Rüyada “ Bebek Aldırmak ” Görmek

Bebek Aldırmak
Rüyada çocuk aldırdığını görmek rüya sahibi bekar ise hayatında doğru kararlar veremeyip hem kendini hem ailesini zora sokacağı durumlar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Bebek Aldırmak; Rüyada çocuk aldırdığını görmek rüya sahibi bekar ise hayatında doğru kararlar veremeyip hem kendini hem ailesini zora sokacağı durumlar yaşayacağına işaret eder.Eğer rüya sahibi evli ise eşi ile arasında çözümlenemeyen sıkıntılar yaşayıp eşinden ayrılacağına ve saplantılı bir dönemin içine gireceğine tabir edilir.Rüya sahibi eğer sözlü yada nişanlı ise evliliğinin gecikeceğine ve yahut da yapacağı bir yolculuğun olamayacağına tabir edilir.

Rüyada Bebek Düşürmek; Rüyada bebek düşürdüğünü görmek rüya sahibinin yaşadığı bir takım olayların kendisine zarar verdiğini düşünse de bu olayların ilerleyen zaman da ona hayırlı sonuçlar vereceğine yorumlanır.Evli bir kimsenin çocuk düşürdüğünü görmesi eşinin sıkıntılı bir hamilelik yaşayacağına fakat bu dönemi zorda olsa atlatacağına yorumlanır.

Rüyada Bebek Sahibi Olmak; Rüyada bebek sahibi olmak  evli kişiler için hayırlı sevindirici haber alacağına yorumlanır.Bekar kimsenin ise rüyasında bebek sahibi olması yapacağı yolculuğa yada sevdiğinde ayrılacağına işaret eder.

Rüyada Bebek Kıyafeti Almak; Rüyada bebek kıyafeti aldığını görmek  rüya sahibinin hayatında değişiklikler olup sevindirici haberler alacağına delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.