Rüyada “ Balta ” Görmek

Balta
Rüya da duruma göre farklı biçimlerde yorumlanabilir: Eğer balta rüyayı gören kişiye karşı kullanılıyorsa, oldukça güçlü bir kişinin, ciddi bir tehdidi söz konusudur.

Rüyada Görülen Balta ; Rüya da duruma göre farklı biçimlerde yorumlanabilir: Eğer balta rüyayı gören kişiye karşı kullanılıyorsa, oldukça güçlü bir kişinin, ciddi bir tehdidi söz konusudur. Eğer rüyayı gören kişi baltayı kendi kullanıyorsa, içindeki yıkıcı gücü denetim altında tutmaya dikkat etmelidir. Bütün eski mitolojilerde güçlü tanrıların (söz gelimi Kuzey mitolojisinde Thor) elinde görülen tipik bir simge durumundaki balta, güçle ve kurban edilmek ya da bedel ödemekle de ilişkili düşünülür. Kimi yorumlara göre rüyada baltayla saldırıya uğramak, kişinin işini kaybetmek üzere olduğunun da habercisidir.

Rüyada balta görmek kişinin kudretini ve iradesini temsil eder. Baltayı kullanan kişi düşmanınız  ise sizden üstün olduğunu eğer balta sizin eliniz de ise de güç ve iktidarın sizin eliniz de olduğuna yorumlanır.

Rüyada Balta İle Odun Kırmak; Rüyanızda balta ile odun kırdığınızı görmeniz manevi düşüncelerin zayıflığını üzerinizden atarak inancınızın yükseldiğine ve imanımızın yükseldiğine işaret eder. Rüyada baltayla odun kesmek her zaman hayır ve sükunete işaret ettiği yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.