Rüyada “ Bebek Emzirmek ” Görmek

Bebek Emzirmek
Rüyada bebek emzirmek veya bebek emzirdiğini görmek, bol rızk bereket ve haneye gelecek olan hayırlı bir haberin müjdecisi olarak yorumlanır.

Rüyada Bebek Emzirmek

Rüyada bebek emzirmek mutluluk ve neşenin habercisi olup haneye girecek yeni bir üyenin müjdecisi olduğu bilinir bu rüya fakat rüyada bebek görmek en ince detayına göre dikkat edilerek yorumlanmalı çünkü görülen bu rüya farklı yorumlarda içermektedir.

Rüyada bebek emzirdiğini görmek, hanede yaşayacağınız mal kaybının olacağı ve çevrenizdeki dost görülen kişilere dikkat etmeniz gerektiğine yorumlanır. Rüyada bebek emzirmek,sıkıntılardan kurtulmak istediğiniz şeye en iyi şekilde layıkıyla kavuşacağınız anlamına gelir, kimilerine göre ise kadın için hamilelik, bekar için evlilik ile rüyanız tabir olunur.

Rüyada Kız Bebek Görmek; Rüyada kız bebek görmek hanenize huzur ve muhabbet gireceği işlerinizin düzene girip muhabbetli bir yaşam süreceğin ize delalet eder.

Rüyada Erkek Bebek Görmek; Rüyada erkek bebek görmek dini rüya yorumlarında haneye gelecek hayırlı bir haber demektir.Aynı zamanda rüyada hamile olan birinin erkek bebek görmesi bebeğinin kız olacağına yorumlanır.

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek; Rüyada ağlayan bebek görmek Salih rüyaların içerisine girer ve rüya sahibini temsil eder. Rüyada ağlayan bebek görmek işlediğiniz günahlardan vicdani rahatsızlık duyup tövbe etmeye yorumlanır.

Rüyada Gülen Bebek Görmek; Rüyada gülen bebek görmek sıkıntı dert tasa gam ve kederden kurtulacağınızı bir habercisi olarak bilinir.

Rüyada Terk edilmiş Bebek Görmek; Rüyada terk edilmiş yada sahipsiz bebek görmek ailenizde yada akrabalarınızdan gelecek olan bir malı temsil eder.

Rüyada Konuşan Bebek Görmek; Rüyada konuşan bebek görmek rüya sahibinin bu hayatta ve ahirette huzurlu ve muhabbetli olacağını temsil eder.

Rüyada Güzel Bebek Görmek; Rüyada güzel bebek görmek sevindirici haberler alacağınıza ve mutlu olacağınızın işaretidir.

Rüyada Çirkin Bebek Görmek; Rüyada çirkin zayıf bebek görmek rüya sahibin gireceği sıkıntı ve üzüntüye delalet etmektedir.

Rüyada Kirli Bebek Görmek; Rüyada kirli bebek görmek hiç ummadığınız yerden elinize geçecek paraya yorumlanır.

Rüyada Temiz Bebek Görmek; Rüyada temiz bebek görmek gönül işlerinizin yoluna gireceği yada yeni bir aşka başlayacağınıza işaret eder.

Rüyada Yeni Doğmuş Bebek Görmek; Rüyada yeni doğmuş bebek görmek yakında başınıza gelecek sıkıntıların olacağına lakin bu sıkıntıları başınızdan def edip selamete ereceğinizi işaret eder.

Rüyada Bebek Doğurmak; Rüyada bebek doğurduğunu görmek nasibi kaderi kısmetinizin açılacağına işaret eder.

Rüyada Zayıf Bebek Görmek; Rüyada zayıf bebek görmek sıkıntılı günlerin içine gireceğinize yorumlanır.

Rüyada Şişman Bebek Görmek; Rüyada şişman bebek görmek rızkımızın artacağına ve bol rızk’lı günlerin olacağına işaret eder.

Rüyada bebek Görmek Dini Rüya Tabirleri

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Elif can ünaldı dedi ki:

  Merhaba hocam hayırlı günler eşimden ayriyim rüyamda çokta güzel yüzlü bir bebeklerin emziroyordum sabah uyandığımda elbisemin sol kenarı açıktı rüyamı yorumlar mısınız.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Elçin hanım rüyada bebek emzirmek, sıkıntılardan kurtulmak istediğiniz şeye en iyi şekilde layıkıyla kavuşacağınız anlamına gelir, kimilerine göre ise kadın için hamilelik, bekar için evlilik ile rüyanız tabir olunur.

 2. elif dedi ki:

  Merhaba ,
  Ben hamileyim rüyamda bebeğimi emzirirken gördüm ama süt gelmiyordu gögsümden ne anlam ifade etmektedir.

  1. admin dedi ki:

   Öncelikle hayırlısıyla Rabbim evladınızı kulağınıza almayı nasip eder. Rüyada bebekler emzirmek mutluluk ve neşenin habercisi olup haneye girecek yeni bir üyenin müjdecisi olduğu bilinir bu rüya fakat rüyada bebek görmek en ince detayına göre dikkat edilerek yorumlanmalı çünkü görülen bu rüya farklı yorumlarda içermektedir.
   Rüyada bebek emzirdiğini görmek, hanede yaşayacağınız mal kaybının olacağı ve çevrenizdeki dost görülen kişilere dikkat etmeniz gerektiğine yorumlanır.Görmüş olduğunuz süt sembolü yaptığınız işlerde aceleci davrandığınıza, çevremizdeki insanlara karşı dikkatli olmanızı gerektiğine yorumlanır.

   1. elif dedi ki:

    çok teşekkür ederim . Ağzınıza sağlık

 3. ELİF dedi ki:

  mrb, 56 yaşındayım 2 çocuğum var rüyamda bir avazda acısız çocuk doğuruyorum emziriyorum bol sütüm var ama çocuğun kız mı erkek mi olduğunu göremiyorum. ne demektir hocam. ?

  1. admin dedi ki:

   Öncelikle rüyanız hayırlara vesile olsun Elif hanım rüyada doğum yaptığınızı görmeniz,iki farklı hayırlı haber ile yorumlanır ve rüyasında kız çocuk doğuran kişi erkek çocuk dünyaya getireceğine yorumlanır. Rüyasında erkek çocuk doğuran kişi kız çocuk dünyaya getireceğine tabir edilir. Rüyada doğum yaptığını gören kişi saf ve temiz kalpli olduğu için Allah’ın rahmeti ve hikmeti ile hayırlı haber ile müjdelenmiş olur. Emzirdiğinizi görmeniz ise ihtiyaç sahibi bir kimseye yaptığınız yardıma hayır duası almaya delalet edilir.