escort alanya

Rüyada “ Bardak ” Görmek

Bardak
Rüyada bardak görmek, rüya sahibinin arkasından çekiştiren ve gizli gizli düşmanlık yapan, kişiyi bulduğu her fırsatta kötüleyen birinin varlığına işaret eder.

Rüyada bardak görmek, rüya sahibinin arkasından çekiştiren ve gizli gizli düşmanlık yapan, kişiyi bulduğu her fırsatta kötüleyen birinin varlığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin dedikodu ve gıybetini yapan, kişinin arkasından olmadık sözler söyleyen art niyetli birisinin olmasına delalet eder. Rüyada bardak görmek, görülen bardak herhangi bir içecek ile dolu ise, kişinin yakın bir zamanda eline ulaşacak hediye almaya hoş sözler işitmeye tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin yüzünün gülmesine, hoşnut içersinde olmaya rivayet edilmiştir. Rüyada bardak görmek, görülen bardak boş ise, üzücü ve sıkıntı verici haberler almaya, kişinin gönül işlerinde yanlış seçimler yapıp duygusal olarak çöküntü yaşamaya yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin yaşdığı sorunların etkisini uzun süre üzerinden atamayacağına yorumlanmıştır. Rüyada bardak görmek, ile ilgili yorumları maklemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Bardak Görmek Ne Demek

Rüyada bardak görmek, rüya sahibinin dürüstlüğünden ve samimiyetinden şüphe içersinde olanlar olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çevresinde bulunan dost görünümlü fakat her fırsatta kişiye zarar verme isteği içersinde olan düşmana delalet eder. Görülen bu rüyada kişi dolu bardak görür ise, işlerinin açılmasına, hediye paketi almaya, müjdeli bir haber almaya rivayet edilmiştir.

Rüyada Su Dolu Bardak Görmek

Rüyada su dolu bardak görmek, hayra ve güzelliklere yorulan bu rüya kişinin iş ve özel yaşamında mutluluğu bulmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hanesinde huzurun eksik olmayacağına, işlerinde herdaim bolluk ve bereket içersinde olacağı olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Cam Bardak Görmek

Rüyada cam bardak görmek, rüya sahibinin beraber olduğu sevdiğine yada hanesindeki hanımına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin eşinden yana hayır içersinde olmasına, hürmet ve saygı görmesine delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı gören bekar bir erkeğin iyi huylu temiz kalpli bir hanımla hayatını birleştireceğine tabir edilir.

Rüyada Porselen Bardak Görmek

Rüyada porselen bardak görmek, bu rüya dini vecibelerine sıkı sıkıya bağlı, iyi eğitim almış, temiz ve güzel ahlaklı bir kadına işaret eder. Bu rüyayı gören kadın ise bu huyları taşıdığına, erkek ise yeni tanıştığı bir hanımın özelliklerine tabir olunur.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.