Rüyada “ Bayılmak ” Görmek

Bayılmak
Rüyada bayılmak görmek haram mala işarettir. Rüyada birinin bayıldığını görmek haksız kazançlar sonucu elde edilen malın hayrını görememeye işaret eder.

Rüyada Bayılmak Görmek

Rüyada bayılmak görmek; rüyayı gören kişinin büyük sıkıntılar için de çile çekeceğine kendisine olan güvenini kaybedeceğine maddi kayıplar yaşayacağına işaret ederken sevinçten ve mutluluktan bayılmak kişinin çok güzel bir haber alacağına, havalarda uçup sevince ereceğine işaret eder. Rüyada bayılmak aynı zamanda kişinin sağlığıyla da tabir edilir, bu kişi zımba gibi sağlam biridir. Fakat bazı rüya tabirleri bu durumun tam aksine yorum yapar, sağlık sorunu ve mutsuzluk olarak tabir ederler.

Rüyada Bayıldığını Görmek

Rüyada bayıldığını görmek; rüyayı gören kişinin yakın zaman da büyük bir hastalık geçireceğine yaşamış olduğu bu rahatsızlıktan dolayı büyük anlamda maddi ve manevi zarar göreceğine bu hastalığın kişinin hem evin de hem de iş hayatında büyük sıkıntılara yol açacağına yorumlanır. Rüyada bayıldığını görmek aynı zaman da kişinin iş hayatında yaptığı başarılar sayesinde mevki ve makam yönünden yükseleceğine kısa süreli seyahate çıkacağına yeni ortamlara girip yeni insanlarla bir araya geleceğine işaret eder.

Rüyada Birinin Bayıldığını Görmek

Rüyada birinin bayıldığını görmek; rüyayı gören kişinin iş hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, iş ortamında ki arkadaşlarından maddi destek alacağına ailesiyle kısa süreli sorunlar yaşayacağına fakat kısa süre sonra beklenmedik bir yerden maddi destek gelip hayatının bir anda değişeceğine yorumlanır. Ünlü rüya alimimiz İmam Darekutni Rahimehullah rüya yorumu hakkında şöyle der; Rüyada birinin bayıldığını görmek  üzüntülerinden ve döktüğü göz yaşlarından sonra ferahlığa ve esenliğe işaret eder.

Rüyada Arkadaşının Bayıldığını Görmek

Rüyada arkadaşının bayıldığını görmek; rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda büyük sıkıntılar çekerken iş hayatında yakın bir dostundan göreceği maddi yardıma işaret eder. Bu rüya genel de kişinin çekmiş olduğu sıkıntıya, hastalıklara gelecek olan zorluklara yorumlanır.

Rüyada Başkasının Bayıldığını Görmek

Rüyada başkasının bayıldığını görmek; iş hayatında zor dönemlere girileceğine, kendisini bekleyen sıkıntılara, ailevi ayrılıklara yakında doğacak olan hastalıklara, maddi sıkıntılardan dolayı yakın bir dostundan borç para almaya bu borç sayesinde çok sıkıntılı bir durumdan kurtulup çok rahat bir nefes alınacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine rivayet eder. Rüyada başkasının bayıldığını görmek başka bir değişle Allah katında kişinin bütün günahlarından arınıp kendini hak yoluna adaması olarak yorumlanır.

Rüyada Bayılma Numarası Yapmak

Rüyada bayılma numarası yapmak; rüyada bayılma numarası yapan kişi küçük çaplı sıkıntılardan dolayı sorunlar yaşayacak çevresinde ki kişilere karşı mağdur olacaktır. Bu kişi paralı bir kimseyse, kendisinden borç istenmesin diye kendini zor durumdaymış gibi gösterebilir, eğer kişi sevdiklerinin kendisine ilgi göstermediğini düşünen biriyse ilgi görmek ve dikkat çekmek için mağdurmuş gibi davranabilir. Rüyada bayılma numarası yapmak başka bir değişle dolandırıcı, insanlara zarar vermeyi seven, başkalarının zaaflarından yararlanan kötü niyetli insanlara işaret eder.

Rüyada Kalp Krizi Geçirmek

Rüyada kalp krizi geçirmek; rüya sahibinin yaşamış olduğu duygusal sıkıntıya ayrılıklara yorumlanır. Rüya sahibi çok sevdiği eşinden ayrılacak bu ayrılık kişide olumsuz yönde etki sağlayacak kişi psikolojik sorunlarla karşı karşıya kalacaktır. Rüyasında kalp krizi geçirdiğini gören kişi eğer bekarsa, yakın zamanda aşık olur ve uzun süre hem bedenini hem de ruhunu yoracak bir ilişki içerisinde bulunur. Bu rüya bazen de size uygun olmayan bir kimse ile evleneceğinize veya o kişi ile hoş olmayan bir ilişki yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada Fenalaşmak

Rüyada fenalaşmak; rüyada fenalaştığını gören kişi çok çalışkan ve başarılı bir kişi olup yaptığı işlerde başarı elde edecek kazancına kazanç katıp maddi yönden yükselecektir. Bu rüyayı gören kimseler yakın zaman da duyacağı müjdeli haberle sevinecek hayatı büsbütün değişecektir. Rüyada fenalaştığını görmek Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında kazandığı başarılar ve yaptığı hayırlı çalışmalar ile adından sıkça söz ettirdiğine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Sevgi bayrak dedi ki:

    Merhaba hocam rüyamda bayıldığımı gördüm ne anlama gelir

    1. admin dedi ki:

      Merhaba Sevgi hanım rüyanız hayırlara vesile olur inşallah rüyada bayıldığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman da büyük bir hastalık geçireceğine yaşamış olduğu bu rahatsızlıktan dolayı büyük anlamda maddi ve manevi zarar göreceğine bu hastalığın kişinin hem evin de hem de iş hayatında büyük sıkıntılara yol açacağına yorumlanır. Rüyada bayıldığını görmek aynı zaman da kişinin iş hayatında yaptığı başarılar sayesinde mevki ve makam yönünden yükseleceğine kısa süreli seyahate çıkacağına yeni ortamlara girip yeni insanlarla bir araya geleceğine işaret eder.