escort alanya

Rüyada “ Baraj ” Görmek

Baraj
Rüyada baraj görmek hayra sevince ve mutluluğa işaret eder. Rüyada barajda yüzmek ya da barajda boğulmak zor ve sıkıntıların yaşanacağını ifade eder.

Rüyada Baraj Görmek

Rüyada baraj görmek; rüya sahibinin hayatı boyunca çalışıp çabalayarak alın teri dökerek yaptığı çalışmalar sonucu biriktirdiği kazanca yorumlanır. Rüyada görülen baraj sembolü genel olarak kısmete ve şansa işaret eder. Rüyada baraj görmek, kazancın az olmasına rağmen harcamaların çok fazla olması nedeni ile bütçenin sarsılmasına ve hane içinde geçim sıkıntısı meydana gelmesine tabir edilir. Bu rüya bazen de kişinin hayır getirmeyecek maddi zararlara sebep verecek işlere kalkışmasına ani davranışları ve düşüncesiz hareketleri yüzünden ailesiyle sıkıntılı günler yaşayacağına ve bu sıkıntıların ayrılıkları doğuracağına işaret eder.

Rüyada Baraja Düşmek

Rüyada baraja düşmek; rüyada baraja düştüğünü gören kişi kendisine zarar verecek işlere kalkışacağına, çevresinde ona iyi görünüp fevri hareketler yapan kötü niyetli insanlarla bir araya gelip düzeltilmesi zor olan hatalara gireceğine, çevresinde onu seven saygı duyan kişilerin kalplerini kıracağına, Allah yolunda ilerlemeyi yok sayıp mevlanın yasak kıldığı günahları işleyeceğine fakat ilerleyen dönemlerde bu yaptığı hatalardan çok pişmanlık duyacağına işaret eder. Rüyada baraja düştüğünü görmek; aynı zaman da kötü niyetli insanların oyununa gelmeye, maddi zorluklara düşmeye yorumlanır.

Rüyada Baraj Taşması Görmek

Rüyada baraj taşması görmek; çok hayırlı bir rüya olup rüya sahibinin gelirinin ve kısmetinin artmasına mal varlığının çoğalmasına, yaptığı başarılı işler sayesinde mevki ve makam yönünden yükselişe ermeye, aldığı kararlarda her zaman doğruyu düşünüp insanların kalplerini kırmadan çözüme ulaşma çabası güden bir yapıya sahip olduğuna işaret eder. Kısmet kapılarının açılmasına, şansın ve bereketin gelmesine ve bu sayede zenginliğe kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Baraj Yapmak

Rüyada baraj yapmak; rüyada baraj yaptığını gören kişinin büyük ve karlı bir işe gireceğine bu işte büyük kazanç elde edeceğine işaret eder. Rüyada baraj yapmak  aynı zaman da sermaye ve kazanca yorumlanır. Rüya sahibi bu yatırım için büyük beklentiler içerisindedir ve eğer bu işten umduğunu bulamazsa sadece maddi anlamda zarar etmekle kalmayacak aynı zamanda büyük bir hayal kırıklığı da yaşayacak demektir. Rüyada baraj yapmak başka bir değişle büyük mirasa ermeye, kendini bu dünya nimetlerinden arındırıp sadece maneviyata adamaya secde etmeye işaret eder.

Rüyada Baraj Suyu Görmek

Rüyada baraj suyu görmek; işlerinizde verimliliğin artacağına, bolluk ve bereketin hiç bir zaman eksilmeyeceğini, ailenizle ve yanınızda olan tüm sevdiklerinizle bir ömür huzur içinde yaşayacağınıza, hanenize yakın zaman da müjdeli bir haberin alınacağına yorumlanır.  Rüyada baraj suyu gören kişi, küçük bir dükkanı varken çalışmasının ve sabretmesinin karşılığı sayesinde gelecekte büyük bir şirketin sahibi olacak ve yönetici koltuğuna oturacaktır.

Rüyada Barajda Yüzdüğünü Görmek

Rüyada barajda yüzdüğünü görmek; rüya sahibini yaşamı boyunca her türlü istek ve arzularına kavuşacağına,  hayalini kurduğu tüm isteklerini elde edeceğine, hiç bir zaman maddi sıkıntıya düşmeyeceğine ve karşınıza çıkacak olan hayırlı bir kısmetin izle dünya evine gireceğinize işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler  geçmişte maddi sıkıntılar çekmiş olup bunun verdiği ders sayesinde de insanlara yardım etmeyi hor görmemeyi kendine benimsemiştir.

Rüyada Barajda Boğulduğunu Görmek

Rüyada barajda boğulduğunu görmek; rüyada barajda boğulduğunu gören kişi iş hayatında ya da sosyal hayatında problemleri olan ya da maddi ve manevi olarak sorun yaşayan bir arkadaşına, yardımcı olması ve destek vermesi gerektiğine alamet eder.

Rüyada Barajda Balık Görmek

Rüyada barajda balık görmek; kısmetinizin artmasına, bolluğa ve berekete ermenize, hayatınızın her köşesinde farklı mutluluklar kazanacağınıza, isteklerinizin bir bir oluşacağına ve yakın zaman da dünya evine gireceğinize işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.