Rüyada “ Başörtüsü ” Görmek

Başörtüsü
Rüyada başörtüsü görmek, iyi huylu, hoş görü sahibi manen iyi ahlak üzere olan birisi olarak tabir olunur.

Rüyada başörtüsü görmek, iyi huylu, hoş görü sahibi manen iyi ahlak üzere olan birisi olarak tabir olunur. Gören kişilerin kimseye boyun eğmeden yaşamını sürdürdüğüne, İman ve takva sahibi olduğunu bildirir. Görülen bu rüya dünya mal ve mülk hırsından uzak olmaya, kişinin az ama helal yollardan geçimini sağlamasına işaret eder. Gördüğünüz bu rüya genel anlamı ile hayır içermek ile beraber rüyada görülen başörtüsünün rengine göre de yoruma açık olmuştur. Kişi rüyasında yeşil bir başörtüsü görür ise, manen huzur içerisinde olacağına, dirlik içerisinde bir aile yaşantısı olacağına delalet eder. canlı renklerde görülen başörtüsü, büyük mutluluk yaşamaya solgun renkler ise, kırgınlık ve üzüntüye yorulur. Mor renk ise, toplum nazarında itibar sahibi biri ile evlenmeye yorumlanmıştır. Bekar bir kadının bu rüyayı görmesi, nişan yada nikahlanacağına yorumlanır. Rüyada Başörtüsü görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Başörtüsü Görmek İslami

Rüyada başörtüsü görmek islami yorumuna göre, kişinin manevi hayata olan bağlılığına, güzel ahlak üzerine olmasına işaret eder. Genel anlamı ile güzellikler içeren bu rüyada olumsuz olarak eski ve yıpranmış başörtüsü görmek, aile içi sorunların varlığına yorumlanmıştır. Bazen de bu rüya duruşu, davranışları ile takdir edilen bir kız evlada yorumlanır. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Rüyada Başörtüsü Takmak Diyanet

Rüyada başörtüsü takmak diyanet yorumuna göre, ar ve haya sahibi bir kadına, hayırlı bir kız evlat sahibi olmaya işaret eder. Rüyada başörtüsü taktığını görmek, rüya sahibinin insanlar nazarında güzel bir isimle anıldığına, yardımsever ve salih ameller içerisinde olduğunu bildirir.

Rüyada Başörtüsünü Çıkarmak

Rüyada başörtüsünü çıkarmak, evli kişi için eşi ile aralarındaki soğukluğa işaret eder. Gören kişinin ruhsal olarak yıpranmasına, üzülüp sıkılmasına tabir edilir.

Rüyada Erkeğin Başörtüsü Takması

Rüyada erkeğin başörtüsü takması, kişinin kendisine yardım ve ihsanda bulunacak bir kadın yakınına işaret eder. Bazende günlük hayat içerisinde rüya sahibinin yardımcısı olacak, hizmetini görecek birisine yorumlanmıştır.

Rüyada Başörtüsünü Açmak İhya

Rüyada başörtüsünü açmak ihya yorumuna göre, hatalı davranışlar içerisinde olmaya, toplum nazarında itibar kaybına rivayet edilir. Aynı zamanda mahcubiyet yaşamaya, utanacağınız bir ortam yaşayacağınıza yorumlanmıştır.

Rüyada Eski Başörtüsü Görmek Nedir

Rüyada eski başörtüsü görmek nedir, kişinin hayatını kuracağı kişinin maddi olarak büyük olanaklara sahip olmayacağına işaret eder. Maddi olarak sıkıntı yaşanacağına fakat sabır ile zamanla bu durumun düzeleceğine yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.