escort alanya

Rüyada “ Bardak Kırılması ” Görmek

Bardak Kırılması
Rüyada bardak kırılması, kişi için pek hayırlı bir rüya olarak görülmemiş olup kişinin moralini bozacak ve sıkıntı verecek olayların gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada bardak kırılması, kişi için pek hayırlı bir rüya olarak görülmemiş olup kişinin moralini bozacak ve sıkıntı verecek olayların gerçekleşmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin beklenmedik olumsuzluklar yaşamasına, kişinin ne yapacağını bilmez bir duruma girmesine delalet eder. Rüyada bardak kırılması, kişinin üzüntü ve stres yaşayacağı bir takım olayların olmasına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin yakın bir akraba yada aile içersinden birisini kaybetmeye rivayet edilmiştir. Rüyada bardak kırılması, kişinin yaşadağı üst üste sorunlara, işlerin giderek bozulmasına, içinden çıkılmaz bir hal almasına yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin sıkıntılı günler yaşamasına, sağlık sorunları yaşamasına yorumlanmıştır. Rüyada bardak kırılması, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Bardak Kırılması Ne Demek

Rüyada bardak kırlıması, kişinin yaşayacağı can sıkıcı olaylara, gelişen olaylar ile üzülüp, dertlenmesine rivayet edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamında çoğu şeyin tersine gitmesine, işlerinin bozulup maddi kayıplar yaşamasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin üzücü havadisler almasına, hayalerinin gerçekleşmeyeceğine, emeklerinin boşa geçmesine delalet eder.

Rüyada Kırık Bardak Görmek

Rüyada kırık bardak görmek, farklı anlamlar içermek ile beraber kişinin sorunlarının son bulmasına, işlerinin yoluna girmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin uzun zamandır yaşdıkları talihsizliğin son bulmasına, şansının yaver gitmesine delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin yakın bir akrabasının üzücü haberini alması olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Bardak Görmek

Rüyada bardak görmek, kişinin iş yaşamında ki başarılarının yüksek getiriler sağlamasına, maddi olarak rahata ermesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin oldukça dürüst olmalarına rağmen, bazı kişilerce güvenilmez biri olarak görülmesine, rüya sahibinin bu durma içerleyip, üzülmesine rivayet edilmiştir.

Rüyada Çay Bardağı Görmek

Rüyada çay bardağı görmek, rüya sahibinin sevdiğine olan bağlılığına, yaşamış olduğu gönül ilişkisini izdivaçla sonlandırma isteği içersinde olmasına yorulur.

Rüyada Bardak Kırıldığını Görmek

Rüyada bardak kırldığını görmek, kişinin uzun süredir yardımcılığını yapan bir kişinin yanından ayrılmasına yada vefatını görmeye işaret eder.

Rüyada Rakı Bardağı Görmek

Rüyada rakı bardağı görmek, kişi için üzücü bir rüya olup ,yalan dolan ile insanların parasını almaya, dolandırmaya, hak yemeye işaret eder.

Rüyada Bardak Yıkamak

Rüyada bardak yıkamak, kişinin iş ve sosyal yaşamında önüne engel olan kişilerden uzak durmasına, kendinden uzaklaştırmasına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.