Rüyada “ Baskül ” Görmek

Baskül
Rüyada baskül görmek, ruhsal ve fiziki olarak gelişimini tamamlayamamış olan, hareket ve davranışları ile çocukca hareketler sergileyen bir kimseye işaret eder.

Rüyada baskül görmek, ruhsal ve fiziki olarak gelişimini tamamlayamamış olan, hareket ve davranışları ile çocukca hareketler sergileyen bir kimseye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin insanlar arasında laf getirip götüren biri olduklarına, kötü söz söyleyip insanların arasını açma isteği içersinde olduklarına delalet eder. Rüyada baskül görmek, rüya sahibinin uzun zamandır bir olayın gerçekleşmemesine, beklentilerinin boşa çıkmasına, hevesinin kaçmasına tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin iş ve sosyal yaşamı ile ilgili bir takım süpriz gelişmelerin yaşanmasına, kişinin hesap kitap içersinde olmasına yorulur. Rüyada baskül görmek, kişinin maddi ve manevi olarak sorunlar ile boğuşacağına fakat kısa bir süre sonra herşeyin normalleşip rahatlayacağına rivayet edilmiştir. Rüyada baskül görmek, ile ilgili yorumları maklemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Baskül Görmek Ne Demek

Rüyada baskül görmek, çocukca davranışlar içersinde olan birine, yaratılışında bedeni olarak fazlalık yada eksiklik bulunan alime olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin istek ve arzularının uzun bir süre gerçekleşmeyeceğine delalet eder. Görülen bu rüya kişinin attığı adımları iyi tartıp, akıllıca adımlar atması gerektiğine işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin anlamadıkları işler içersinde bulunmamaları gerektiğine yorulur.

Rüyada Tartı Görmek

Rüyada tartı görmek, rüya sahibinin geçmişte yaptığı hata ve davranışları yüzünden ailesi ile arasının açılmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kendi kendisi ile geçmişin hesaplamasını yapmasına ailevi sorunlar dahi tüm yaşamını gözden geçirmesine delalet eder.

Rüyada Baskülde Bir Şey Tarttığını Görmek

Rüyada baskülde bir şey tarttığını görmek, rüya sahibinin ticari yaşamı ile ilgili maddi sorunlara işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ellerinden yüklü miktarda para çıkacağına fakat kişinin yılmadan çalışarak kaybettiğinden daha fazlasını kazanacağına delalet eder.

Rüyada Baskül ile Tartılmak

Rüyada baskül ile tartılmak, rüya sahibinin büyü bir tutku ile bağlı olacağı biri ile arkadaşlık kurup gönül ilişkisi kurmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu kişiyle samimi duygular içersinde olup mutluluk yaşamasına delalet eder.

Rüyada Baskül Satmak

Rüyada baskül satmak, rüya sahibinin geçmişine dair büyük pişmanlıklar yaşamasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin geçmişindeki hata ve davranışları yüzünden çevresindeki çoğu kişiyi kırdığına kişinin bunun üzüntüsünü yaşamasına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.