Rüyada “ Bayrak ” Görmek

Bayrak
Genç bir erkek için bir dostu tarafından yardıma çağrılacağı na, otuzunu geçmiş ise, mevki ve takdirler sağlayacak başarılı bir teşebbüse girişileceğine yorumlanır.

Rüyalarda Beliren Bayrak Simgesi, kişisel gururu, buna bağlı heyecanı ve bazı durumlarda da (rüyadaki diğer unsurlara göre) zafere ulaşma arzusunu ve bundan duyulan sevinci, coşkuyu ifade eder. Rüyada gördüğünüz bayrak eğer yarım çekili ise bu sizin haklı olduğunuz davanızda hüzne uğrayacağınızı haksız bir durama düşeceğinize lakin bu rüya bayrak olarak görüldüğü için en kısa zaman da haklı olduğunuz ve bu davada sıkıntınızda muvaffakıyete ulaşacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Dalgalanan Bayrak Görmek ; Genç bir erkek için bir dostu tarafından yardıma çağrılacağı na, otuzunu geçmiş ise, mevki ve takdirler sağlayacak başarılı bir teşebbüse girişileceğine yorumlanır. Bayraklar dalgalanmıyor ise, hayır değildir sıkıntı ve hüznünüz ün artacağına işarettir.

Sarkmış ve yarı çekilmiş bayrak, çevrede bir tehlikenin yakın olduğu ve rüya sahibinin tedbirli davranması gerektiğine işarettir. Bu tarz görülen rüyalar en kısa zaman içinde sıkıntıların ifşa edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada Yırtık Bayrak Görmek ; Rüyada yırtılmış yada tozlanmış pis olduğunu gördüğünüz bayrak hastalığa işarettir.

Rüyada Türk Bayrağı Görmek ; Rüyada Türk bayrağı görmek, devletine ve milletine hayırlı işler yapacağına işarettir.

Rüyada Siyah Bayrak Görmek ; Rüyada görülen siyah bayrak hukuku adaleti temsil eder hukuk alanında bir işe gireceğinize yada iki kişi arasın da vereceğiniz bir kararda adaletli olacağınızı temsil eder.

Rüyada Toprağa Bayrak Gömmek ; Rüyada toprağa bayrak gömdüğümüzü görmemiz gömdüğünüz bayrak sayısı kadar başınızdan evlilik geçeceğine işaret ettiği gibi kısmetlerin izin de artacağına işarettir.

Rüyada Beyaz Bayrak Görmek ; Rüyada beyaz bayrak görmeniz zengin bir aile dostunuz dan yada arkadaşınızdan yardım alacağınıza işaret etmektedir. Rüyayı görene kadar sıkıntı da olduğunuzu ve bu rüya ile sıkıntınızın geçeceğine işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.