Rüyada “ Bebek ” Görmek

Bebek
Rüyada bebek görmek neye delalet eder. Rüyada bebek görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada bebek görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek görmek hayırlı sevindirici haberler alacağınıza yorumlanır.Rüyada bebek gören kişi bekar ise ailesinden birinin hamile olduğu, eğer rüya sahibi evli ise eşinin hamile olduğuna delalet eder.Rüyada bebek görmek islami yorumu ise rüya gören kişinin hanesine gelecek olan yeni bir üye olduğu ve bu bebeğin gelmesi ile hane üzerindeki tüm sıkıntıların gideceğine delalet eder. Rüyada bebek görmek islam alimlerine göre hayırlı bir haberdir, fakat gördüğünüz rüya doğru bir şekilde yorumlanır ise bu habere nail olursunuz demişlerdir. Rüyada ağlayan bebek görmek, rüyada bebek görmek gibi rüyalar sevindirici bir habere işaret değildir. Bu neden den dolayı görmüş olduğunuz rüyanın doğru bir şekilde tabiri gerekmektedir.

Rüyada Bebek Görmek Nedir?

Rüyada bebek görmek psikolojik yorumu bütün eski kültürlerde binlerce yıldan beri sahip olma güdüsünün, yeniliğin, çoğu kez de mutluluğun simgelerin ise ok den biri olarak görülen bebek, rüyalarda da buna paralel bir yaklaşımla yorumlanır. Rüyada uyuyan bebek görmek iş hayatınızda başarılı bir yaşam sürdüreceğinize yorumlanır.Makalemizde görmüş olduğunuz rüyaya istinaden yorum bulamaz iseniz bizlere yorum atarak özel rüya tabiri yaptırabilirsiniz.

Rüyada Kız Bebek Görmek

Rüyada kız bebek görmek rüya sahibinin erkek bebek sahibi olacağına ve aile içinde tüm sıkıntılarınızdan kurtulacağınız ve maddi manevi huzura ereceğinizi  yorumlanır. Rüyada kız bebek görmek erkek evladınızın olacağına da yorumlanır.

Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada erkek bebek görmek rüya sahibinin kız bebek sahibi olacağına yorumlanır.Rüyada bebeğin cinsini görmek rüya sahibinin kız ise erkek çocuğu olacağına erkek ise kız çocuğu olacağına tabir edilmiştir. Rüyada erkek bebek görmek kız evladınızın olacağına da yorumlanır.

Rüyada Bebek Sevmek

Rüyada bebek sevmek çok farklı biçimlerde yorumlanabilen bebek simgesi, genel olarak yeni olgular ve yeniliğin habercisi biçiminde değerlendirilir. Rüyada bebek görmek yaşamınızda yeni bir evrenin başlamakta olduğuna, yeni ve değerli bir proje ya da fikir üretmek üzere olduğunuza ya da yeni bir iş kurma isteği duyduğunuza işaret edebilir. Gördüğünüz bebeğin belirgin özellikleri ve farklılıkları varsa, bunlar sizin kişiliğiniz deki değişik özellikleri simgeliyor olabilir.

Rüyada Bebek Düşürmek

Rüyada bebek düşürmek, yaşamınızdaki yeni bir unsuru yitirmekte olduğunuz anlamına gelir. Söz konusu unsur yeni bir ilişki, yeni bir iş olanağı ya da yeni bir fırsattır çoğu zaman. Bu rüyayı gören hamile bir kadınsa, doğal bilinçaltı endişe ve korkuların varlığından söz edebiliriz. Çoğu hamile kadın, bebeğini yitirme korkusunu bir biçimde hisseder. Üzerinde durulacak kadar önemli olmasa da, tedbir olarak bir doktor kontrolüne başvurmakta yarar vardır.

Rüyada Bebek Evlat Edinmek

Rüyada bir bebeği evlat edindiğini görmek, yaşamda yeni bir sorumluluk almak ya da ilgi ve bakım isteyen bir kişi ya da olguya sahip çıkmak, yardımcı olmak demektir. Rüyada evlat edindiğini görmek rüyayı gören kişinin doyurulmamış en temel ihtiyaçlarına ve evlat sevgisine işaret eder.

Rüyada Bebek Emzirmek

Rüyada bebek emzirmek, başkalarının duyduğu güveni boşa çıkarma kaygısıdır. İslami tabircilere göre, Rüyada bebek emzirmek rüyayı gören kişinin kendini ifade etme biçiminde yeni bir evrenin başlangıcını haber verir. Kız bebekse, başkalarıyla olan ilişkilerimizde ve duygusal yaşantımızda yeniliklere işaret eder. Mutlu ve gülen bir bebek görmek, yakın dönem içinde ortaya çıkan yenilik ve gelişmelerin huzur ve mutluluk getireceğinin habercisi kabul edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Zehra dedi ki:

  Merhaba rüyamda arkadaşımın erkek bebeği olmuş ve biz ona hayırlı olsun gidiyoruz.Rüyamda tarifi olmayan bir sevinç var bende ve bebek görünce çok mutlu oluyordum.

 2. Tarık sezgin dedi ki:

  Merhaba rüyamda karanlık bir kuyuda ağlayan bebekler gördüm kuyuya girdiğimde ağlayan bebeğin normalden farklı olduğunu anladım ağlarken bile gülüyormuş gibi izlenim oluşturuyordu . Yeni evliyim bebebeğim olmadını çok istiyorum. Rüyamın hayır mı yoksa şermi olduğunu açıklarmısınız.İyi günler

 3. Coşkun yanar dedi ki:

  Merhabalar hocam eşimle uzun zaman dır bebek özlemi çekiyoruz dün akşam rüyamda çok tatlı bir bebeğin evin içinde dolaştığını gördüm eşimle tedavi görüyoruz ruyamı yorumlar mısınız iyi günler

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Coşkun bey rüyada erkek bebek görmek; işlerinizde ve kariyerinizde yükselişe geçeceğiniz ve aynı zamanda hayalini kurduğunuz bir takım işlerinde gerçekleşeceğine yorumlanır.Rüya alimlerine göre rüyada erkek bebek görmek tüm muradımızın hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine tabir edilir.Bekar bir kişinin rüyada erkek bebek görmesi hayır ile yorumlanır.

 4. Elif can ünaldı dedi ki:

  Merhaba hocam hayırlı günler rüyamda kız kardeşimin bebeği oluyordu kardeşim bebeği kucağına aldığında bebek kucağında ölüyordu uyandığımda ağlıyordum rüyamı yorumlarmısınız.

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Elif hanım da rüyada ölü bebek görmek, hedeflerin ve gelecek olan hayallerin yarıda kalacağına, çalışma hayatında yapmış olduğu yeniliklerde başarı sağlayamayacağına, ani çıkışlarının başarısızlıkla sonuçlanacağına işaret eder. Rüyada ölü bebek görmek, umutların solacağına, rüyayı gören kişinin hevesinin kursağında kalacağına ve hiçbir şeyin istediği gibi olmayacağına rivayet edilir. Bu rüya aynı zamanda bir uyarı niteliği taşır ve rüya sahibinin elindekilerin kıymetini bilmediği takdirde onları kaybedeceğine ve çok üzüleceğine alamet eder. Rüyada görülen ölü bebek aynı zaman da ölümün habercisidir yakın zaman da hane içinde bir sevdiğinizi kaybedeceğin ize büyük üzüntü yaşayacağınıza yorumlanır.

 5. Fatih Ak dedi ki:

  İyi akşamlar rüyamda esimle 2 yıldır bebek icin tedavi görüyoruz dün gece rüyamda erkek bebek gordum hayra mı şere mi işaret ettiğiniz yorumlar mısınız

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun Fatih Bey rüyada görmüş olduğunuz erkek bebek,işlerinizde ve kariyerinizde yükselişe geçeceğiniz ve aynı zamanda hayalini kurduğunuz bir takım işlerinde gerçekleşeceğine yorumlanır.Rüya alimlerine göre rüyada erkek bebek görmek tüm muradımızın hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine tabir edilir.Bekar bir kişinin rüyada erkek bebek görmesi hayır ile yorumlanır ve rüya sahibinin aklından kalbinden geçirdiği tüm muratlarının gerçekleşeceğine delalet eder.

 6. Gülşen al dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımın bebeğini büyümüş olarak gördüm çok yaramazdı

  1. admin dedi ki:

   Rüyanız hayırlara vesile olsun Gülşen hanım rüyada bebek görmek, hayırlı sevindirici haberler alacağınıza yorumlanır.Rüyada bebek gören kişi bekar ise ailesinden birinin hamile olduğu, eğer rüya sahibi evli ise eşinin hamile olduğuna delalet eder.Rüyada bebek görmek İslami yorumu ise rüya gören kişinin hanesine gelecek olan yeni bir üye olduğu ve bu bebeğin gelmesi ile hane üzerindeki tüm sıkıntıların gideceğine delalet eder. Rüyada bebek görmek, yaşamınızda yeni bir evrenin başlamakta olduğuna, yeni ve değerli bir proje ya da fikir üretmek üzere olduğunuza ya da yeni bir iş kurma isteği duyduğunuza işaret edebilir. Gördüğünüz bebeğin belirgin özellikleri ve farklılıkları varsa, bunlar sizin kişiliğiniz deki değişik özellikleri simgeliyor olabilir.

 7. Eliffgff dedi ki:

  Hocam merhabalar.Rüyada sürekli yeni doğmuş kız -erkek fark etmiyor yeni doğmuş bebeği beşikten alırken kafası üstü yere düştüğünü görüp sonra hemen yerden kaldırmanın bebeğe bir şey olmuyor tabiri nedir

  1. Yorumcu dedi ki:

   Rüyanız hayır olsun. kişi rüyasında yeni doğmuş bir bebeği elinden düşürdüğünü görür ise, yaşamında bazı fırsatları kaçırdığına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin hayırlı bir kısmeti, işi yada çevreyi geri çevirmesi olarak da yorumlanır. Fakat gördüğünüz rüyada düşürdüğünüz bebeğe zarar gelmemesi, atacağınız hatalı adımlarda, telafi yoluna gideceğinize, yaşadığınız ikilemlerde zorda olsa doğru olanı tercih edeceğinize delalet eder.

 8. volkan dedi ki:

  selamlar, rüyamda kendi bebeklik halimi gördüm sevdim , gayet sevimli bir bebekti

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Volkan Bey rüyanız hayır olsun. Rüyada bebek görmek hayırlı sevindirici haberler alacağınıza yorumlanır.Rüyada bebek gören kişi bekar ise ailesinden birinin hamile olduğu, eğer rüya sahibi evli ise eşinin hamile olduğuna delalet eder. Geniş yorum için https://www.diniruyatabirleri.com.tr/ruyada-bebek-gormek/ ziyaret edebilirsiniz.