Rüyada “ Bebek Ağlaması ” Görmek

Bebek Ağlaması
Rüyada bebek ağlaması görmek, rüyada ağlayan kız bebeği görmek, rüyada ağlayan erkek bebek görmek, rüyada ağlayan ikiz bebek görmek ne demek.
Etiketler:

Rüyada bebek ağlaması, genelde sıklıkla hamile bayanların yada yeni doğum yapmış annelerin sıkça gördüğü rüyalardan birisidir. Çoğu zaman bu rüya psikolojik anlam da yorumlansa da islami açıdan farklı anlamlarda taşımıştır. Rüyada ağlayan bebek görmek çevrenizde temiz, harama bulaşmamış bir kişinin sizin yardımınıza ihtiyacı olduğunu gösterir. Yani bu rüya zorda ve darda olan bir kişinin olduğuna işarettir. Bu rüyanın sırrı ise rüyayı gören kişi kadın ise sıkıntısı olan kişi’de bir kadındır. Rüyayı gören kişi erkek ise sıkıntıya dara düşen kişi de bir erkeği temsil etmiştir. Rüyada bebek ağlaması görmek diyanet yorum ve tabirlerinde de aynı şekilde yorumlanmıştır. Bu rüyayı gören kişi çevresinde namazında abdestinde günahlardan uzak yaşan bir kimsenin sizin maddi ve manevi yardımınıza ihtiyacı olduğunu gösterir. Rüya sahibinin eğer çevresinde bu durumda olduğunu bildiği bir kişi yoksa yakın bir zaman içerisinde hayır yapması yani sadaka vermesi gerekmektedir. Rabbim yapacağınız yardımları izzeti merteben iz de hayırlı ve makbul kadir kılsın inşallah.

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Rüyada ağlayan bebek görmek, bu rüya dini bütün bir kimsenin sizin yapacağınız maddi ve manevi yardımlarınıza ihtiyacı olduğunu gösterir. Bazı rüya alimlerine göre de bu rüyadan sonra yapacağınız hayır ve hasenat rüya sahibini yaşayacağı kazadan ve beladan koruyacağı anlamına da delalet ettiğini belirtmişlerdir.Rüyada ağlayan bebek görmek hayırlı bir işe vesile olacağınızı gösterir.

Rüyada Ağlayan Bebek Sesi Duymak

Rüyada ağlayan bebek sesi duymak, islami rüya yorumları ve tabirlerinde dost meclisine katılacağınıza işaret eder. Bu rüyayı gören kişi yakın bir zaman içerisinde neşeli, huzurlu ve muhabbetli bir mecliste yer alacağının işaretini verir. Rüyada ağlayan bebek sesi duymak gülüp sevineceğiniz hayırlı haber yada olayların olacağına da delalet eder.

Rüyada Ağlayan Erkek Bebek Görmek

Rüyada ağlayan erkek bebek görmek, müjdeli bir habere nail olacağınızı gösterir. Rüyada bebek görmek yada rüyada ağlayan bebek görmek hayırlı ve müjdeli olayların yaşanacağı anlamına gelir. Rüyada ağlayan erkek bebek görülmesi de kişinin murad ettiği bir konunun gerçekleşeceğine de işaret eder.

Rüyada Ağlayan Kız Bebek Görmek

Rüyada ağlayan kız bebek görmek, bu rüya genelde maddi sevinçlerin yaşanacağı bir takım olaylara işaret eder. Rüyada kız bebeğin ağladığını görmek rüya sahibinin parasal anlamda feraha kavuşacağı ve maddi sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanmıştır. Rüyada kız bebek görmek bolluk, bereket ve maddi, manevi kazancın artacağının müjdesini verir.

Rüyada Ağlayan İkiz Bebek Görmek

Rüyada ağlayan ikiz bebek görmek, bu rüya üst üste yaşanacak müjdeli haberlerin olacağını göstermektedir. İmamı nablusi yorumuna göre ard arda gelen bu hayırlı haberlerin ilkinin zayıf olacağı ikincisinin ise daha büyük bir müjde ile nail olacağını göstermektedir.Rüyada ikiz bebek ağlaması her mana da maddi ve manevi huzur, muhabbet ve bereketin rüya sahibinin hanesine doğacağı anlamına gelir.

Rüyada Kundakta Ağlayan Bebek Görmek

Rüyada kundakta ağlayan bebek görmek, bu rüya ağlayan bebek görmek ile alakalı tüm yorumların aslında tam tersini taşır.Kundakta ağlayan bebek görmek ihmalkarlık olarak da görülmektedir. Bu yüzden olumsuz anlam ve işaretlere yorumlanmıştır. Rüyada kundakta ağlayan bebek görmek, bir suça ortak olacağınıza yada bir suçla itham edileceğiniz anlamını taşımaktadır. Eğer bu rüyayı gören kişi mahpus da ise o kişi için müjdeli bir haberin olacağı anlamına da gelir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.