada görülen balon, eğlencenin ve iyi zaman geçirmenin simgesidir. Duygusallığı, düş gücünü ve iyimserliği gösterir. Bir uçan balonu gökyüzüne doğru serbest bıraktığını görmek, yeni bir fikir ya da başlamak üzere olan projeyi denemek, test etmek için duyulan isteğin işaretidir. Görmüş olduğunuz rüya hayırlara alamet olup iş ve özel yaşamınızda huzur ve mutluluğa yakın olmanıza işaret eder.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

   1. kaderhilal dedi ki:

    Allah razı olsun teşekkürler