Rüyada “ Banyo Yapmak ” Görmek

Banyo Yapmak
Rüyada banyo yapmak görmek hayra sevince ve mutluluğa işaret eder. Rüyada başkasının evinde banyo yaptığını görmek iyi değildir zor ve sıkıntıların yaşanacağını ifade eder.

Rüyada Banyo Yapmak

Rüyada banyo yapmak; rüyanın yorumuna ve içeriğine göre değişik şekillerde dile getirilir. Rüyayı gören kişi hamile kadın ya da çocuk özlemi güden bir kadın ise büyük sıkıntılar çekeceğine özlemine kavuşmak için birden çok zorluklara göğüs gereceğine zaman zaman hamile kimsenin çocuğunu düşürme tehlikesiyle karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Eğer rüyayı gören kimse bekar biri ise uzun süredir hoşlandığı fakat cesaret edip bir türlü duygularını açıklayamadığı karşılıksız olarak sevdiği bir kişiden olumsuz cevap alacağına işaret edilir.

Rüyada Banyo Yaptığını Görmek

Rüyada banyo yaptığını görmek; rüya sahibinin gerek iş hayatın da gerekse aile hayatında yaşadığı maddi ve manevi sıkıntılarının son bulacağına üzerindeki talihsizlikleri atlatacağına yaptığı her işte başarılı olacağına saygınlığını ve otoritesini geri kazanacağına işaret eder.

Rüyada Erkekle Banyo Yapmak

Rüyada erkekle banyo yapmak; rüya sahibinin istediği hayalini kurduğu tüm isteklerine kavuşacağına, çok güzel verimli döneme gireceğine yaptığı her işte büyük başarılara imza atarak kariyerinde en üst seviyeye yükseleceğine kazancını sadece kendi ihtiyaçları doğrultusunda değil yardıma muhtaç insanlara karşıda harcayan bir kimse olacağına yorumlanır.

Rüyada Banyo Görmek

Rüyada banyo görmek; rüya sahibinin iş hayatında ve sosyal hayatta yaşamış olduğu tüm sıkıntıları geride bırakarak geçmişte yaşamış olduğu hatalardan ders alacağına çevresinde istemeyerek kalplerini kırdığı tüm yakın dostlarından özür dileyerek onların vefalı dostluklarını geri kazanacağına bundan sonraki hayatını sadece ailesine ve işine adayacağına işaret eder.

Rüyada Küvette Banyo Yapmak

Rüyada küvette banyo yapmak; zenginlik, sağlık ve bol kazanç olarak yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin zahmetsiz sıkıntısız hayat süreceğine maddi sıkıntılar çekmeyip istediği dilediği her şeyi fazlasıyla yerine getireceğine yorumlanır. Rüyada eski bir küvette banyo yaptığını görmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu şartların azlığına işaret eder. Rüyada küvette süt banyosu yaptığını görmek, kişinin maldan ve paradan yana ihtiyacı olandan çok daha fazlasına sahip olduğu bundan da hiç şikayet etmediği anlamına gelir.

Rüyada Yıkanmak

Rüyada yıkanmak; rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılardan bir nevi kurtulabilmek için çaba harcadığına eski düzenine kavuşabilmek için büyük azimle çalıştığına bu azminde ailesinden ve yakın dostlarından büyük destek gördüğüne ve yalnız olmadığının sevincini, mutluluğunu yaşadığına yorumlanır.

Rüyada Banyo Yapmak Abdest Almak

Rüyada banyo yapmak abdest almak; manevi kurtuluş anlamına gelir. Rüyayı gören kimsenin yaptığı bir işten dolayı birine karşı büyük haksızlık yapmasına ve o kişinin kul hakkına girerek kendi üstüne büyük sorumluluk aldığına ve yaptığı hatanın farkına vararak kırdığı kalpleri düzeltmeye çalışması ve kul hakkına girdiği kimseyi bularak ondan yaptığı hatası için af dileyerek hakkını helal etmesini isteyerek bir nevi üzerinde bulunan ağırlıktan kurtulması olarak yorumlanır. Rüyada başkasının evinde banyo yapıp abdest almak, başa gelenin çekilmesine, hiç olmamasındansa olduğu kadarına razı gelmeye yorulur. Rüyada bahçede banyo yapmak ve abdest almak; iyilik yapıyım derken bilmeyerek kötülük yapmaya yanlış zaman da yanlış yerde istenmeyen bir konuşma yapmaya çıkılmaz sorunlara karışmaya işaret eder.

Rüyada Banyo Yapmak İçin Su Isıtmak,

Rüyada banyo yapmak için su ısıtmak;  bir iş için ön hazırlık yapmaya alt yapı oluşturmaya işaret eder. Rüyada banyo yapmak için tüpte su ısıtmak, kişinin katlanmak zorunda olduğu bir cefanın artık canına tak etmesine bu nedenle de bu mecburiyete karşı isyan edecek noktaya gelmesine, rüyada banyo yapmak için demlik, tencere ya da güğümde su ısıtmak, darlık içinde olmaya yorulur. Rüyada banyo yapmak için su ısıtmak istemek ama başaramamak sıkıntıların ve sorunların devam etmesidir.

Rüyada Biriyle Banyo Yapmak

Rüyada biriyle banyo yapmak; kişinin bir nevi dert ortağı bulmaya başkalarına açamadığı söyleyemediği tüm dertlerini ve sıkıntılarını kendisine yakın gördüğü o kimseye anlatmaya onu kendinden bir parçaymış gibi görmeye işaret eder. Rüyada komşusuyla banyo yapmak; kişiyle samimiyeti ilerletmeye sıkı fıkı dostluk kurmaya, Rüyada kardeşle banyo yapmak, ona ilaç olmaya ya da tam tersine ondan gelecek şifa demektir.

Rüyada Başkasının Evinde Banyo Yapmak

Rüyada başkasının evinde banyo yapmak; iyi değildir. Rüya sahibinin maddi sıkıntılar çekmesine bu sebeple başkalarının uzattığı ele muhtaç kalacağına işaret eder. Rüyada başkasının evinde gizlice banyo yapmak; rüya sahibinin utanması nedeniyle kimseye derdini anlatamayacağına bu nedenle de kaderiyle baş başa kalarak kaderini yaşamaya razı geleceğine yorulur.

Rüyada Karşı Cinsle Banyo Yapmak

Rüyada karşı cinsle banyo yapmak; kişinin özel hayatına ait yaşayabileceği bir değişiklikle açıklanır. Kendisine karşı cinsten bir evlilik ya da birliktelik teklifi gelebilir.  Eşiyle ya da sevgilisiyle ayrıysa arada yakınlaşmaya, yumuşamaya ve sorunlara çözmeye dair bazı olaylar yaşamaya alamet eder.

Rüyada Camide Banyo Yapmak

Rüyada camide banyo yapmak; günahların verdiği ağırlıktan kurtulmaya, kendini bulaştığı kötü işlerden kötü arkadaşlıklardan koruyup temizlemeye,  hataları onarmaya, verilen nasihatleri ve yapılan uyarıları kulağa küpe yapmaya, çok sevaba, çok duaya, daha çok inanmaya ve inancını yaşamaya daha fazla zaman ayırmaya işaret eder. Rüyada camide hocayla banyo yapmak; rüya sahibinin kendisinde eksik kaldığını düşündüğü bir yanını tamamlamak için bir büyüğünden ya da bir bilenden akıl almasına yorumlanır.

Rüyada Elbiseyle Banyo Yapmak

Rüyada elbiseyle banyo yapmak; rüyada elbiseyle banyo yaptığını ve elbiseleri taşıyamadığını görmek, bir girişimde bulunmaya fakat onu başına bela etmeye yorulur. Rüyada eski elbiselerle banyo yaptığını görmek, bir kazancı gözden çıkarmak demektir. Rüyada yeni elbiselerle banyo yapmak da bir yerden gelecek kısmeti geri çevirmeye yorulur.

Rüyada Denizde Banyo Yapmak

Rüyada denizde banyo yapmak; sürekli yenilikleri açık olmaya sabit fikirlerden kurtulup katı kurallara bağlı yaşamayan bir kimseye yorumlanır. Kişi, ondan bundan dinlemek yerine kendi görerek, yaşayarak ve tecrübe ederek bir şeyi bilmek istiyor demektir. Rüyada deniz kıyısında banyo yapmak;  insanlara aldırmaksızın ve insanlara rağmen bir işe kalkışmaktır.

Rüyada Çamurlu Suda Banyo Yapmak

Rüyada çamurlu suda banyo yapmak; rüya sahibini memnun etmeyecek mutsuz olmasına ve üzülmesine neden olan bir takım sıkıntılarla karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyada Eşiyle Banyo Yapmak

Rüyada eşiyle banyo yapmak; hane içinde huzura, sükunete, mutlu olmaya bir ömür hep beraber güzel hayat sürmeye  ev içindeki bu olumlu ve sıcak havanın hem çocuklara hem de eve gelen akraba, arkadaş ve komşu gibi misafirlere de olumlu yönde yansıyacağına delalet eder. Rüyada eşiyle banyo yapmak; eşler arası uyuma işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.