Rüyada “ Bataklık ” Görmek

Bataklık
Rüyada bataklıktan kurtulduğunu görmek rüya sahibinin tüm sıkıntılarını artık başından def ettiği ve eskisi gibi maddi kazancını eline geçeceği sıkıntılı günlerden kurtulup refaha ve huzura kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Bataklık Görmek; Rüyada bataklık görmek duygusal boşluk ve kendine güven eksikliğinin altını çizer. Genellikle, belirsizlik durumlarında ve tedirginlik verici olayların yaşandığı sıralarda ortaya çıkan rüyalar dandır. Bazen, rüyayı gören kişinin hayatında “ayak bağı” niteliğinde bir kişi ya da olgunun varlığına da işaret eder.

Rüyada Bataklıkta Olduğunu Görmek; Rüyada bataklıkta olduğunu görmek rüya sahibinin sıkıntılı bir dönem geçireceğine maddi ve manevi kayıplardan dolayı hanesinde ve kendi içinde huzurunun kaçacağına iş hayatında da sıkıntılı zor günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Bataklıkta Yürümek; Rüyada bataklıkta yürüdüğünü görmek rüya sahibinin yaptığı işlere dikkat etmesi gerektiğine ve uyarıldığına işaret eder.Bu rüyanın anlamı rüyayı gören kişi yapmak üzere olduğu işlerin ona hayır getirmeyeceği ve başının beladan kurtulmayacağına kendine düzen vermesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Bataklığa Saplanmak; Rüyada bataklığa saplandığını görmek felaket getirici rüyalardan birisidir.Görülen bu rüyada rüya sahibi maddi kayıplar yaşayacağı ve işlerinin bozulup iflas edeceğine ve zor sıkıntılı günlerin geleceğine delalet eder.

Rüyada Bataklıktan Kurtulmak; Rüyada bataklıktan kurtulduğunu görmek rüya sahibinin tüm sıkıntılarını artık başından def ettiği ve eskisi gibi maddi kazancını eline geçeceği sıkıntılı günlerden kurtulup refaha ve huzura kavuşacağına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.