Rüyada “ Bavul ” Görmek

Bavul
Rüyada bavul görmek neye delalet eder. Rüyada bavul görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada bavul görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun

Rüyada Bavul Görmek 

Rüyada bavul görmek: rüyada görülen bavul simgesi genel olarak yolculuğa işaret eder. Rüyada görülen bavul büyük ve geniş ise uzun süreli seyahate çıkarak çevrenizde ve yakınlarınızdan ayrı kalacağınıza, sizi bekleyen maceralı bir hayatın varlığına yorumlanırken, görülen bavul küçük ise yolculuğunuzun kısa süreli olup hevesinizin yarım kalacağına yorumlanır. Rüyada bavul görmek, başka bir değişle eli açık bonkör insana, hesapsızca yapılan hatalı işlere, eğlencede düşkün hayatı dolu dolu yaşamasını bilen gönlü açık kimselere rivayet eder. Rüyada bavul görmekrengine göre de farklı şekilde ifade edilir kırmızı ve açık renkte görülen bavul, evliliğin ve kısmetin sembolü olarak gösterilirken koyu renkte görülen bavul sevdiğiniz bir yakınınızı kaybetmeye, aile içinde huzursuzluğa, yarım kalan yolculuğa işaret eder.

Rüyada Bavul Taşımak Görmek 

Rüyada bavul taşıdığını görmek: rüyayı gören kimsenin yakın zamanda iş amaçlı yolculuğa çıkacağına, hane içinde yaşanan tartışmalardan dolayı ayrılıkların yaşanacağına, çok isteyip arzuladığınız işte beklentilerinizi gerçekleştirerek istediğiniz amaca ulaşacağınıza delalet eder. Ünlü rüya alimimiz İbni Şirin’e göre rüyada bavul taşımak, amellere ulaşmaya, dini duygularınızın zayıflığına, beklentilerinize kavuşamamaya işaret olarak gösterilir.

Rüyada Bavul Açmak Görmek 

Rüyada bavul açtığını görmek: hayatı amaçsızca yaşayan, yalan yanlış dedikodular yaparak insanların rahatsız olmasına sebep olan, çalışmaktan yoksun aciz kişilere sembol olarak yorumlanır. Rüyasında boş bavul açan kimse iddaa ve oynadığı şans oyunlarıyla elindeki mal varlığını kaybeder hırsları uğruna hem kendi hayatını hemde sevdiklerinin hayatlarını yaşanmaz hale getirir.

Rüyada Boş Bavul Görmek 

Rüyada boş bavul görmek: beklentilerinizin yarım kalarak yaptığınız işlerde başarısız olacağınıza, yaşadığınız aksilikler yüzünden kurduğunuz tatil planınızı faaliyete sokamıyacağınıza, hane içinde yaşanan şiddetli geçimsizliklerden dolayı sürekli olarak ayrılıkların yaşanacağına yorumlanır. Rüyada boş bavul görmek, aynı zamanda dedikodu yapan, kötü niyetli kişilerden zarar görerek elinizdeki mal varlığınızdan olacağınıza işaret eder.

Rüyada Dolu Bavul Görmek 

Rüyada dolu bavul görmek: rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşadığı stres ve sıkıntılardan kurtulmak amacıyla kısa süreli seyahate çıkarak hayatını eğlenceli hale getireceğine, sevdikleriyle kalabalık organizasyonlara katılarak eğleneceğine, bir çok müjdeli habere nail olup uzun süredir olmasını çok isteyip gerçektiremediği işini faaliyete sokacağına yorumlanır. Rüyada görülen dolu bavul kazançlarınızın bereketli hale gelerek maddi ve manevi anlamda sıkıntı çekmeyeceğinize işaret eder ken boş bavul görmek ise yanılgıya düşerek beklentilerinizin yarım kalacağına yorumlanır.

Rüyada Bavul Kaybetmek Görmek 

Rüyada bavul kaybettiğini görmek: bu rüya yarım kalan hayırlı bir işe işaret edilirken aynı zamanda da kişinin tatil planlarının yarın kalıp bir takım olaylardan dolayı canının sıkılacağına, hane içinde sürekli tartışmaların yaşanarak çiftler arası evliliğin bitiş noktasına geleceğine, kişininde elindekilerle yetinmeyerek sürekli fazlasını arzulayan yapıya sahip olduğuna yorumlanır.

Rüyada Bavul Hazırlamak Görmek 

Rüyada bavul hazırladığını görmek: rüyayı gören kişinin hayır getirebileceği gibi şerde olabilecek bir yolculuğa çıkacağına, bu yolculukta sevdiklerinden ayrı vakit geçirip uzun bir bekleyişin içinde olacağına yorumlanır. Bu rüya bazen de hane içinde sevdiğiniz bir yakınınızı kaybetmeye işarettir.

Rüyada Kırmızı Bavul Görmek 

Rüyada kırmızı bavul görmek: bekar kimseler için aşka, sevgiye dillere destan bir düğün yapmaya, işaret gösterirken aynı zamanda iş hayatınızda beklemedikleri sürprizlerle karşı karşıya kalacağınıza, yaptığınız her işte başarılı olacağınıza, sürekli seyahate içinde olup hayatınızı hareketliliği hale getireceğinize yorumlanır. Bu rüya olumsuz olarak bakıldığında kişinin iş yerinde tartışmalara vesile olacak bir takım suçlamalara maruz kalarak kısacası süreli huzurunun kaçacağına işaret edilir.

Ünlü Rüya Alimlerimize Göre Rüyada Bavul Görmek 

Rüya alimimiz Molla Cami’ye göre rüyada bavul görmek: farklı şekillerde tabir edilir. Rüyada görülen bavul boş ise yaptığınız işlerde başarısız olarak hüsrana uğrayacağınızı, planlarınızın yarım kalacağına, dolu bavul görmek ise seyahate çıkmaya. evliliğe yorumlanır.

Rüya alimimiz İbni Şirin’e göre rüyada bavul görmek: hane içinde huzursuzluğa, mal varlığınızı kaybetmeye, dedikoducu kimselere

Rüya alimimiz Farabi’ye göre rüyada bavul görmek : yolculuğa çıkmaya, sevdiklerinizden ayrı kalmaya, şans kapılarınızın açılarak büyük başarılara nail olmaya işaret gösterilir.

Dini rüya alimlerine göre rüyada bavul görmek: iş hayatınızda beklemedik sürpriz görevler üstlenmek zorunda kalacağınızı işaretidir. Eğer bavul taşıdığınızı gördüyseniz, hayatınızda çok büyük sorunlar yaşayacağınızı gösterir.

Görmüş olduğunuz rüyalarınızı tüm ayrıntılarıyla bizlerle paylaşın! Yapmış olduğunuz tüm yorumlar sitemiz kullanıcıları tarafından açık olarak yorumlanacaktır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Mustafa dedi ki:

  Merhabalar,

  Rüyamda şuanki bavulum eski olduğu için yeni bir bavul almaya mağazaya gitmiştim, ve mağazalardan bavul bakıyordum rengine ve fiyatına göre. Genelde mavi ve siyah renklere bakıyordum. Bavullar satılık olduğundan içleri de tabiki boştu. Birkaç bavulu beğenmiştim ama fiyatlarını pahalı bulduğumdan almamaya karar vermiştim.

  Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Merhaba Mustafa bey rüya da bavul görmek, rüyada görülen bavul simgesi genel olarak yolculuğa işaret eder. Rüyada görülen bavul büyük ve geniş ise uzun süreli seyahate çıkarak çevrenizde ve yakınlarınızdan ayrı kalacağınıza, sizi bekleyen maceralı bir hayatın varlığına yorumlanırken, görülen bavul küçük ise yolculuğunuzun kısa süreli olup hevesinizin yarım kalacağına yorumlanır. Rüyada bavul görmek, başka bir değişle eli açık bonkör insana, hesapsızca yapılan hatalı işlere, eğlencede düşkün hayatı dolu dolu yaşamasını bilen gönlü açık kimselere rivayet eder.