Rüyada “ Baston ” Görmek

Baston
Elinizde bulunan bastonun sapı yada kendisi kıymetli bir madenden yapılmış ise örneğin altın gümüş gibi büyük kazançlar elde edeceğinize yorumlanır.

Rüyada baston görmek gerçek ve asıl mana olarak bir yerlerden veya birilerinden büyük ölçüde destek alacağınıza ve sıkıntılardan kurtulacağınızı işarettir aşağıda yapılan yorumlarda da zaten her mana içinde sıkıntıların geçtiğinin anlamını içerdiğini göreceksiniz.Rüyada baston görmek rüyanızdaki diğer sembollere ve içinde bulunduğunuz duruma göre değişir.Elinizde bulunan bastonun  sapı yada kendisi kıymetli bir madenden yapılmış ise  örneğin altın gümüş gibi büyük kazançlar elde edeceğinize yorumlanır.

Kırık Baston: Hastalanacağınızı ve bu hasta lığın kısa ve geçici olacağına işaret eder.

Bastona Dayanmak; İhtiyacınız olan bir anda hiç ummadığınız bir yerlerden yardım alacağınıza ve sıkıntılarınızın geçeceğine işaret etmektedir.

Demir Baston; Düşmanlarınız ile yapacağınız mücadeleden sizin galip çıkacağınızı; Bastonla dayak yemek yada dayak atmak ise sıkıntılardan kurtulacağımızın işaretidir.

Bastonlu Yaşlı Kadın Görmek; Rüyada görülen baston lu yaşlı kadın çevrenizde yardıma muhtaç kişilerin olduğu ve o kişilere yardım elinizi uzatmanız gerektiğine işaret etmektedir

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.