Rüyada “ Bebek Düşürmek ” Görmek

Bebek Düşürmek
Rüyada bebek düşürmek, kadın ve erkek için farklı yorumlanmış olan bu rüya, genel anlamı eldeki fırsatın değerlendirilemediğine işaret eder.

Rüyada bebek düşürmek, kadın ve erkek için farklı yorumlanmış olan bu rüya, genel anlamı eldeki fırsatın değerlendirilemediğine işaret eder. Görülen bu rüya kafanıza yer eden, gerçekleşmesinden çekindiğiniz bir olayın başa gelmesi olarak da yorumlanmıştır. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamına dair maddi olarak zarar göreceğine, sahibi olduğu işleri kaybetmesine delalet eder. Alimler tarafından bu rüyayı gören kişi erkek ise, hayra kadın ise sıkıntıya yorulur demişlerdir. Gören kişi erkek ise, kendisine engel olan, başarılarını kıskanan kişilere karşı başarı elde edeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kadın ise, bir takım sağlık sorunları yaşamaya, istenilen bir iş yada olayın ters tepeceğine yorumlanmıştır. Aynı zamanda girilen bir işte zorluk görmeyi bildirir. Rüyada bebek düşürmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizler ile yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz.

Rüyada Bebek Düşürmek Ne Demek

Rüyada bebek düşürmek, büyük umut bağlanan, beklenti içinde olunan bir işin kaybına işaret eder. Hayal kırıklığı yaşamaya, değer verilen bir kişi yada nesneden vazgeçmek zorunda kalmaya delalet eder. Yaşanılan toplumda hoş görülmeyecek bir işe yönelmeye, davranışlara girmeye yorulur. Ayrıca atılan bir adımda çevreden tepki almaya, itiraz görmeye yorumlanır.

Rüyada İkiz Bebek Düşürmek

Rüyada ikiz bebek düşürmek, kişinin iş ve hane yaşantısında aksilikler, sıkıntılar yaşamasına işaret eder. Görülen bu rüya üst üste gelen sorunlara, girilen işlerde hayal kırıklığı ve hüsran yaşamaya delalet eder. Bazen de kişinin yaptığı hatalarda ısrarcı olmasına yorumlanır.

Rüyada Birinin Bebek Düşürdüğünü Görmek

Rüyada birinin bebek düşürdüğünü görmek, gören kişinin hiç ummadığı, beklemediği kişilerden göreceği sorunlara işaret eder. Bazen de bu rüya tanınan birinin düştüğü zorluğa, yakın bir çevresini kaybettiği için duyacağı üzüntüye delalet eder.

Rüyada Hamilenin Bebek Düşürmesi

Rüyada hamilenin bebek düşürmesi, kar etme amacı ile girilen bir işten büyük zarar edileceğine, hayallerin suya düşmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hüzün ve tasa yaşamaya, mutsuz olmak olarak da tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.