Rüyada “ Başbakan ” Görmek

Başbakan
Rüyada başbakan görmek neye delalet eder. Rüyada başbakan görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada başbakan görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Başbakan Görmek

Rüyada Başbakan görmek;  Dini rüya tabirlerin de rüyada herhangi bir devlet büyüğü yada o devletin başbakanını görmek rüya sahibin büyük bir güce ve unvana işlerinde yükseleceğine yorumlanmıştır. Fakat yapılan rüya yorumları görülmüş olan rüyanın hali ile farklı yorumlanır.Eğer rüyada başbakan size ters davranıyor ise yada güler yüz göstermiyor ise işlerinizde bulunduğunuz mevkide düşüş yaşayacağınıza maddi ve manevi sıkıntılar çekeceğinize delalet eder. Rüyada gördüğünüz devlet büyüğü eğer size muhabbet duyup saygı gösteriyor ve sizin le konuşuyor ise bu da işlerinizde başarıya ulaşıp ummadığınız bir mertebeye yükseleceğinize yorumlanır.

Rüyada Başbakanla Konuşmak Görmek

Rüyada başbakan la konuştuğunu görmek; onun size karşı saygı ve hürmetle aynı zamanda muhabbetle sizinle konuşması ilerde yaşayacağınız bir durumda hakkınızda hayır getiren bir konu ile ilgili büyüklerinizle istişare yapacağınıza yorumlanır. Bu istişarenin sonunda yani konuşmanın ardında hakkınızda hayırlı kararlar alıp geleceğinizde büyük değişiklikler yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Başbakanla Tokalaşmak Görmek

Rüyada başbakanla tokalaşmak görmek; rüyada devlet başkanıyla tokalaştığını görmek, resmi kurumlarda bulunacağınıza, devlet kapısında çalışmaya başlayacağınıza, kısa ya uzun vadeli yeni işlere imza atacağınıza işaret eder. Başka bir değişle umudunu kestikten sonra kavuştuğu haysiyete, sıkıntı sonrasında umduğu temiz kazanca, mağlubiyetten sonra gözlediği toplu paraya, cefa çekerek umduğu huzura, zahmetle istediği rahatlığa şeklinde tefsir edilebilir.

Rüyada Başbakanın Öldüğünü Görmek

Rüyada başbakanın öldüğünü görmek; yeminini yerine getireceğine, aşk hayatında huzura, temiz paraya, yüksek şansa, emniyette yaşamaya, şöhrete sahip olmaya, yağmura, paraya gelecek berekete, sıcakkanlı orta yaşlı yabancıya, maddi külfeti olan akrabadan kendini kurtarmaya, sağlığını kazanmaya delalet eder. Başka bir değişe göre de huzurunun bozulacağına, fena niyetli düşman eliyle fenalık görmeye, sağlığını kaybetmeye, parasal probleme delalet eder.

Rüyada  Başbakanın Eşini Görmek

Rüyada başbakanın eşini görmek; kazançlı zamanlara, sevince ermeye, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, emniyette olmaya, işte mevkiye yükseleceğine, verimli işler ile meşgul olacağına, kazancın kazançlı olmasına, kendisini sevenlerle birlikte eğlenmeye, faydalı uğraşlara gireceğine, yakın zamanda öğrenilecek mutlu edici haber almaya, fakirlikten iyi duruma geçmeye delalettir. Aynı zaman da sırların açığa çıkacağına, iş sebebiyle sıkıntıya, sefalete, mes’uliyetten ötürü mağdur olmaya, düşmanlıktan emin olunacağına yorulur.

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

Rüyada cumhurbaşkanı görmek; görülebilecek en güzel rüyalardan biridir, en güzel ve en müjdeli haberlerin alınacağına delalet eden bir rüyadır. Rüyada cumhurbaşkanı gören kişi hayatı boyunca üzüntü, dert, keder yaşamaz, yokluğa, kıtlığa, hastalığa düşmez, hayatı huzurlu ve keyifli geçer. Rüya sahibinin hayatı başarılar ve zaferlerle dolu olacak, tüm hayalleri gerçekleşecek, bir kişinin hayatta gelebileceği en üst noktaya gelecek demektir.

İslami rüya alimlerine göre rüyada başbakan görmek; İslami rüya tabirlerin de bir çok tasavvufçunun yorumların da rüyada başbakan görmek hayır ve hasenat, rızk ve nimet, mutluluk huzur ve itibar, darlık ve talihsiz gibi farklı şekillerde yorumlanabilir.

Rüyada Alim ( Evliya )Görmek

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Hüseyin dedi ki:

  Merhaba , rüyamda başbakanı silahlı çatışmadan arabasına bindirip kurtardım beraber silahlı çatışmaya girdik teröristlere karşı.roket atar ve silahlarla ateş ettik sonunda başbakana zarar gelmedi ve uyandım.
  ne demektir acaba ?

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Hüseyin bey rüyada başbakanı görmek, rüya sahibin büyük bir güce ve unvana işlerinde yükseleceğine yorumlanmıştır. Fakat yapılan rüya yorumları görülmüş olan rüyanın hali ile farklı yorumlanır.Eğer rüyada başbakan size ters davranıyor ise yada güler yüz göstermiyor ise işlerinizde bulunduğunuz mevkide düşüş yaşayacağınıza maddi ve manevi sıkıntılar çekeceğinize delalet eder. Rüyada silahlı saldırıya uğradığını görmek ise yanlış kurulan arkadaşlıklar yüzünden başınızın sık sık ağrıyarak bir çok sorunla karşı karşıya kalacağınıza, sevdiğiniz bir kimseden fiziki olarak zarar görerek elinizde tüm mal varlığınızı hiç uğruna kaybedeceğinizi delalet edilir. Rüyasında teröristlerin saldırısına karşılık vererek yaralanan kimse uzun uğraşlar vererek yaptığı işte basit görülen kusurlardan dolayı başarısız olarak hüsrana uğrayacağına, kısa zaman da sık sık seyahatlere çıkarak ailesinden ve sevdiklerinden ayrı kalacağına yorumlanır.

 2. ALAATTİN DEVREN dedi ki:

  SELAMIN ALEYKÜM BEN RÜYAMDA BAŞBAKANLA BİR ODA DA BULUNUYORDUK VE KONUŞUYORDUK BEN BAŞBAKANIMIZDAN PARA İSTEDİM 200 TL ODA BANA AL BU SENİN İSTEDİĞİN 200 TL BUDA BENDEN SANA 300 TL DE ÖYLE VERDİ HATTA BEN BAŞBAKINIMIZA DEDİM Kİ BANA 200 TL LAZIM SİZ BANA 300 TL DA VERYORSUNUZ 200 Ü GERİ ÖDERİM AMA 300 Ü ÖDEMEM DEDİM ADA BANA TAMAM O BENDEN SANA DEDİ BU NE ANLAMA GELİR

  1. admin dedi ki:

   A.Selam Alaattin Bey rüyanız hayırlara vesile olsun Dini rüya tabirlerin de rüyada herhangi bir devlet büyüğü yada o devletin başbakanını görmek rüya sahibin büyük bir güce ve unvana işlerinde yükseleceğine yorumlanmıştır. Fakat yapılan rüya yorumları görülmüş olan rüyanın hali ile farklı yorumlanır.Eğer rüyada başbakan size ters davranıyor ise yada güler yüz göstermiyor ise işlerinizde bulunduğunuz mevkide düşüş yaşayacağınıza maddi ve manevi sıkıntılar çekeceğinize delalet eder. Rüyada gördüğünüz devlet büyüğü eğer size muhabbet duyup saygı gösteriyor ve sizin le konuşuyor ise bu da işlerinizde başarıya ulaşıp ummadığınız bir mertebeye yükseleceğinize yorumlanır.

 3. mehmet46 dedi ki:

  rüyamda başbakan ben ve kızım yüüyoruz kızım küçük daha ve o arkadan bizi takip ediyor yürüdüğümüz alan ise enkara esenboğa havalimanı oralarla ilgili bilgi veriyorum başbakanımıza sonra mescidin önünden ayrılıyoruz

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Mehmet bey rüyanız hayır olsun rüyanızın yorumu
   Rüyada Başbakan görmek; rüyada herhangi bir devlet büyüğü yada o devletin başbakanını görmek rüya sahibin büyük bir güce ve unvana işlerinde yükseleceğine yorumlanmıştır. Fakat yapılan rüya yorumları görülmüş olan rüyanın hali ile farklı yorumlanır.Eğer rüyada başbakan size ters davranıyor ise yada güler yüz göstermiyor ise işlerinizde bulunduğunuz mevkide düşüş yaşayacağınıza maddi ve manevi sıkıntılar çekeceğinize delalet eder. Rüyada gördüğünüz devlet büyüğü eğer size muhabbet duyup saygı gösteriyor ve sizin le konuşuyor ise bu da işlerinizde başarıya ulaşıp ummadığınız bir mertebeye yükseleceğinize yorumlanır.
   Rüyada Başbakanla Konuşmak Görmek
   Rüyada başbakanla konuştuğunu görmek; onun size karşı saygı ve hürmetle aynı zamanda muhabbetle sizinle konuşması ilerde yaşayacağınız bir durumda hakkınızda hayır getiren bir konu ile ilgili büyüklerinizle istişare yapacağınıza yorumlanır. Bu istişarenin sonunda yani konuşmanın ardında hakkınızda hayırlı kararlar alıp geleceğinizde büyük değişiklikler yaşayacağınıza işaret eder.
   Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun…

 4. Özgür dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda Başbakanı büyük bir salonda kürsüde konuşma yaparken gördüm. Sonra benim ismimi söyledi ve beni yanına çağırdı. Yanına gittim ve yanında ayakta durdum. Bana bazı sorular sordu ve ben cevap verdim. Salon kalabalıktı ve kalabalık bize bakıyordu. Sonra kürsünün arka tarafına gittim. Orada ahşap masalar vardı bilardo masalarına benziyordu. Bu masaların ortasındaki ahşap kısımları sökmeye başladım. Bu sırada uyandım. Gördüğüm bu rüya ne anlama geliyor acaba.

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Özgür Bey rüyanız hayır olsun. Rüyanızın yorumu, Rüyada Başbakan görmek;  Dini rüya tabirlerin de rüyada herhangi bir devlet büyüğü yada o devletin başbakanını görmek rüya sahibin büyük bir güce ve unvana işlerinde yükseleceğine yorumlanmıştır. Fakat yapılan rüya yorumları görülmüş olan rüyanın hali ile farklı yorumlanır.Eğer rüyada başbakan size ters davranıyor ise yada güler yüz göstermiyor ise işlerinizde bulunduğunuz mevkide düşüş yaşayacağınıza maddi ve manevi sıkıntılar çekeceğinize delalet eder. Rüyada gördüğünüz devlet büyüğü eğer size muhabbet duyup saygı gösteriyor ve sizin le konuşuyor ise bu da işlerinizde başarıya ulaşıp ummadığınız bir mertebeye yükseleceğinize yorumlanır.
   Rüyada Başbakanla Konuşmak Görmek
   Rüyada başbakan la konuştuğunu görmek; onun size karşı saygı ve hürmetle aynı zamanda muhabbetle sizinle konuşması ilerde yaşayacağınız bir durumda hakkınızda hayır getiren bir konu ile ilgili büyüklerinizle istişare yapacağınıza yorumlanır. Bu istişarenin sonunda yani konuşmanın ardında hakkınızda hayırlı kararlar alıp geleceğinizde büyük değişiklikler yaşayacağınıza işaret eder.